Hakan Teknik

Bursa / Osmangazi

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

0Yorum
10Puan

Hakan Teknik - Hakan Çakmak

Hakan Teknik olarak Bursa'nın Çirişhane mahallesinde faaliyet göstermekteyiz. 10 yılı aşkın süredir beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Başta Osmangazi ilçesi olmak üzere Bursa'nın tüm merkez ilçelerine servis hizmetlerimizi götürmekteyiz. Çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi resetleme, ankastre fırın tamiri, davlumbaz tamiri, kurutma makinesi tamiri, doğalgaz sobası tamiri konusunda uzmanız. Beyaz eşyalarınızın markası ne olursa olsun montajını, bakımını, tamiratını ve yedek parça işlerini yapmaktayız. Her marka klima için montaj ve söküm işleri, klima temizliği, klima gazı dolu, klima bakımı gibi hizmetleri işinde uzman teknik ekibimizle vermekteyiz. Hizmetlerimizi garanti kapsamında ve kaliteli işçiliğe önem vererek yerine getirmekteyiz.

Ayrıca elektronik kart tamiri konusunda tecrübeliyiz. Dokunmatik anahtar, manyetik kart okuyucu, motor sürücü kartı, adreslenebilir led, uzaktan kumanda modülü, darbe modülatörü, sensör kartı, dönüştürücü kart, röle kartı, analog ve dijital dönüştürücü tamiri yapmaktayız.

Arıza tespiti ve doğru müdahelenin yapılması konusunda beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olmaları için titizlikle çalışmaktayız. Servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar