Bursa Led

Bursa / Osmangazi

Tabela / Dijital Baskı

Bursa Led

Bursa'da led aydınlatma alanında hizmet veren Bursa Led, iç mekan ve dış mekan aydınlatmalarında kalıcı çözümler bularak en iyi hizmet garantisi ile çalışmaktadır. Bursa'nın güzelleşmesine bir katkıda bulunmak ve Bursa'nın enerjisini korumak en büyük hedefimizdir.Proje aşamasında keşif yaparken öncelikli olarak mekana uygun çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Sade, anlaşılır ve mekana uyumlu alternatif projeler hazırlıyoruz. Gereksiz enerji tüketiminden ve gereksiz malzeme kullanımından kaçınıyoruz. Bunu hem bireysel olarak müşterimiz açısından hem de genel olarak Bursa açısından önemli bir değer olarak görüyoruz.Bursa'nın enerjisini daha verimli kullanması için klasik aydınlatmalara göre % 80 tasarruf sağlayan led teknolojisi büyük önem arz ediyor. Aydınlatma alanında yapılan enerji tasarrufu ile diğer alanlarda daha enerjik bir Bursa kazanacağımıza inanıyoruz.Uygulamalarımız:

Led Tabela

Led Duvar Boyama

Led Şerit

Led Projektör

Led Aydınlatma

Floresan Aydınlatma

Halojen Aydınlatma

Kompakt Floresan Aydınlatma

Akkor AydınlatmaÜrünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için telefonla randevu alabilirsiniz.Reklam, duyuru, hava durumu, takvim, saat, bildirim, kampanyalar ve benzeri haber aktarımları için en kullanışlı teknoloji elektronik LED tabela ürünleridir.

Kamusal alanlarda, üniversitelerde, hastanelerde, park ve bahçelerde, kısacası her alanda kullanımı mümkün olan LED tabela ürünlerini Bursa'da uygulamaktan zevk alıyoruz. Yeni teknolojileri takip ederek bu işi yapmak bize ayrı bir azim ve gayret veriyor. Size dünyadan birkaç uygulama örneği sunuyoruz. Dilediğiniz ölçüde tabela için bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar