Bursa Gürsu En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

Evinizin tüm halılarını yıkatmak için iyi bir firma arıyorsanız Bursa'nın Gürsu ilçesine hizmet veren en profesyonel Halı Yıkama Fabrikaları'nı bir arada bulabileceğiniz bu sayfayı incelemenizi öneririz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada sayesinde onlarca Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme firması bir telefon kadar yakınınızda. Halı yıkama fiyatlarını öğrenmek için hemen ücretsiz çağrı hatlarından arayabilirsiniz. 

Ev temizliğinin en zor detaylarından biri olan halı yıkama işlemi son yıllarda yaygınlaşan halı yıkama firmaları sayesinde sorun olmaktan çıktı ve ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran çok kıymetli bir temizlik hizmeti haline geldi. Ev halılarının yılda en az iki kere yıkandığını düşünürsek evde halı yıkamak için ödenen su faturalarına kıyasla halılarınızı yıkama şirketlerine vermek ekonomik açıdan son derece avantajlıdır. Hem su tasarrufu açısından hem de elde halı yıkama işlemi çok yorucu ve zahmetli olduğundan halı yıkama fabrikalarının sunduğu hizmetler ev hanımlarının hayatını kolaylaştırmaktadır. 

Profesyonel halı yıkama şirketleri halınızın türüne göre metrekare başına yıkama fiyatı vermektedir. Halı yıkama fabrikalarında ipek halı, dokuma halı, el halısı, makine halısı ve diğer tüm halı türleri için halınıza zarar vermeyecek ısıda yıkama teknikleri kullanıldığından halılarınız uzun ömürlü olmakta ve elde yıkamaya kıyasla çok daha hijyenik sonuçlar elde edilmektedir. Ayrıca halı yıkama şirketlerinin perde yıkama, stor yıkama, yerinde koltuk yıkama, halıfleks yıkama, cami halısı yıkama, otel halısı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yolluk yıkama, paspas yıkama hizmetleri de bulunmaktadır. 

Bursa / Gürsu ilçesine servis hizmeti veren onlarca Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme Firması'yla doğrudan iletişim kurabileceğiniz, hiçbir aracı kullanmadan ve aracılık hizmet bedeli ödemeden firmalara direkt olarak ulaşabileceğiniz çağrı numaralarını bu sayfada bulabilirsiniz. UstasıBurada sayesinde en kaliteli halı yıkama hizmetini en uygun fiyat teklifi veren firmadan alabilirsiniz. 

Bursa'nın merkez ilçelerinden biri olan Gürsu 1991 yılında Yıldırım ilçesinden ayrılarak ilçe statüsüne geçmiştir. Kestel, Yıldırım ve Osmangazi ile komşu olan Gürsu ilçesi 16 mahalleden oluşmaktadır. Hasanköy, Adaköy, Kazıklı, Ağaköy, Cambazlar, Kurtuluş, Dışkaya, Ericek, İğdir, İstiklal, Karahıdır, Kumlukalan, Yenidoğan, Zafer mahalleleri Gürsu'dadır. İlçedeki en önemli sağlık kuruluşu Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'dir.

Faydalı Yorumlar

Bursa Gürsu Halı Yıkama / Temizleme

: 14 sonuç
Reel Halı Yıkama
1 Yorum10Puan
Ha-tem Halı Yıkama Mahmut Gören
2 Yorum10Puan
Temizlix Hijyen Hizmetleri Yusuf Ok
2 Yorum10Puan
Kosla Halı ve Koltuk Yıkama
2 Yorum10Puan
Güney Halı Yıkama
Erçetinler Halı Yıkama Hamza Erçetin
Gören Halı Yıkama
Uğur Halı Yıkama Ugur Kotanoglu
2 Yorum9.0Puan
Tercih Halı Yıkama Zekariya Bey

Tercih Halı Yıkama

Bursa / Gürsu

Halı Yıkama / Temizleme

Beyler Halı Yıkama Taşkın Akay

Beyler Halı Yıkama

Bursa / Gürsu

Halı Yıkama / Temizleme

Alkan Halı Yıkama Seçkin Alkan
2 Yorum10Puan
Yeşil Bursa Halı Yıkama Kenan Kuzu
1 Yorum4.0Puan
Evgi Temizlik İbrahim Evgi

Evgi Temizlik

Bursa / Osmangazi

Halı Yıkama / Temizleme

Ayba Halı Yıkama Ve Temizlik Ayba Halı Yıkama Ve Temizlik