Bt Teknik Servis

İstanbul / Pendik

TV Tamiri / Servisi

Bt Teknik Servis - Musa Demir

İstanbul / Pendik’de televizyon tamircisi ve TV servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca beyaz eşya tamiri, kombi tamiri ve klima tamiri yapmaktayız.

Her merka beyaz eşya için sunduğumuz özel servis hizmetlerimiz kapsamında buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı vb. işler yapmaktayız. TV tamiri, LED TV tamiri, LCD TV tamiri, televizyon ekran değişimi, tüplü televizyon tamiri, televizyon kurulumu, HD TV tamiri hizmetlerimizi işinde uzman teknisyenlerimizle vermekteyiz. Kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri, kombi filtre temizliği, kombi değişimi gibi kombi servisi hizmetlerimizin yanı sıra klima tamiri, klima montajı, klima temizliği, klima dış ünite montajı, klima dış ünite sökme, klima borusu tamiri, klima filtresi temizliği, klima gazı dolumu, klima fanı tamiri de yapmaktayız.

Televizyon servisi, beyaz eşya servisi, kombi servisi ve klima servisi olarak her marka cihaz için sunduğumuz tamir, bakım ve montaj hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar