Brn Yapı Dekorasyon

Samsun / İlkadım

Alçı / Kartonpiyer

0Yorum
10Puan

Brn Yapı Dekorasyon - Baran Mustafa Şahin

Samsun / İlkadım'da iç mimari ve dekorasyon hizmetleri sunan firmamız İstasyon semtinde bulunmakta olup, profesyonel bir ekiple eviniz ve iş yeriniz için her türlü tadilat, tamirat ve iç dekorasyon işlerinizi yapmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında kartonpiyer yapımı, alçı duvar yapımı, dekoratif alçı uygulamaları, asma tavan yapımı gibi her çeşit alçıpan uygulaması bulunmaktadır. Boya badana işleri, iç cephe boyama, dış cephe boyama, dekoratif boya, sıva, niş yapımı ve duvar kağıdı yapımı ihtiyaçlarınızda geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Mutfak, banyo, zemin ve duvarlara fayans döşeme, granit döşeme, kalebodur döşeme ve karo döşeme işlerini titizlikle yapmaktayız. Ayrıca her çeşit parke uygulama, ahşap parke uygulama, laminant parke uygulama, parke vernikleme, mutfak tezgahı değişimi, granit mutfak tezgahı yapımı hizmeti vermekteyiz. İç mimari proje hizmetlerimiz kapsamında salon dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, çocuk odası dekorasyonu, kafe dekorasyonu, ofis dekorasyonu yapmaktayız. Aydınlatma sistemlerinizi kurarak dekoratif amaçlı spot ışık montajı, led ışık montajı ile yaşam alanlarınızı güzelleştirmekteyiz.

Samsun, Amaysa ve Sinop illerinde heryere hizmetlerimizi götürmekteyiz. Tadilat ve dekorasyon anlamında A'dan Z'ye ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bir arada sunmakta ve sayısız alternatif içeren geniş bir ürün gamı ile çalışmaktayız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar