Bursa Bilgisayar Teknik Servis

Bursa / Osmangazi

Bilgisayar Tamiri / Servisi

5Yorum
10Puan

Bursa Bilgisayar Teknik Servis - Fatih Kudu

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde 11 yıllık sektör tecrübemiz ile her marka laptop, cep telefonu, akıllı telefon, macbook, notebook, netbook, tablet, ipad, LCD monitör, masaüstü kasa, LCD TV ürünlerinin onarımını ve yedek parça teminini yapmaktayız. Bilgisayar tamiri ve cep telefonu teknik servis hizmetleri konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

Tablet ve cep telefonu ürünlerinin dokunmatik ekran tamirleri ve iç ekran değişimleri konusunda uzmanız. Notebook ve laptopların anakartlarının üzerinde bulunan kuzey, güney ve ekran chiplerinin rework işlemini BGA cihazları kullanarak yapmaktayız. Ayrıca Bios programlama hizmeti vermekteyiz. Marka bağımsız olarak yaptığımız tüm cihaz onarımlarına 6 ay garanti, dokunmatik ekran değişimi ve anakart değişimlerine 6 ay garanti ve parça değişimlerine de 1 yıl garanti vermekteyiz.

İş yerimizde sıfır ürün satışı yapmakta ve geniş bir yedek parça stoğu ile çalışmaktayız. Bursa ve çevre illerdeki bilgisayarcılara ve cep telefonu servislerine tedarik hizmeti vermekteyiz. Siz de bayimiz olup indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Klavye, batarya, menteşe, touch pad, kamera, adaptör gibi parçaların satışını uygun fiyatlar ile yapmaktayız.

Bursa’nın Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım ilçelerinin tüm semtlerine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Teknik servisimizden destek almak, hizmetlerimiz ve referanslarımız ile ilgili detaylı bilgi edinmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Arıza tespitini ücretsiz yaptılar. Bir çok yer yapamayız diyerek ilgilenmedi. Sorunuma hızlı bir şekilde çözüm buldular. Tavsiye ederim.

Ayhan Çolak - 28.12.2017

10Puan

Mükemmel bir işletme. Herkese tavsiye ederim. Güler yüzle karşılıyorlar.

Tanercan Çelik - 28.12.2017

10Puan

Güvenilir ve dürüst bir firma. Fiyatlar uygun, tamir edilen cihazlar garantili. Bravo...

Burak erdogan - 13.12.2017

10Puan

Teşekkür ederiz Burak Bey.

Çok ilgili ve dürüst bir firma. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Herkese tavsiye ediyorum.

Songül yılmaz - 20.11.2017

10Puan

Teşekkür eder, yine bekleriz.

Güler yüzlü bir işletme.

Fatih porgalı - 18.06.2017

10Puan

Teşekkür ederiz.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar