Bilişim Dünyası

Ankara / Keçiören

Bilgisayar Tamiri / Servisi

0Yorum
10Puan

Bilişim Dünyası - Tolga Tokmakçı

Ankara / Keçiören’de Bilgisayar tamiri laptop tamiri cep telefonu tamiri tablet tamiri garantili servisi, TV tamiri, çanak anten montajı ve servisi ayrıca alarm kamera ve güvenlik sistemleri elektronik kart tamiri küçük ev aletleri tamiri alanında faaliyet göstermekteyiz. Bilişim Dünyası olarak Keçiören başta olmak üzere Çankaya, Etimesgut, Mamak ve Yenimahalle bölgelerine servis hizmetleri vermekteyiz.

Güvenlik kamerası sistemleri montajı, kamera ayarı ve yer değiştirme, güvenlik kamera monitörü tamiri, 4-5-6 kamera güvenlik sistemi ihtiyaçlarınızda uzman ekibimizle sistem kurulumu ve bakım işlerinizi yapmaktayız. Ayrıca uydu montajı, uydu tamiri, çanak anten montajı, çanak ayarı, uydu servis hizmetleri, uydu kurulumu, uydu sinyal sorunu giderme, HD receiver tamiri, mini uydu alıcı tamiri, uydu resetleme, çoklu LNB montajı, çiftli LNB montajı, merkezi uydu sistemleri montajı ve tamiri, apartman uydu servisi konularında tecrübeli gezici ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra TV tamiri, LED TV tamiri, TV kumanda tamiri, LCD ekran tamiri, kombi kartı tamiri, elektronik kart tamiri işlerinizi özenle yapmaktayız. Beko, Vestel, Sunny, Profilo, Philips, LG, Samsung, Siemens ve Sony marka ütü, elektrikli ızgara, baskül, tost makinesi, çay makinesi, mutfak robotu, blender ve mutfak robotu gibi tüm küçük ev aletleriniz için tamir hizmetleri vermekteyiz. Zamanında teslime ve müşterine memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Haftanın 7 günü kesintisiz servisimizden ve tecrübeli teknisyenlerimizin sunduğu kaliteli hizmetlerden yararlanmak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar