Bursa İmza Evden Eve Nakliyat

Bursa / Yıldırım

Evden Eve Nakliye

8Yorum
10Puan

Bursa İmza Evden Eve Nakliyat - Mehmet Orhan

Bursa/ Osmangazi'de evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, Bursa’nın her noktasına hizmet vermektedir.

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliye, ofis taşıma, şehirlerarası nakliye, asansörlü nakliye, sigortalı nakliye, eşya paketleme ve marangozlu nakliye hizmetleri vermekteyiz. Firmamızda taşınma süreci boyunca tüm eşyalarınız özel olarak sigortalanmaktadır. Taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde sizlere en uygun taşınma şekli belirlenmektedir. Taşınma günü talep ettiğiniz saatte ekibimiz gelerek tüm eşyaların demonte işlemini yapmaktadır. Özel olarak paketlenen eşyalarınız araca yüklenerek yeni evinize getirilmekte ve yeniden kurulumları yapılıp, yerlerine yerleştirilerek sizlere teslim edilmektedir. Asansörlü nakliye hizmetlerimizle taşınma süresini kısaltmakta ve taşınmayı sizler için kolaylaştırmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli amacımızdır. Ayrıca asansör kiralama hizmetleri ile sizlerin çözüm ortağı olmaktayız.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ekspertiz hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ben yıllardır kiracıyım bir çok nakliyat şirketiyle evimi taşıdım lakin imza evden eve nakliyat kadar işinı temiz ve sıkıntısız yapanına çok az rastladım imza evden eve nakliyat şirketi gerek müşteri memnuniyeti gerek yapılan işin temizliğiyle çok başarılı buldum. Tavsiye ederim...

Hanife Günsever - 17.01.2019

10Puan

Ben daha önce birkaç yere taşındım tasindigim zaman farkı şirketler kullandım benim bir arkadaşım tavsiye eti ilk ismini duyduğumda gerçekten biraz tedirgin oldum ama yapılan işi görünce çok memnun kaldım hem güzel hem temiz hem emniyet olarak 1 numaralı tercihim Allah izin verirse Bursa'nın tanınmış en büyük şirketi olur teşekürler İMZA EVDEN EVE

Vefa koç - 17.01.2019

10Puan

Temiz iş ve göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı çok teşekkür ederim. İşinizin zorluğu ve hassas olması akabinde sergilediğiniz özveriden dolayı ayrıca kutlamak isterim. Herkese tavsiye ediyorum.

Emrullah Noğman - 04.05.2018

10Puan

Teşekkürler Emrullah Bey.

Kaliteli ve güvenilir hizmet aldım. İşlerini gayet temiz, titiz ve hızlı yapıyorlar. Kalitede sınırları yok desem yalan olmaz. İmza Evden Eve Nakliyat ekibini gönülden tebrik eder, Mehmet Bey ve ekibine başarılarının devamını diliyorum.

Ali Mert Bayraktar - 04.05.2018

10Puan

Teşekkürler Ali Mert Bey.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, temiz ve özenli çalışan güvenli bir şirket. Arkadaşlara titiz çalışmalarından ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Aslı Dilek - 04.05.2018

10Puan

Teşekkürler Aslı Hanım.

Mükemmel bir hizmet. Bursa'da böyle hizmet veren kardeşlerimize destek olmak gerek. Böyle güvenilir bir ekip bulmak çok zor gerçekten. Firma yetkililerini ve çalışanlarını takdir ediyorum. Herkese tavsiye eder, bol kazançlar dilerim.

Mahsum Erkek - 03.05.2018

10Puan

Teşekkürler Mahsum Bey.

Bursa içinde daha önce defalarca ev taşıma şirketleriyle görüştüm ama bu kadar işine sadık ve müşterisiyle ilgilenen bir ekiple karşılaşmadım. İlgi ve alakaları için Mehmet Orhan ve ekibine teşekkürlerimi sunar, herkese tavsiye ederim.

Savaş Ceylan - 20.04.2018

10Puan

Teşekkürler Savaş Bey.

Gerçekten kaliteli ve güvenli teslimat için herkese tavsiye ediyorum. Elinize ve emeğinize sağlık. Mehmet Orhan ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

Ercan Kapağan - 16.04.2018

10Puan

Teşekkürler Ercan Bey.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar