İnegöl Alçı Alçıpan Ustası ustasiburada.com'da

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsurlarından olan alçı ve kartonpiyer uygulamaları konusunda kusursuz işçilikleriyle Bursa'nın İnegöl ilçesinde faaliyet gösteren en iyi İnegöl Alçı ve Kartonpiyer Ustaları bu sayfada birarada. UstasıBurada'nın sizler için seçtiği onlarca alçı ve kartonpiyer ustası içinden size en uygun olanına ücretsiz çağrı hattından hemen ulaşabilir, evinize yaptırmak istediğiniz alçı dekorasyonu konusunda bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

İç mekanların dekorasyonunda yaygın olarak kullanılan iç yapı malzemelerinin başında alçı ve alçıpan ürünleri gelmektedir. Alçı malzemesinin nefes alma özelliğine sahip olması mekandaki fazla nemi bünyesine hapsetmesini sağlamakta ve ortamın nemi azaldığında da ortama tekrar nem bırakmasını sağlamaktadır. Bu yönüyle son derece sağlıklı bir yapı malzemesi olan alçı, aynı zamanda ateşe dayanıklı olduğu için de yangın tehlikesi yönünden son derece güvenlidir. Hafif bir malzeme olması, kolay uygulanabilirliği, görsel olarak son derece hijyenik ve temiz bir görünüm sağlaması alçının sık tercih edilen bir dekorasyon malzemesi olma nedenlerinden bazılarıdır. 

Alçı uygulamaları evlerin daha çok duvar ve tavan bölümlerine yapılmaktadır. Alçı, mukavva, tutkal ve iplik lifinden oluşan harcın desenli kalıplarda şekil verilerek tavana uygulanan şekline de kartonpiyer denmektedir. Kartonpiyerler iç mekaların tavanlarında, kabartma desenli göbek yapımında, kapı kemerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alçı ve kartonpiyer ustaları tarafından asma tavan yapımı, alçı sıva, alçı sütun, alçı duvar yapımı, alçı yalıtımı, alçıpan giyinme odası yapımı, alçı şömine, kartonpiyer yapımı, renkli alçı uygulamaları, alçı oyma, alçıpan tavan, alçıpan ışık bandı gibi ustalık işleri yapılmaktadır. Alçı uygulamaları en ufak kusuru bile kolayca belli ettiği için alçı, alçıpan ve kartonpiyer ustalarının el becerileri ve temiz işçilikleri, yapılan alçı uygulamasının kusursuz görünmesi ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. 

İnegöl Alçı ustası, İnegöl Kartonpiyer, İnegöl Alçıpan, İnegöl Asma Tavan, İnegöl Alçıcı, İnegöl Alçıpan Ustası, İnegöl alçıpan Oda, İnegöl Alçıpan panel arayışlarınızda ustasiburada.com yanınızda

Bursa / İnegöl ilçesinde hizmet veren, kaliteli işçiliği uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan en iyi Alçı ve Kartonpiyer Ustaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Türkiye İstatistik Kurumu 2017 yılı verilerine göre İnegöl 257.931 kişilik nüfusuyla Bursa'nın merkez dışındaki en büyük ilçesi ve Güney Marmara'nın nüfus bakımından ikinci büyük kentidir. Ayrıca Sanayi İstatistikleriyle Bursa'nın en yoğun ve en büyük sanayi merkezlerinden biridir. Son yıllarda hızla büyümüş ve yoğun göç almıştır. İnegöl, Bursa'nın güneydoğusunda ve Bursa şehir merkezine 47 km uzaklıktadır. Bursa'ya yaklaşık 25 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Önemli bir sanayi kenti olan İnegöl, TÜİK tarafından açıklanan istatistiklere göre Türkiye'nin 16. büyük sanayi merkezidir.İnegöl OSB (Organize Sanayi Bölgesi) Türkiye'nin birçok ünlü markasını Türk ekonomisine kazandırmıştır. İnegöl Mobilyası; artık dünya çapında bilinen bir marka haline gelmiştir.

 

Bursa İnegöl Alçı / Kartonpiyer

: 33 sonuç
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
14 Yorum10Puan
İbrahim Okan
Özer İç Dekorasyon Erdoğan Erdoğan
Öztürk Yapı Aydın Ataman
Solmaz Yapı Veysel Solmaz
Kızılelma İnşaat
Badeko Dekorasyon Bilal Eker
Feride Yapı Dekorasyon Vedat Altay
Bursa Alçıpan Ustası Yunus Emre Yıldırım
A&B Yapı Market İbrahim Işık
Bahem Dekorasyon Zeki Kayıran
Ramazan Aydın
Ada Yapı İnşaat Ugur Erkal
Evim Tadilat Fayik Arslan

Evim Tadilat

Bursa / İnegöl

Alçı / Kartonpiyer

Aytanlar Yapı Dekorasyon Vedat Aytan
Özer Altıok

Özer Altıok

Bursa / Nilüfer

Alçı / Kartonpiyer

0 Yorum9.7Puan
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
0 Yorum9.5Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
0 Yorum9.7Puan
Fatih Boya İnşaat Engin Filiz
Ar-yapı Market Nejat Arıcı