Bursa En İyi 10 İç Mimar ve Dekorasyon Firması

Bursa'nın en iyi İç Mimari ve Dekorasyon Firmaları ile tanışmaya, ev dekorasyonunuzun her detayını alanında uzman iç mimarlardan oluşan profesyonel bir ekibe emanet etmeye ne dersiniz? Bu sayede evinizin tadilatı için ayrı ayrı usta bulma zahmetinden kurtulabilir, tadilat sonunda evinizin nasıl görüneceğini işe başlamadan önce hazırlanan proje görselleri sayesinde gözünüzde canlandırabilirsiniz. 

Sürekli kendini yenileyen dekorasyon dünyasının hızına yetişmek bazen zor olsa da yaşam alanlarımıza estetik değer katan konseptleri bizim için yakından takip eden iç mimarlık ofisleri ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, kafe dekorasyonu, restoran dekorasyonu, salon dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, çocuk odası dekorasyonu gibi konularda her detayın düşünüldüğü proje hizmetleri vermektedir. Profesyonel iç dekorasyon ve tadilat firmalarının hizmetleri banyo tadilatı, mutfak tadilatı, parke uygulama, duvar kağıdı uygulama, alçı dekorasyonu, boya badana, fayans kırma ve yenileme, seramik kaplama, mutfak dolabı montajı, mutfak tezgahı montajı, kartonpiyer yapımı, su ve sıhhi tesisat yenileme, elektrik tesisatı yenileme, aydınlatma sistemlerinin montajı gibi onlarca farklı ustalık hizmetini kapsamaktadır. 

Dekorasyon firmalarının bünyelerinde çalışan iç mimarlar, tadilat işine başlamadan önce müşterinin beklentilerini ve zevklerini anlamaya çalışmakta, çizdikleri projeleri mekan sahibine sunarak beğenilmesi durumunda projenin uygulanması aşamasına geçmektedir. İç mimarların sunduğu hizmetler sadece ince inşaat işleri ve yapı dekorasyonu ile sınırlı kalmamaktadır. İç mimarlar mobilya dekorasyonu ve dizayn hizmeti de vermektedir. Salon mobilyasından, perde ve stor seçimine, banyo dolabı montajından halı ve kilim tercihine, hazır mutfak montajından çocuk odası dekorasyonuna kadar aklınıza gelebilecek tüm hizmetler iç mimari ve dekorasyon firmalarınca sunulmaktadır.

İç Mimari ve Dekorasyon Firmaları ile yapacağınız tadilat anlaşmaları sayesinde ev ve ofis yenilemenin zahmetli süreçlerinden kurtulabilir, 3D mimari görselleştirme, proje çizimi ve konsept uygulama hizmetlerinden yararlanarak hayalinizdeki şık mekanlara kavuşabilirsiniz. UstasıBurada'nın sizin için seçtiği Bursa ilindeki en iyi iç mimarlık ofisleri ile iletişime geçebilir, aklınızdaki dekorasyon ve tadilat işini yaptırmak için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Doğal güzellikleri, yeşil alanları, tarihi zenginlikleri ve gelişmiş ekonomisi ile Türkiye'nin 4. en kabalık şehri Bursa'dır. Marmara bölgesinde bulunan Bursa, İstanbul'a yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sebebiyle de yoğun göç almakta ve hızla büyümektedir. Bursa'dan İstanbul'a deniz yoluyla ulaşım Mudanya sahilindeki BUDO ve Güzelyalı sahilindeki İDO deniz seferleri ile sağlanmaktadır. Osmanlı'nın ilk başkenti olan şehirde çok sayıda tarihi eser, cami, han, hamam ve türbe bulunmaktadır. Bursa'nın en büyük merkez ilçeleri Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer'dir. Kestane şekeri, İskender kebabı ve Bursa şeftalisi dünya çapında isim yapmış lezzetlerdir. 

Faydalı Yorumlar

 • North Renovation Solutions North Renovation Solutions

  North Renovation Solutions

  Iç mekan tasarımda bizlere yön verdiniz ufkumuzu değiştirdiniz sonuç olarak hayal ötesi güzellikler çıktı ortaya teşekkürler bastılarınızın devamını diliyorum

 • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

  bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkurler

 • Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap

  O gerçek bir sanatkar. İşinin hakkını veren sayılı ustalardan. Kendi evimi yaptırdım, el işçiliği olsun samimiyeti olsun işe verdiği değer olsun hepsi çok mükemmel.

Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
3 Yorum10Puan
Bayramoğlu Yapı Alüminyum Pvc Demir Doğrama Osman Bayram
Macro Desing Metin Kitap

Macro Desing

Bursa / Yıldırım

İç Mimari / Dekorasyon

Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
16 Yorum10Puan
Bordo İnşaat Ali Yıldırım

Bordo İnşaat

Bursa / Nilüfer

İç Mimari / Dekorasyon

Nurel İnşaat Temel Şimşir

Nurel İnşaat

Bursa / Yıldırım

İç Mimari / Dekorasyon

Oktay Dekorasyon İbrahim Oktay

Oktay Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

İç Mimari / Dekorasyon

North Renovation Solutions
2 Yorum10Puan
Saraloğlu İnşaat Ltd.şti Osman Saral
Yiğit İnşaat Malzemeleri Ltd Şti Nazım
Ön-er İnşaat Hikmet Aktosun

Ön-er İnşaat

Bursa / Nilüfer

İç Mimari / Dekorasyon

Gümüştaş Dekorasyon Servet Gümüştaş
Güven Yapı Dekorasyon Mahsun Güven
0 Yorum10Puan
Bursa Dekor Tasarım Tadilat Kelami Makas
Sevgi İnşaat Serdal Doğan

Sevgi İnşaat

Bursa / Osmangazi

İç Mimari / Dekorasyon

Siraç Dekorasyon Mutlu Aydın

Siraç Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

İç Mimari / Dekorasyon

Reyhan Mutfak Hasan Ege

Reyhan Mutfak

Bursa / Osmangazi

İç Mimari / Dekorasyon

Mehmet Usta

Mehmet Usta

Bursa / Yıldırım

İç Mimari / Dekorasyon

Yunus Emre Demir

Yunus Emre Demir

Bursa / Nilüfer

İç Mimari / Dekorasyon

Kaos Tasarım, İç Mimari, Dekorasyon, Uygulama Abdullah Şen

Filtreler

 • İç Mimari / Dekorasyon
 • Bursa