Birol Bekdemir

Ankara / Mamak

İç Mimari / Dekorasyon

Birol Bekdemir

Ankara / Mamak ilçesinde alçı, kartonpiyer, boya, badana, fayans ve seramik gibi iç mimari ve dekorasyon hizmetlerinin yanı sıra elektrik tesisatı, su tesisatı ve sıhhi tesisatlar için tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. Ankara’nın tüm ilçelerine anahtar teslim ev tadilatı işlerini kapsayan hizmetlerimizi götürmekteyiz.

İç dekorasyon alanında boya, badana, alçıpan duvar, asma tavan, alçı duvar, alçı dekorasyonu, kartonpiyer, parke, laminant, zemin kaplama, alçıpan ofis bölme ve oda yapımı, alçıpan uygulama, salon dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, yatak odası ve genç odası dekorasyonu, bebek odası dekorasyoun ve ofis dekorasyonu gibi ev dekorasyonu ve mobilya tasarım işlerinizi yapmaktayız. Bunun yanı sıra boya tadilatı ve boya dekorasyonu, desenli boya, duvar boyama ve duvar kağıdı uygulamaları, fayans döşeme, karo fayans döşeme, mutfak tezgahı, granit mutfak tezgahı gibi seramik ve fayans işlerinizi de yapmaktayız. Ayrıca banyo ve mutfak tadilatı, banyo ve mutfak dolabı yapımı, duşakabin montajı, komple ev tadilatı ve taş yünü asma tavan hizmetlerimiz de mevcuttur. Tesisat alanında ise su tesisatı döşeme, su tesisatı değiştirme ve elektrik tesisatı döşeme gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Alanında uzman personelimiz ile ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarınıza ayrıcalık katacak hizmetlerimizden yararlanmak ve ekibimizden yardım almak için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar