Bordo İnşaat

Bursa / Nilüfer

İnşaat / Müteahhitlik

Bordo İnşaat - Ali Yıldırım

Bursa / Nilüfer ilçesinde bulunan inşaat firmamızda kaba inşaat işleri, ince inşaat işleri, anahtar teslim inşaat ve taahhüt işleri yapmaktayız. İnşaat alanındaki bilgi ve tecrübelerimizi yeni teknolojilerle destekleyerek kendinizi sürekli geliştiren ve iş ortaklarımızın takdirini kazanmak için özenle çalışan bir firmayız.

Kaba inşaat projelerinde demir ve kalıp İşleri, güçlendirme çalışmaları, sıva işleri, hafriyat, grobeton, demir detayı, korozyon, montolama, temel izolasyonu, temel drenajı, temel elektrik topraklaması, gazbeton duvar, tuğla duvar örülmesi vb. konularda uzman bir usta ekibiyle hizmet vermekteyiz. İnce inşaat işçiliği gerektiren fayans, parke, alçı, sıva, boya, badana, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, ev dekorasyonu gibi detayları her biri alanında uzman ustalarımız ve mimarlarımızla uygulamaktayız. Ayrıca bina mantolama, dış cephe yalıtımı ve izolasyon, apartman mantolama, site mantolama işlerinde profesyoneliz. Bina ömrünü uzatacak ve ısı tasarrufu sağlayacak yalıtım çözümlerimizi kaliteden ödün vermeden ve makul fiyatlarla sunmaktayız.

Bursa ve Yalova bölgesinde birçok projede hizmet vermekteyiz. Anahtar teslim inşaat projeleri için sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar