Bursa En İyi 10 Lastikçi ve Lastik Tamircisi

Bursa Lastikçileri ve Lastik Tamircileri ile iletişime geçmek ve randevu almak artık çok kolay. Lastik değişimi, lastik tamiri ve lastik yol yardım hizmetlerinden en hızlı şekilde yararlanabileceğiniz Bursa'nın en iyi lastik tamircileri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz? 

Lastikler bir aracın yol tutuşunu sağlayan en önemli elemanlardır. Lastik bakımı ve lastik kalitesi hem can güvenliği için hem de aracınızdan yüksek performans almanız için son derece önemlidir. Bir araçta takılı lastiklerin diş derinliğinin 3mm altında olmaması, ortalama olarak 3 yılda bir araç lastiklerinin yenilenmesi, kabak lastiklerle yola çıkılmaması gerekmektedir. Aracı üreten firma tarafından önerilen ölçülerde lastikler ve jantlar kullanılmalı, lastik hava basıncı standart değerlere uygun ayarlanmalıdır. Oto lastiklerde önem verilmesi gereken bir diğer unsur da lastikler monte edildikten sonra balans ayarı ve rot ayarı yapılmasıdır. Balans ve rot ayarının bozuk olduğu aracın direksiyonunu bıraktığınızda sağa sola sapma yapmasından ve yüksek hızda giderken titreme sorunu olmasından anlaşılmaktadır. 

Oto lastikçilerde sunulan kış lastiği, yaz lastiği, dört mevsim lastik, oto lastik değişimi, oto lastik satışı, lastik depolama hizmeti, jant değişimi, jant tamiri, balans ayarı, rot ayarı, patlak lastik yaması, çıkma lastik, jant çizik giderme, jant ebatı küçültme gibi hizmetlerin yanısıra bazı lastikçiler tarafından yolda kalan araçlar için 7/24 Lastik Yol Yardım hizmeti de verilmektedir. 

Bursa'nın tüm semtlerinden onlarca Lastikçi ve Lastik Tamircisi'ni UstasıBurada sayesinde aynı sayfada listeleyebilir, yakınlığa göre filtreleme yaparak size en yakın lastikçinin ücretsiz telefon numarasına ulaşabilirsiniz. 

Ülkemizin dördüncü kalabalık şehri Bursa, Marmara bölgesinin güneyinde bulunmaktadır. Osmangazi, Yıldırım, Kestel, Gürsu, Nilüfer, Mudanya, Gemlik, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Yenişehir, İznik, İnegöl başta olmak üzere 17 ilçe ve 1060 mahalleden oluşmaktadır. 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında ülkemizin birinci, dünyanın 28. şehri seçilmiştir. Osmanlı Devleti'nin ilk başkenti olduğundan hanları, hamamları, türbeleri, camileri ve Osmanlı eserleriyle bir tarih kentidir. Bursa'da bulunan otomobil fabrikaları sayesinde ülkemizin otomobil üretim merkezi olmuştur. Renault, Peugeot, Tofaş-Fiat, Cobra Güleryüz ve Karsan fabrikaları Bursa'da üretim yapmaktadır. Bursa'da eğitim veren üniversitelerin başında Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Bursa Orhangazi Üniversitesi ve Okan Üniversitesi bulunmaktadır.

Faydalı Yorumlar

 • Gold Garage İlhan Altın

  Gold Garage

  Harika biyer müşteri memnuniyeti çok çok iyi. Aracıma dair aradığım herşeyi buldum

 • Cüneyt Oto Latik Cüneyt Temelkuran

  Önceliği müşteri olan, on numara esnaf. Cüneyt Bey ve ekibine teşekkürler.

 • Hayri Karagöz Otomotiv Hayri Karagöz

  Hayri Bey, hem esnaflığı hem de insanlığı ile son derece muazzam bir insandır. Uzun yıllardır hem özel hem de tüm şirket araçlarımızın lastik vb. işleri için kendisi ile çalışıyorum. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Cüneyt Oto Latik Cüneyt Temelkuran
1 Yorum10Puan
Yurt Lastik Abdullah Yurt
Eroğlu Rot Balans Serkan Eroğlu
R. F. Otomotiv Can Ceylan
Kurt Rot Balans Mustafa Kurt
Yıldız Ticaret Zafer Yıldız
Hayri Karagöz Otomotiv Hayri Karagöz
2 Yorum10Puan
Gold Garage İlhan Altın

Gold Garage

Bursa / Gemlik

Lastikçi / Lastik Tamiri

1 Yorum10Puan
Süleyman Oto Lastik Süleyman Aydın

Süleyman Oto Lastik

Bursa / Kestel

Lastikçi / Lastik Tamiri

Tan Oto Salih Kamacı

Tan Oto

Bursa / Nilüfer

Lastikçi / Lastik Tamiri

Oflunun Yeri Engin Acar

Oflunun Yeri

Bursa / Mudanya

Lastikçi / Lastik Tamiri

Safak Oto Lastik Ertaç Aktaş

Safak Oto Lastik

Bursa / Yıldırım

Lastikçi / Lastik Tamiri

Forklas Lastik Niyazi Karayılan

Forklas Lastik

Bursa / Nilüfer

Lastikçi / Lastik Tamiri

Taşın Otomotiv Murat Taşan

Taşın Otomotiv

Bursa / Nilüfer

Lastikçi / Lastik Tamiri

Ankaralı Rot Balans Bekir Ulupınar

Ankaralı Rot Balans

Bursa / Nilüfer

Lastikçi / Lastik Tamiri

Altuntaş Oto Mustafa Altuntaş

Altuntaş Oto

Bursa / Osmangazi

Lastikçi / Lastik Tamiri

Metin Lastik Metin İçöz

Metin Lastik

Bursa / Osmangazi

Lastikçi / Lastik Tamiri

Kahraman Balkaya

Kahraman Balkaya

Bursa / Yıldırım

Lastikçi / Lastik Tamiri

Keskin Oto Rot Balans Kadir Topçu
Formula 1 Oto Lastik Musa Bingöl