Ustası Burada
Ustası Burada
Cahit Öztürk
10

Cahit Öztürk

Öztürk İnşaat

Gümbet
Muğla / Bodrum / Güvercinlik
Haritada Göster
Cahit ÖztürkCahit Öztürk09.02.2023 - 12:59

Öztürk inşaat olarak hizmetinizdeyiz. Birinci sınıf kalite bir işçilik ile hayatınıza renk katıyoruz. Kaliteli bir işçilik tesadüf değildir.

Bodrum'da Öztürk İnşaat olarak tadilat dekorasyon alanında anahtar teslim hizmet vermekteyiz.Başlıca  boya badana, cephe yalıtım , izolasyon fayans karo ve seramik döşeme, alçı sıva, mantolama, sıva çeşitleri, asma tavan, ışık bandı alanında faaliyet vermekteyiz.

Her mekân için fayans döşeme ve kaplama, fayans kırma, kalebodur döşeme, taş döşeme, banyo ve mutfak seramik döşeme, seramik yenileme, karo taşı ve karo fayans döşeme, doğal taş ve kayra taşı döşeme, karo taşı döşeme, dekoratif taş döşeme hizmetleri vermekteyiz. Duvar döşeme, duvar yapımı, taş duvar yapımı, bahçe ve süs duvarı yapımı, taş ev yapımı ihtiyaçlarınızda uzman personellerimiz kaliteli çözümler üretmektedir. Ayrıca çekirdekten yetişme ustalarımız cam balkon sistemleri imalat ve montajı, kış bahçesi yapımı, teras kapatma, katlanır ve sürgülü cam balkon montajı, eşikli ve eşiksiz sürgü sistemleri işlerinizde titizlikle çalışmaktadır. Zamanında iş teslimine önem vermekte ve ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

Pazar günleri dâhil haftanın 7 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5