Bursa En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

Bursa'da yaşıyor ve halılarınızı yıkatmak için uygun bir halı yıkama firması arıyorsanız UstasıBurada'nın bu sayfada sizler için bir araya getirdiği yüzlerce firma arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Halı yıkama ve koltuk temizleme firmalarını size olan yakınlığına göre listeleyebilir, yorumları okuyarak fikir edinebilir ve ücretsiz çağrı hatlarından arayarak fiyat alabilirsiniz. 

Halı yıkama hizmetleri bahar temizliği, bayram temizliği, kış temizliği derken yılda 2-3 defa evinde tip doruk temizlik yapan titiz ev hanımları için hayatı kolaylaştıran temizlik hizmetlerinin en başında gelir. Hem çalışan kadınların hem de ev hanımlarının sıklıkla halı yıkama hizmeti aldığı gözlemlenmektedir. Hijyen açısından halı yıkama firmalarının kullandıkları makineler ve yıkama metodları derinlemesine bir temizlik sağlamakta ve halılarınızın elde yıkamaya kıyasla daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Öte yandan elde halı yıkamanın su faturasına yansıyan maliyetlerine ve yarattığı bedensel yorgunluğa bakılınca halı yıkama hizmetini bu işin ustası firmalardan satın almak çok daha ekonomik ve pratik olmaktadır. 

Sundukları halı yıkama hizmetini metrekare fiyatı üzerinden hesaplayarak fiyat teklifi veren bu firmalar evinizin tüm halılarını kapınızdan alarak yıkama ve kurutma işlemlerini bitirdikten sonra kapınıza teslim etmektedir. Ortalama olarak 1 hafta gibi bir süre içerisinde tüm halılarınızı tertemiz bir şekilde kapınıza teslim eden halı yıkama firmaları bulundukları semt ve ilçe geneline servis hizmeti sunmaktadır. Bahar aylarında ve bayram arifelerinde yoğun taleple karşılaşan halı yıkama firmaları evinizdeki halıların çeşidine göre farklı metodlar kullanıkları için fiyat farklılaştırması söz konusu olmaktadır. Yün halı, el dokuması halı, makine halısı, step halı, şagi halı, ipek halı ve çin halısı gibi farklı çeşitte halıların metrekare başına yıkama fiyatları değişebilmektedir. SarayAtlasKoyunluGümüşsuyuKaşmirPadişah, Atlantik, Pierre Cardin, Merinos, Royal ve Sanat halı markaları ülkemizde yaygın olarak kullanılan markalardır. 

Size uygun bir tarihte halılarınızı kapınızdan alarak yıkanmış bir şekilde yine kapınıza teslim edecek ekonomik ve kaliteli bir halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bursa'nın tüm semt ve mahallelerine hizmet veren Halı Yıkama ve Temizleme Firmaları'nı UstasıBurada tek sayfada sizler için bir araya getirdi. 

Güney Marmara bölgesinde bulunan Bursa 2.9 milyon civarında nüfusu ile Türkiye'nin 4. büyük şehri ünvanına sahiptir. UNESCO tarafından 2014 yılında Dünya Mirası olarak tescillenen Bursa, gelişmiş sanayisi ile ülkemizin ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Yıldırım, Osmangazi ve Nilüfer merkez ilçeleridir. İskender kebabı, pideli köftesi ve şeftalisi ünlü olan Bursa'nın önemli turizm merkezlerinin başında Uludağ, İznik Gölü, Mudanya ve Gölyazı gelmektedir.