Bursa Arçelik Kombi Bakım ve Tamir Servisleri

Bursa Arçelik Kombi Servisleri'ne ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Arçelik marka kombi cihazlarınız için tamir, bakım ve yedek parça hizmeti alabileceğiniz, size en yakın Arçelik Yetkili Servisi'ni bu sayfada bulabilir, ücretsiz çağrı hattından arayarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Bir dairenin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullanılan, genellikle doğalgaz ile çalışan ve daireye bireysel ısınma imkanı sağlayan ısıtma cihazlarına kombi denmektedir. Kombiler hem kat kaloriferi hem de şofben görevi görmekte, kullandığınız kadar ücret ödeme imkanı sağlamaktadır. Kombiler atık gazın tahliye şekline göre bacalı kombi ve hermetik kombi olarak iki türe ayrılırlar. Bacalı kombilerde sürekli ortam havalandırması gerekmekte ve kombiyi baca çıkışı olan bir yere bağlamak gerekmektedir. Bu yüzden bacalı kombiler çok fazla tercih edilmemektedir. Hermetik kombilerde ise kombi cihazındaki fan yardımı ile atık gaz dış ortama aktarılmakta ve ayrıca bir ortam havalandırmasına ihtiyaç duyulmamaktadır. 

1955 yılında Vehbi Koç tarafından İstanbul'da kurulan Arçelik markasının konvansiyonel kombi ve yoğuşmalı kombi cihazları Türkiye pazarında satılmaktadır. Arçelik konvansiyonel kombiler (yoğuşmasız kombiler) %93 verimlilik düzeyinde çalışmakta, yani yaktığı her 1 birim doğalgazın %93'ünü ısıya çevirmektedir. Arçelik yoğuşmalı kombilerde ise verimlilik oranı %103 civarına çıkmaktadır. Arçelik marka yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombiler doğalgaz ve LPG ile çalışmaktadır. Arçelik yoğuşmalı kombiler çalışma esnasında oluşan buharı tesisata tekrar göndererek harcadığı enerjinin bir kısmını yeniden enerjiye çevirmekte ve bu sayede %100'ün üzerinde bir enerji verimliliği sağlamaktadır. Arçelik kombi servisleri tarafından Arçelik marka kombi satışı, Arçelik kombi montajı, Arçelik kombi tamiri, Arçelik kombi yedek parça tedariği gibi yetkili servis hizmetleri marka kullanıcılarına sunulmaktadır. 

Arçelik Kombi Tamiri ihtiyaçlarınızda garanti kapsamında onarım hizmeti almak ve garanti süresi dolmuş olsa bile cihazınızı yetkili Arçelik servisine göstermek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Bursa'daki en iyi Arçelik Kombi Bakım Servisleri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Bursa, Osmanlı devletinin ilk başkenti, ülkemizin en kalabalık dördüncü şehri ve Türkiye'nin en büyük otomotiv üretim merkezidir. Tofaş-Fiat, Renault, Peugeot, Karsan Otomotiv, Cobra Güleryüz fabrikaları Bursa'da faaliyet göstermektedir. Bursa'nın en kalabalık merkez ilçeleri Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer ilçeleridir. Kültür turizminde önemli bir yeri olan Bursa'da Osmanlı döneminden kalma çok sayıda han, hamam, cami ve medrese bulunmakta, bunun yanısıra Uludağ, İznik Gölü, Mudanya, Gölyazı, Oylat Kaplıcaları, Cumalıkızık, Uluabat Gölü gibi doğal güzellikleriyle de yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmektedir.    

Faydalı Yorumlar

 • MK Teknik Mustafa Kaynakcı

  Klima arızası için Mustafa Ustayla görüştüm ve tek seferde işimi çözdü. Herkese tavsiye ederim.

 • Yıldız Teknik Servis Zeki Güçün

  Klimam arızalandı ve sözde klimacı olarak çağırdım, klimamı mahvettiler ve kapağını açarken kırdılar. Üstelik mağdur olmama rağmen beni azarlayıp, ayak ücreti adı altında 50 TL paramı haksızca aldılar. Tavsiye etmiyorum.

 • Yaprak Cam Balkon Kenan Boztaş

  Size çok teşekkür ediyoruz, yaptığınız cam balkonumuzdan ve duşa kabinden, hem de sizden ve elemanlarınızdan çok memnun kaldık. Cam balkon ve duşa kabin yaptırmak isteyen insanlara tavsiye ediyorum ve başarılarınız devamını diliyorum.

  O sizin kalp güzelliğiniz efendim. Güzel günlerde kullanın inşallah.

 • Hızır Tesisat Yakup Kurttekin

  Çok iyi bir usta herkese tavsiye ederim. Temiz bir işciliği var, iyi bir kişi.

 • Teknik Tesisat Mehmet Kamacı

  Çok memnun kaldım, teşekkürler. Onay belgesi mevcut bir usta. Gönlüm rahat bir şekilde evin tesisatını emanet ettim. İyi ki sizin gibi ustalarımız var.

 • İnanç Teknik Mutlu Yiğit

  Verdikleri hizmetler için çok teşekkür ederim. Kendilerine cam balkon yaptırdık ve çok beğendik. Balkonumuz çocuklar için daha güvenli bir hal aldı.

  Teşekkür ederim kardeşim, güle güle kullan.

 • İrem Teknik Rasim Er

  Kombi ve petek temizliği için geldiler ve çok memnun kaldık. Fiyatları da gayet iyi.

 • Best Yapı Kenan Gültekinoğlu

  Servis zamanında geldi. Güler yüzlü servis elemanları temiz ve itinalı çalıştı.Teşekkürler.

 • Kılıçel Isıtma Soğutma Sistemleri Barış Kılıçel

  Bilgili, donanımlı ve işinde başarılı. Tebrikler, titiz ve güzel işçiliğinizi taktir ediyorum.

 • Mert Isıtma Soğutma Salih Mert

  Kendileriyle görüştüm. Hemen keşfe geldiler. Sonra ki gün ihtiyacımız olan petekler komşuma ve bana takıldı. İşçilik ve malzeme kalitesi gayet iyi. Herkese tavsiye ediyorum.

Bursa Arçelik Kombi Bakım ve Tamir Servisleri

: 13 sonuç
Sarbey Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri Turgut Sarsıcı
Güven Soğutma Kemal Özgül
11 Yorum10Puan
Star Servis Süleyman Aksu
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
4 Yorum10Puan
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan
Via Tesisat Nuri Horoz
Tekniker Servis İlker Sezginel
3 Yorum9.3Puan
Makro Teknik Ahmet Ekşiler
Merkez Servis Ali Durdu

Merkez Servis

Bursa / Osmangazi

Kombi Arıza / Montaj

7 Yorum9.7Puan
Kılıçel Isıtma Soğutma Sistemleri Barış Kılıçel
1 Yorum10Puan
Hakan Teknik Hakan Çakmak

Hakan Teknik

Bursa / Osmangazi

Kombi Arıza / Montaj

2 Yorum10Puan
İrem Teknik Rasim Er

İrem Teknik

Bursa / Nilüfer

Kombi Arıza / Montaj

2 Yorum10Puan
Yıldırım Servis Hizmetleri Cumhur Ballıkaya