Bursa Nilüfer Beşevler Çilingir / Oto Anahtar

: 4 sonuç
Nilüfer Çilingir / Oto Anahtar (7/24) Hüseyin Uçar
6 Yorum8.5Puan
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Özlüce Çilingir 7/24 Osman Has
Özgün Anahtar Çilingir (Ev/Oto/Kasa) 7/24 Engin Saçlı
0 Yorum10Puan

Filtreler

  • Çilingir / Oto Anahtar
  • Bursa
  • Nilüfer
  • Beşevler

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

Bursa Nilüfer Beşevler En İyi 10 Çilingir ve Oto Kilit Anahtar

Beşevler semtine 7/24 Acil çilingir ve anahtarcılık hizmeti veren onlarca çilingir ustasına UstasıBurada sayesinde tek sayfada ulaşmak artık mümkün! Beşevler'deki tüm çilingirleri size olan yakınlığına göre listeleyebilir ve hemen arayarak 15 Dk'da kapınızı açtırabilirsiniz. Üstelik yaptığınız telefon aramaları için aracılık  hizmet bedeli ödemezsiniz!

Bursa ilinin nüfusu en yüksek olan 3. ilçesi konumundaki Nilüfer, 64 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahallelerden Konak, Kültür, Çamlıca ve Beşevler mahallelerini içine alan bölge Beşevler semti olarak bilinmektedir. Nilüfer ilçesinin gelişmişlik düzeyi en yüksek semtlerinden biri olan Beşevler'de Bursa ekonomisinde önemli yer tutan Küçük Sanayi Sitesi bulunmaktadır. Ayrıca Nilüfer ilçesindeki pek çok iş ve finans merkeziyle Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'ne yakın konumda oluşu Beşevler semtinin gelişimini ve nüfus artış hızını devam ettiren etkenler arasındadır. 

Beşevler semtinde bulunan Yıldırım Caddesi, Konak Caddesi, Eğitimciler Caddesi ve Beşevler Caddesi semtin en işlek bölgeleridir. Konut ve işyeri sayısının oldukça yüksek olduğu ve hızla yeni yapılanmanın devam ettiği semtte çalışan nüfus yüksek olduğundan hizmet sektörlerine yoğun talep bulunmaktadır. 

Günümüzde insan ihtiyaçlarına yönelik yeni yeni hizmet sektörleri gelişse de yüzyıllardır insanların kullandığı ve her zaman kullanmaya devam edeceği hizmetlerden biridir Çilingir Ustalığı! Çünkü insanlık güvenlik önlemi alma ihtiyacı duyduğu günden bu yana kilitler, anahtarlar ve dolayısı ile çilingir dediğimiz zanaatkârlar hayatımıza girmiştir. Fransızca kökenli olan çilingir kelimesi aslında kilit, anahtar ve her türden ince demir işlerinin ustalığını yapan kişiye verilen isimdir. Ancak zaman içerisinde çilingir ustalarının yaptığı iş, kilit ve anahtar imalatından çok kilitli kalmış kapıların maymuncuk denilen alet ile açılması işine dönüşmüştür. Bu sebeple günümüzde seri üretimi yapılan akıllı kilit sistemlerini kullanıyor olsak ta evimizin, kasamızın ya da arabamızın kapısı kilitli kaldığında ilk aklımıza gelen şey en yakınımızdaki çilingiri aramak olmaktadır. 

Gelişen teknolojiler sayesinde tüm ihtiyaçlarımızda internetten yardım aldığımız gibi kapımız kilitli kaldığında ve çilingire ihtiyacımız olduğunda da hemen internete başvurarak en hızlı çözümü üretmek isteriz.

İşte tam da bu noktada aradığınız çilingir UstasıBurada!

Kapıda kaldım diye endişelenmeyin. UstasıBurada web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek tuşla en yakın çilingire 7/24 anında ulaşabilirsiniz! Hızlı servis ve kapıda ödeme imkanlarından faydalanmak için her biri yetki belgeli Çilingir ve Anahtar ustalarımızı hemen ücretsiz çağrı hatlarından arayabilirsiniz.

Faydalı Yorumlar