Bursa En İyi 10 Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama

Dış Cephe Yalıtımı Su ve Isı İzolasyonu alanında Bursa'da faaliyet gösteren en iyi yalıtım firmalarını bu sayfada listeleyebilir, UstasıBurada sayesinde firmalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak bina mantolama konusunda detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Isı yalıtımı ve su yalıtımı yaptırarak binanızın ömrünü uzatmak, ısı kayıplarını önlemek ve kış aylarında yüksek doğalgaz faturaları ödememek için hemen hareket geçin.

Bir binaya montolama yaptırmak binanın hava şartlarından etkilenerek çok soğumasını ve çok ısınmasını engellemektedir. Isı yalıtımı sağlamak için binaların dış cephesine ve çatısına ısı geçişlerini engelleyen izolasyon malzemeleri kaplanmaktadır. Bina duvarlarına giydirilen bu yalıtım sayesinde daire içlerine dışarıdaki soğuk havanın geçişi ve içerideki sıcak havanın da duvarlardan dışarıya çıkışı önlenmektedir. Böylelikle kış aylarında evinizi ısıtmanız daha kolay olmakta ve ısınmak için harcanan enerjiden %50 civarında tasarruf sağlanmaktadır. 

Dış cephe izolasyonu yapan firmalar ısı izolasyonu, su izolasyonu, bina mantolama, villa mantolama, apartman mantolama, site mantolama, müstakil bina mantolama, ısı yalıtımı, su yalıtımı, dış cephe kaplama hizmetleri vermektedir. Binaya yapılan montolama işlemi sadece ısı tasarrufu sağlamakla kalmayıp daire içinde rutubet ve nem oluşumunu da engelleyerek daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktadır. Ayrıca izolasyon malzemelerinin geçirgenliği önlemesi sayesinde belli bir dereceye kadar ses yalıtımı da sağlamakta ve dışarıdaki gürültü daire içinde daha az duyulmaktadır. 

Bursa ilinde ve tüm ilçelerinde hizmet veren onlarca dış cephe yalıtım firmasını UstasıBurada sayesinde aynı anda görüntüleyebilirsiniz. Yorumları okuyarak, firma profillerini inceleyerek ve firmaları ücretsiz arayarak detaylı bilgi edinebilir, en düşük fiyat teklifi ile en kaliteli bina mantolama hizmetini bir arada bulabilirsiniz. 

Marmara Bölgesi'nin İstanbul'dan sonra ikinci büyük şehri olan Bursa, aynı zamanda Türkiye'nin dördüncü en kalabalık metropolüdür. Bursa'nın merkez ilçelerinin başında Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım gelmektedir. Turizm yönünden Bursa'nın en gözde bölgeleri Uludağ, İznik Gölü, Mudanya ve Trilye'dir. Bursa'nın Gemlik ilçesi zeytiniyle, İnegöl ilçesi mobilyasıyla tanınmaktadır. Bursa şeftalisi, İskender Kebap, kestane şekeri, Bursa havlusu ve Bursa bıçağı dünya çapında ünlüdür. Osmanlı Devleti'ne başkentlik yapmış olan Bursa'da Osmanlı döneminden kalma çok sayıda türbe, cami, han, hamam ve tarihi eser bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

 • Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin

  Verilen işi tam zamanında teslim etmenizden ve titiz çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek bana borç oldu. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapı ve dekorasyon için kesin ve net adresiniz Uğur Şahin Yapı Dekorasyon olmalı. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

  Bizleri onurlandırdığınız için biz teşekkür ederiz Semra Hanım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle.

 • Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih

  Oldukça memnun kaldık, güler yüzlü ve titiz çalışıyorlar. Bizi her daim memnun ettiler. İşlerinde başarılar dileriz ve her müşteriye tavsiye ederiz. Bursa'da çatı denilince Murat Tarih ustayı tek geçiyoruz.

 • Group 360 Profesyonel Yöneticilik Danışmanlık İnşaat Profesyonel Hizmet

  İşlerinde gerçekten çok iyiler. Çalışları gayet güzel yüzlüler. Fazlasıyla memnun kaldım.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Met Yapı

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi

  Bugün musluğum damlattığı için internetten numarasını bulduğum ustamı çağırdım. Ustam işinde uzman, ilgili ve kibardı. İşini çok kısa zamanda yaptı. Problemin sebebini ve çözüm önerilerini anlattı. Ve işin sonunda makul bir ücret talep etti. Teşekkürler.

  Teşekkürler :)

 • Özer Altıok Özer Altıok

  Özer Altıok

  İlgi ve alakaları harika. Öneriyorum...

 • Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü

  Evimin tadilatını yaptırmak için Meyes İnşaat ile görüşmemin hemen ardından işe başladılar. Temiz ve titiz çalışan ustaları var. Neyi nasıl istiyorsam o şekilde yaptırabildim. Hiç sıkıntı çekmedim. Çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık Meyes İnşaat.

Bursa Cephe Yalıtım / İzolasyon

: 61 sonuç
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
3 Yorum9.7Puan
Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih
1 Yorum10Puan
Özer Altıok
9 Yorum9.7Puan
İzobur Çatı Yalıtım İzolasyon Ertan Bilici
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Oktay Dekorasyon İbrahim Oktay
Mavi Pen Engin Alkan
Kızılelma İnşaat
Polat Kardeşler Murat polat
Sahra Yapı Nejdet Salduz
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Birgül İnşaat Kenan Birgül
Akkaya Yapı Dekorasyon Nihat Akkaya
Çataksu İnşaat Yapı Dekorasyon İsa Yıldırım
Nurettin Migisar
Irmak Yapı Dekorasyon Ergün Irmak
Barış Sulama Nuri Yaman
Evim Dekorasyon Adem Özen
Ergin Boya Dekorasyon