Bursa En İyi 10 Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama

Dış Cephe Yalıtımı Su ve Isı İzolasyonu alanında Bursa'da faaliyet gösteren en iyi yalıtım firmalarını bu sayfada listeleyebilir, UstasıBurada sayesinde firmalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak bina mantolama konusunda detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Isı yalıtımı ve su yalıtımı yaptırarak binanızın ömrünü uzatmak, ısı kayıplarını önlemek ve kış aylarında yüksek doğalgaz faturaları ödememek için hemen hareket geçin.

Bir binaya montolama yaptırmak binanın hava şartlarından etkilenerek çok soğumasını ve çok ısınmasını engellemektedir. Isı yalıtımı sağlamak için binaların dış cephesine ve çatısına ısı geçişlerini engelleyen izolasyon malzemeleri kaplanmaktadır. Bina duvarlarına giydirilen bu yalıtım sayesinde daire içlerine dışarıdaki soğuk havanın geçişi ve içerideki sıcak havanın da duvarlardan dışarıya çıkışı önlenmektedir. Böylelikle kış aylarında evinizi ısıtmanız daha kolay olmakta ve ısınmak için harcanan enerjiden %50 civarında tasarruf sağlanmaktadır. 

Dış cephe izolasyonu yapan firmalar ısı izolasyonu, su izolasyonu, bina mantolama, villa mantolama, apartman mantolama, site mantolama, müstakil bina mantolama, ısı yalıtımı, su yalıtımı, dış cephe kaplama hizmetleri vermektedir. Binaya yapılan montolama işlemi sadece ısı tasarrufu sağlamakla kalmayıp daire içinde rutubet ve nem oluşumunu da engelleyerek daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktadır. Ayrıca izolasyon malzemelerinin geçirgenliği önlemesi sayesinde belli bir dereceye kadar ses yalıtımı da sağlamakta ve dışarıdaki gürültü daire içinde daha az duyulmaktadır. 

Bursa ilinde ve tüm ilçelerinde hizmet veren onlarca dış cephe yalıtım firmasını UstasıBurada sayesinde aynı anda görüntüleyebilirsiniz. Yorumları okuyarak, firma profillerini inceleyerek ve firmaları ücretsiz arayarak detaylı bilgi edinebilir, en düşük fiyat teklifi ile en kaliteli bina mantolama hizmetini bir arada bulabilirsiniz. 

Marmara Bölgesi'nin İstanbul'dan sonra ikinci büyük şehri olan Bursa, aynı zamanda Türkiye'nin dördüncü en kalabalık metropolüdür. Bursa'nın merkez ilçelerinin başında Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım gelmektedir. Turizm yönünden Bursa'nın en gözde bölgeleri Uludağ, İznik Gölü, Mudanya ve Trilye'dir. Bursa'nın Gemlik ilçesi zeytiniyle, İnegöl ilçesi mobilyasıyla tanınmaktadır. Bursa şeftalisi, İskender Kebap, kestane şekeri, Bursa havlusu ve Bursa bıçağı dünya çapında ünlüdür. Osmanlı Devleti'ne başkentlik yapmış olan Bursa'da Osmanlı döneminden kalma çok sayıda türbe, cami, han, hamam ve tarihi eser bulunmaktadır. 

Bursa Cephe Yalıtım / İzolasyon

: 47 sonuç
Onur Boya Nurettin Göktaş
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan
Özer Altıok
Akkaya Yapı Dekorasyon Nihat Akkaya
Öztaş Boya Şahismail Top
Irmak Yapı Dekorasyon Ergün Irmak
Barış Sulama Nuri Yaman
Evim Dekorasyon Adem Özen
Ergin Boya Dekorasyon
Yılmaz Yapı Dekorasyon
Kabataş Şömine
Nurettin Migisar
Osman Erdem
Decormia
Çataksu İnşaat Yapı Dekorasyon İsa YILDIRIM
Umut Boya ve Dekorasyon
Sidre Yapı Dekorasyon Muharrem Sayım

Sidre Yapı Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Salih Yapı Soner Salih

Salih Yapı

Bursa / Osmangazi

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Filtreler

  • Cephe Yalıtım / İzolasyon
  • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara