Bursa Nilüfer Klima Tamiri ve Servisi

: 7 sonuç
Elzem Teknik Mustafa Enis Subaşı
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
29 Yorum10Puan
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
8 Yorum9.9Puan
Yaprak Beyaz Eşya Servisi Kenan Boztaş
28 Yorum9.8Puan
Bursa AS Teknik Samet Açıkgöz
6 Yorum10Puan
Hak Soğutma Ve Isıtma Kamuran Sızan
Bursa Servis Hizmetleri Serhan İlhan
3 Yorum10Puan

Bursa Nilüfer Klima Tamiri ve Servisi

Bursa Nilüfer ve civarında Arçelik klima servisi ve tamiri için en fazla seçenek UstasıBurada.com'da.

Bursa'da Nilüfer ve civarında hizmet veren yüzlerce Klima Bakım Arıza ve Montaj Firması UstasıBurada'da tek sayfada elinizin altında. 7/24 Acil servis talebinde bulunabileceğiniz size en uygun firmaya ulaşmak için sayfamızı inceleyin, yorumları okuyun ve ücretsiz çağrı hattından firmalara ulaşarak servis talebinizi kolayca iletin!

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi olan klimalar ev ve iş yerlerinde ısı ayarı, nem ayarı ve temiz hava sirkülasyonu yaparak yaşam kalitemizi arttıran önemli cihazlardır. Klimalar kapalı mekanları soğutma amaçlı kullanıldığı gibi kış aylarında da ısınma aracı olarak kullanılabilmektedir. Klima montajının yapılacağı ortamın büyüklüğü ve planına göre hangi büyüklükte ve güçte cihaz kullanılacağına iklimlendirme uzmanlarına danışarak karar vermekte fayda bulunmaktadır. Aksi taktirde gereksiz enerji sarfiyatı yapılmakta ve yüksek faturalar ödenmektedir. Öte yandan satın alacağınız klimanın çevre dostu ve doğaya zarar vermeyen cihazlar olmasına özen göstermek gerekmektedir.

Klimaları kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Klimanın çok soğuk yada çok sıcak derecede uzun süre çalıştırılmaması, üfleme ayarının gerektiğinden yüksek seviyede tutularak cihazın fazla zorlanmaması, klima çalışıyorken kapı ve pencerelerin kapalı tutulması, hava çok sıcak değilse, sadece çok nemli ise cihazın nem alma modunda çalıştırılması, çok sıcak havalarda perde, panjur, jaluzi gibi güneş ısısını kesecek sistemlerin kapalı tutulması, klima filtrelerinin düzenli olarak temizletilmesi ve klimanın önüne perde ve mobilya gibi hava çıkışını engelleyecek eşyalar konulmaması önemli detaylardan bazılarıdır. 

Klimaların doğru kullanılmasının yanında yılda 2 kez düzenli olarak bakımdan geçirilmesi uzun ömürlü olmalarını sağlamaktadır. Bakım işlemlerinin ise yetkili klima servis firmaları tarafından yapılması, orjinal parçaların zarar görmemesi ve verimli kullanım açısından önemlidir. Alanında deneyimli servis elemanlarının müdahelesi ile klimalarınız maksimum performans ile sizi serinletmeye devam edebilecektir.

Bursa'nın 17 ilçesinde hizmet veren yüzlerce Klima Bakım Arıza ve Montaj Firması'nı UstasıBurada tek platformda toplayarak en fazla seçeneği bir araya getirdi!

OsmangaziNilüfer ve Yıldırım ilçeleri başta olmak üzere Bursa'nın hızla artan nüfusunun hizmet taleplerini karşılamak üzere her meslek grubundan binlerce usta şehre hizmet vermektedir. Güney Marmara bölgesinde bulunan Türkiye'nin 4. büyük şehri ünvanına sahip Bursa'da 2.9 milyon kişi yaşamaktadır. Otomotiv, tekstil, ve mobilya sanayisi başta olmak üzere ülke ekonomisine büyük katlılar sağlayan sanayi şehri Bursa'nın kentleşme ve konut artış hızı oldukça yüksektir. Şehir büyüdükçe meslek ustaları, yapı ustaları, tamirat ustaları ve araç ustaları kategorilerinin tümünde hizmet veren meslek erbabının sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Nilüfer klima servisi, ataevler klima servisi, beşevler klima servisi, üçevler klima servisi, özlüce klima servisi, ertuğrulkent klima servisi, görükle klima servisi, ihsaniye klima servisi, fethiye klima servisi, balat klima servisi, bademli klima servisi, emek klima servisi, 1050 konutlar klima servisi, çalı klima servisi, hürriyet klima servisi, soğukkuyu klima servisi gibi arayışlarınıza aradığınız size en yakın usta UstasıBurada'da.

Bursa'nın neresinde olursanız olun 7/24 Acil kombi servisi ihtiyaçlarınızda aradığınız hizmet bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada üzerinden size en uygun Klima Bakım Arıza ve Montaj Firması'nı kolayca bulabilirsiniz.

Faydalı Yorumlar

 • Seymen Teknik Hikmet Seymen

  TANIDIĞIM VE BİLDİĞİM EN İYİ SERVİS ARIZAYA ZAMANINDA MÜDAHELE ETMELERİ KALİTELİ VE SAĞLAM MALZEME KULLANMALARI AYRICA UYGUN FİYATLARLA ARIZAYI GİDERMELERİ BENİ ZİYADESİYLE MEMNUN ETMİŞTİR.SERVİS VE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

 • MK Teknik Mustafa Kaynakcı

  Klima arızası için Mustafa Ustayla görüştüm ve tek seferde işimi çözdü. Herkese tavsiye ederim.

 • Arı Elektrik Elektronik Sedat Usta

  Elektronik firması önce güvenliği temsil etmelidir. Maşallah bu firmada elemanların dürüstlüğü yüzlerine yansımış. Sözünde durur olmalı, bu arkadaşlarımız sözünün eri. Gerekli teknik bilgi ve kapasiteye sahip olmaları mesleklerinin gereği zaten. Sonuç; bu firmaya elektronik manada güvenebilirsiniz. Tavsiye ederim, fazlasıyla memnun kaldım.

 • Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp

  Çok kaliteli ve hızlı servis. Çamaşır makinesinin arızasını bir gün içinde çözdü. Hiç problem yaşamadık. Çok dürüst ve güvenilir bir insan hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.