Filtreler

  • Kuru Temizleme / Ütücü
  • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

Bursa Kuru Temizlemeci / Bursa Ütücü

Bursa'da semtinize en yakın kuru temizleme ütücü hizmeti ustasiburada.com'da. Kuru temizleme alanındaki abiye temizleme, gelinlik temizleme aşçı ceketi temizleme, bluz temizleme, döpiyes kuru temizleme, eşarp ve fular temizleme ve her çeşit kıyafetin kuru temizleme ile ütü hizmetlerinde en güvenilir adreslerin buluştuğu nokta ustasiburada.com

Kuru temizleme için gelen tekstil ürünleri ve giysiler müşteriden teslim alınmadan önce dikkatlice incelenir. Belirlenen lekelerle ilgili müşteriden bilgi alınırken varsa kumaştaki deformasyonlarla ilgili de müşteriye bilgi verilir.

Temizleme işlemleri, etiket talimatına göre yapıldığından dolayı ürün üzerinde bulunan bakım sembolleri incelenerek yapılacak en uygun temizleme işlemine karar verilir. Kuru temizleme işlemi için uygun olmayan veya kuru temizleme işleminin uygunluğundan şüphe duyulan ürünler hakkında ürün sahibi bilgilendirilir ve ürüne yapılacak işlem, bu bilgilendirmenin neticesine göre belirlenir.Bir kuru temizleme makinası, evlerde kullanılan çamaşır makinesi ile kurutma makinesi bileşimi bir makinadır. Giysiler, kuru temizleme makinesinin çekirdeğini oluşturan bir yıkama/santrifüj bölmesine (sepet veya tambur olarak adlandırılır) konulur. Yıkama bölmesi, dış bir bölme içinde dönen yatay ve delikli bir tambur içerir.

Kurutma çevriminin tamamlanmasından sonra, bir kokulandırma (havalandırma) çevrimi gerçekleştirilerek giysiler serinletilir. Serin dış havanın giysiler üzerinde ve daha sonra aktifleştirilmiş karbon ve polimer reçinelerinden yapılma bir buhar geri kazanım filtresinden geçirilerek kuru temizleme makinasında dolaştırılmasıyla geriye kalmış olan çözücüler de çıkarılır.

Bursa gerek öğrenci yoğunlu gerek ise çalışan nüfusun yoğunluğu bakımından kuru temizleme ve ütü alanında oldukça ihtiyaç duyulan bir şehirdir. Özellikle şehrin öğrenci çoğunluğunun bulunduğu Görükle ve Nilüfer ilçeleri bu anlamda hızlı servis hizmeti vermektedirler. Şehrin merkez ilçeleri olan Osmangazi ve Yıldırım nufüs yoğunluğunun ağırlıklı olduğu ilçelerdir. 

Bursada kuru temizleme, Bursa kuru temizlemeci, Bursa ütücü, Bursa ütü firmaları arayışlarınızda ustasiburada.com sayesinde size en yakın kuru temizleme firmasını telefon yoluyla doğrudan ulaşarak siparişleriniz verebilirsiniz. Böylece hem zamandan kazanır hem de işini en iyi yapan firmalara saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.