Bilgisayarcı Amca

Bursa / Osmangazi

Bilgisayar Tamiri / Servisi

5Yorum
9.6Puan
Hemen Ara

Bilgisayarcı Amca - Mehmet Geyik

12 yıllık tecrübemizle Bursa'nın Nilüfer ilçesinde, kurumsal sektörde çözüm üreten bir bilişim merkezi olarak faaliyet göstermekteyiz. Bilgisayar tamiri ve telefon tamiri hizmetlerimizin yanısıra yazılım ve tasarım hizmetleri de vermekteyiz.

Bilgisayar tamiri, laptop tamiri, tablet tamiri ve telefon tamiri konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Bilgisayar ve telefonların ekran değişimi, bilgisayar kurulumu, program yükleme, format atma ve teknik servis hizmetlerimizi her marka cihaz için sunmaktayız. IOS işletim sistemli cihazlar ve Android işletim sistemli cihazlar için uygulama ve yazılım hizmeti vermekteyiz.

Bilişim teknolojileri, bilgisayar satış ve teknik servisi, notebook teknik servisi, Gsm teknik servisi, iPhone teknik servisi, Apple ürünleri satış ve teknik servisi, Samsung teknik servisi, kurumsal hizmetler, bilişim danışmanlık, telefon ve aksesuarları satışı iş kollarında çözümler ürettiğimiz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Öncelikleri müşteri memnuniyeti olan bu firmayı telefon tamiri için kesinlikle tavsiye ederim. Ben telefonumu götürdüm. Sorunu çözmek için sonuna kadar uğraşıyorlar. Kolaya kaçmamak için tüm alternatifleri deniyorlar. Herşeye rağmen soruna çözüm bulamadılar ise hiç bir şart koşul gözetmeden gerekiyorsa paranızı iade ediyorlar. İşini hakkıyla yapan ender firmalardan bir tanesi.

Şafak Demir - 26.03.2020

10Puan

Hizmetlerinden memnun kaldım.

ECE APAKGÜN - 17.04.2017

9Puan

Değerli görüşünüz için çok teşekkürler.

Bursa'da işini iyi yapan firmalardan birisi...

Emrah Topçak - 16.03.2017

9Puan

Değerli görüşünüz için çok teşekkürler. Her daim hizmetinizdeyiz.

Hızlı dönüş ve iş bilirliğiniz için teşekkür.

FERHAT BAKGÖR - 02.03.2017

10Puan

Değerli görüşünüz için teşekkürler.

Her türlü bilişim isteklerine cevap verecek kapasitede bir firmadır.

Bülent Çeven - 01.03.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar