Dursun Alt Yapı - Bursa Kanalizasyon Açma Gider Açma

Bursa / Yıldırım

Su / Sıhhi Tesisat

Hemen Ara

Dursun Alt Yapı - Bursa Kanalizasyon Açma Gider Açma - Selim Dursun

Firmamız 1985’den 2007 yılına kadar Selim Dursun adıyla Bursa’da hizmet vermiştir. 2007’de firmamız profesyonel kadro ve ekipmanıyla resmi olarak Bursa’da DURSUN ALTYAPI İNŞ SAN TİC. Olarak hizmet vermektedir.

Amacımız 1985’den bugüne olan iş deneyimizi siz Bursalılarla paylaşmak sizlere daha iyi daha kaliteli daha profesyonel hizmet verebilmek için güçlü ekip, ekipmanımızla yanınızda olmaktır.

Bursa'da Kanalizasyon arıza bakım onarım yenileme ,tıkalı mutfak gideri açma, tıkalı tuvalet tesisatı açma, tıkalı banyo gideri açma, banyo tuvalet tamiratı ,endüstriyel kanalizasyon tesisatı ve kimyasal tesisatları yapımı onarımı yenilenmesi ,endüstriyel sanayi mutfak ve yemekhane yağ Tutucu imalatı montajı gibi bir çok profesyonellik gerektiren alanda hizmetler vermekteyiz.

Hizmet kalitemizi seçen ve bizimle çalışmayı tercih eden referanslarımızdan bazıları

ŞAYPA AVM İNŞ. A.Ş / KAFKAS PASTANELERİ / UZAY PASTANELERİ / ANADOLU ET LOKANTASI / ÖZGEN CAFE / BADEMLİ PARK / İSKENDER KEBAPCISI / NUMAN KALELİ LTD. ŞTİ. / CARFOUR SA BURSA / PRES METAL A.Ş.

Bursa'da tüm ilçe ve semtlere servis hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar