Bursa Nilüfer Beşevler En İyi 10 Çilingir ve Oto Kilit Anahtar

Beşevler semtine 7/24 Acil çilingir ve anahtarcılık hizmeti veren onlarca çilingir ustasına UstasıBurada sayesinde tek sayfada ulaşmak artık mümkün! Beşevler'deki tüm çilingirleri size olan yakınlığına göre listeleyebilir ve hemen arayarak 15 Dk'da kapınızı açtırabilirsiniz. Üstelik yaptığınız telefon aramaları için aracılık  hizmet bedeli ödemezsiniz!

Bursa ilinin nüfusu en yüksek olan 3. ilçesi konumundaki Nilüfer, 64 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahallelerden Konak, Kültür, Çamlıca ve Beşevler mahallelerini içine alan bölge Beşevler semti olarak bilinmektedir. Nilüfer ilçesinin gelişmişlik düzeyi en yüksek semtlerinden biri olan Beşevler'de Bursa ekonomisinde önemli yer tutan Küçük Sanayi Sitesi bulunmaktadır. Ayrıca Nilüfer ilçesindeki pek çok iş ve finans merkeziyle Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'ne yakın konumda oluşu Beşevler semtinin gelişimini ve nüfus artış hızını devam ettiren etkenler arasındadır. 

Beşevler semtinde bulunan Yıldırım Caddesi, Konak Caddesi, Eğitimciler Caddesi ve Beşevler Caddesi semtin en işlek bölgeleridir. Konut ve işyeri sayısının oldukça yüksek olduğu ve hızla yeni yapılanmanın devam ettiği semtte çalışan nüfus yüksek olduğundan hizmet sektörlerine yoğun talep bulunmaktadır. 

Günümüzde insan ihtiyaçlarına yönelik yeni yeni hizmet sektörleri gelişse de yüzyıllardır insanların kullandığı ve her zaman kullanmaya devam edeceği hizmetlerden biridir Çilingir Ustalığı! Çünkü insanlık güvenlik önlemi alma ihtiyacı duyduğu günden bu yana kilitler, anahtarlar ve dolayısı ile çilingir dediğimiz zanaatkârlar hayatımıza girmiştir. Fransızca kökenli olan çilingir kelimesi aslında kilit, anahtar ve her türden ince demir işlerinin ustalığını yapan kişiye verilen isimdir. Ancak zaman içerisinde çilingir ustalarının yaptığı iş, kilit ve anahtar imalatından çok kilitli kalmış kapıların maymuncuk denilen alet ile açılması işine dönüşmüştür. Bu sebeple günümüzde seri üretimi yapılan akıllı kilit sistemlerini kullanıyor olsak ta evimizin, kasamızın ya da arabamızın kapısı kilitli kaldığında ilk aklımıza gelen şey en yakınımızdaki çilingiri aramak olmaktadır. 

Gelişen teknolojiler sayesinde tüm ihtiyaçlarımızda internetten yardım aldığımız gibi kapımız kilitli kaldığında ve çilingire ihtiyacımız olduğunda da hemen internete başvurarak en hızlı çözümü üretmek isteriz.

İşte tam da bu noktada aradığınız çilingir UstasıBurada!

Kapıda kaldım diye endişelenmeyin. UstasıBurada web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek tuşla en yakın çilingire 7/24 anında ulaşabilirsiniz! Hızlı servis ve kapıda ödeme imkanlarından faydalanmak için her biri yetki belgeli Çilingir ve Anahtar ustalarımızı hemen ücretsiz çağrı hatlarından arayabilirsiniz.

Faydalı Yorumlar

Bursa Nilüfer Beşevler Çilingir / Oto Anahtar

: 11 sonuç
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Elit Çilingir Abdurrahman Bildirici

Elit Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

0 Yorum9.8Puan
Bursa Çilingir Erol Topsakal

Bursa Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

İkizler Çilingir Süleyman Bekdemir

İkizler Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

0 Yorum10Puan
Kral Çilingir Nuh Damar

Kral Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

0 Yorum10Puan
Çilingir Olgun (kilit Klinik) Olgun Yurdakul
0 Yorum10Puan
Karaca Çilingir Özgür Karaca

Karaca Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

Birol Çilingir Birol Topsakal

Birol Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

Bursa Yıldırım Çilingir Mahmut Çoban
0 Yorum10Puan
Koğukçınar Tuna Anahtarcısı Ramiz Tuna
Yıldız Ticaret Murat Gürbüz

Yıldız Ticaret

Bursa / Osmangazi

Çilingir / Oto Anahtar