Bursa Beyoğlu Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Bursa / Nilüfer

Evden Eve Nakliye

18Yorum
10Puan

Bursa Beyoğlu Evden Eve Asansörlü Taşımacılık - Enis Kusutoğlu

Bursa/ Nilüfer’de evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmamız Nilüfer, Osmangazi ve Mudanya başta olmak üzere Bursa’nın tamamına hizmet vermektedir. Vergi mükellefi olan firmamızın tüm belgeleri mevcut olmakta birlikte tüm taşıma araçları bize aittir.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı, marangozlu ve asansörlü nakliye, eşya paketleme, mobilya paketleme hizmetleri vermekteyiz. Eşyalarınızın tamamı taşınma gününe özel olarak firmamız tarafından yaşanabilecek hasarlara karşı sigortalanmaktadır. Taşınan eşyalarınız yeni evinizde veya iş yerinizde uzman personellerimiz tarafından kurulumu yapılarak ve yerlerine yerleştirilerek sizlere teslim edilmektedir. Asansörlü eşya taşıma işlerinizi kendi filomuzda bulunan asansörlerle yapmakta ve her türlü kazanın önüne geçmekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sizler için en uygun taşınma yöntemine birlikte karar vermekte taşıma öncesi tüm eşyalarınız özel olarak paketlenmektedir. Ayrıca asansör kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Haftanın 7 günü boyunca evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerini iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Bursa’dan İzmir'e tayinim çıkmıştı. Beyoğlu Evden Eve en güzel, en temiz şekilde eşyalarımı toplayıp, sorunsuz bir şekilde taşıdı. Tüm mobilyalarımı kurup, güler yüzleriyle işlerimi hallettikleri için teşekkür ediyorum ve iyi çalışmalar diliyorum.

Gülçin Özgür - 08.03.2018

10Puan

İşinin ehli, dürüst ve güvenilir bir firmadır. Sektöründe lider ve öncü bir kuruluştur. Yöneticileri profesyonel ve tecrübelidirler. Tavsiye ediyorum.

Yasin Durmazoğlu - 08.03.2018

10Puan

Beyoğlu Nakliye ve ekibine çok teşekkür ederiz. Kendilerini bu site sayesinde buldum. Ekip olarak çok pratik, hızlı ve sorunsuz çalıştılar gerçekten. Demonte, paketleme ve kurulumda hiçbir problem olmadı. Emeğinize sağlık, biz çok memnun kaldık. Evini taşımak isteyenlere rahatlıkla tavsiye ederiz.

Sercan Yoldaş - 06.03.2018

10Puan

Teknoloji, kalite ve güvenin buluştuğu nadir işletmelerden biri. Bu sektördeki kaliteli ve teknolojik hizmetlerinden dolayı teşekkürler. Rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Hande Çakıl - 05.03.2018

10Puan

Beyoğlu Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim. Gerçekten böylesine hizmet almamıştım. Elemanlar güler yüzlü ve Enis bey bir dakika bile işinin başından ayrılmıyor. Ellerinize sağlık. Çok memnun kaldık. Teşekkürler tekrardan.

Cansu Şengül - 05.03.2018

10Puan

Daha önceki taşınmalarımda çok sorun ile karşılaşmıştım, Enis bey ile tanışana kadar kendisiyle telefonda görüştük ve gelip eşyalarıma baktı, anlaştık. Taşıma günüde dediği her şeyi harfiyen uyguladı ve taşıma işlemimi gerçekleştirdi. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum, şiddet ile tavsiye ediyorum.

Murat Dağdelen - 03.03.2018

10Puan

Profesyonel ve güler yüzlü personeliyle verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Mustafa Böcek - 01.03.2018

10Puan

Bursa Osmangazi'den Afyon’a Enis Bey ve ekibiyle taşındım. Kendileri güler yüzüyle ve sözün arkasında durarak başarılı bir şekilde nakliyat işini gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Yunus Emre Tünk - 01.03.2018

10Puan

Yunus Bey, teşekkür ederiz.

Beyoğlu Evden Eve Taşımacılık Şirketinden Enis Bey'i tebrik ediyorum. Sözü ve güvenirliği tartışılmaz. Enis Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

Ece Sönmez - 28.02.2018

10Puan

Teşekkür ederiz Ece Hanım.

Yaptıkları işi özenle ve titizlikle yapıyorlar. Verdikleri hizmet için teşekkürler.

Zeynep Akarsu - 28.02.2018

10Puan

Sağ olun Zeynep Hanım.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar