Bursa Nilüfer Beşevler Ustaları

Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Beşevler semtinde yaşıyor veya çalışıyorsanız mesleki tecrübe ve ustalık gerektiren her konuda hizmet almaya ihtiyaç duyacağınız her meslek grubundan yüzlerce ustayı ve meslek erbabını UstasıBurada sizler için tek sayfada bir araya getirdi! 

Nilüfer ilçesinin 24 adet merkez mahallesinden biri olan Beşevler, ilçe nüfusunun büyük çoğunluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Bursa il merkezine 12 km, Nilüfer ilçe merkezine ise 3 km uzaklıktadır. Nilüfer ilçesinin en eski semtlerinden biri olması sebebi ile gelişmişlik düzeyi oldukça yüksek olan Beşevler'in Yıldırım Caddesi ve Beşevler Caddesi iş yeri ve esnaf popülasyonunun en yüksek olduğu lokasyonlardır. Kurtuluş Savaşı yıllarında Bursa'nın Yunan işgalinden kurtuluşunun en önemli sembolü olan Kurtuluş Savaşı'nın ilk Türk kadın subayı olarak bilinen Kara Fatma'yı temsil eden anıt Beşevler semtinin merkezi kabul edilmektedir. 

Türkiye'nin nüfus artış hızı ve göçler sebebi ile en hızlı büyüyen ve 4. büyük şehri olan Bursa'nın Beşevler semti hem yerli nüfusa hem de göçle gelen nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. İş yerinden daha çok konut bulunan semtte çalışan nüfus oranı oldukça yüksektir. Yeni konut ihtiyacının ve sektörel gelişmelerin hızla devam ettiği semtte her meslek grubundan işinin ehli ustalara ve meslek erbaplarına her konuda yoğun talep bulunmaktadır. Yapı ve inşaat ustalarından otomobil tamircisine, terziden çilingire, ayakkabı tamircisinden beyaz eşya servisine kadar her konuda ihtiyaç duyabileceğiniz ustalık işleri konusunda birbirinden yetenekli ustalar semt halkına 7/24 hizmet götürmektedir. 

UstasıBurada sizler için Beşevler semtinde bulunan veya Beşevler semtine de hizmetlerini götüren yüzlerce ustayı tek sayfada bir araya getirerek ihtiyacınız olan hizmete en kısa sürede ulaşmanızı sağlamaktadır.

Tek tıkla ustalarımızı size olan yakınlığına, popülerliğine ya da aldıkları puana göre sıralayabilir, ustalarımız hakkında yapılan yorumları okuyabilir, ÜCRETSİZ çağrı hatlarından ustalarımıza telefonla ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Ustalarımızın oldukları yere sizin gitmeniz gerekiyorsa yol tarifi alarak en kolay şekilde hizmet yerlerine ulaşabilirsiniz!

 

Faydalı Yorumlar

 • Taşçı Lostra Taşçı Lostra16

  İlgili ve işinde gerçekten iyi bir esnaf arkadaş teşekkürler Taşçı Lostra hayırlı işler

 • Bursa Kale Su Arıtma Hüseyin Karakale / Alpaslan Genç

  Firma olarak köklü bir firma ..Güleryüzlü anlayışlı dürüst işinin ehli daha ne olsun.. Benim işimi zamanında hallediyorlarya gerisi fasa fiso

 • Welma Reklam Bahçesi Hakan Hayat

  Welma Reklam Bahçesi

  Welma Reklam Bahçesi Bursa' nın özgün, nitelikli ve donanımı yüksek bütünleşik reklam ajansıdır. Prodüksiyon hizmetleri, reklam filmleri ve drone çekim hizmetleri konusunda da Türkiye de özel bir yere sahiptir.

 • Görükle Çakır Tesisat İsmail Çakır

  Görükle Çakır Tesisat

  Haftasonları dahil izin belgesi olduğu için hizmet veriliyor

 • Nilüfer Mina Elektrik Cihat Akın

  Nilüfer Mina Elektrik

  Gerçekten işinin ehli bir usta, ev içerisindeki kombi tamiri,petek tesisat temizliği,avize montajı,priz tamiri ve değişikliği bütün işlerimde gideceğim tek kişi Cihat usta eline emeğine sağlık teşekkür ederim.

  Teşekkür ederim her daim hizmetinizdeyiz

 • Seymen Teknik Hikmet Seymen

  Seymen Teknik

  TANIDIĞIM VE BİLDİĞİM EN İYİ SERVİS ARIZAYA ZAMANINDA MÜDAHELE ETMELERİ KALİTELİ VE SAĞLAM MALZEME KULLANMALARI AYRICA UYGUN FİYATLARLA ARIZAYI GİDERMELERİ BENİ ZİYADESİYLE MEMNUN ETMİŞTİR.SERVİS VE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

 • Z Bilişim Hizmetleri Ali Yeni

  Z Bilişim Hizmetleri

  Dürüst ve başarılı cözüm odaklı fiyatı makul isciligi güzel tavsiye ederim

  Yorumunuz için teşekkür ederiz mustafa bey

 • MRTECH Yaşar Balkan

  MRTECH

  Hizlı tamir yapıyor Telefonumu aynı gün teslim ettiler tesekkurler Bursacepteknik servis

 • Alo Telefon Nedim Doğan

  Alo Telefon

  Tecrübeli işini temiz itinalı yapan Nedim beye teşekkür ederiz.firmamızın santral ve internet sistemini başarıyla düzenledi

 • Kardeşler Yapı Levent Sezen

  Kardeşler Yapı

  Sayın ustamız bu pandemi sürecinde hijyen kuralları gözeterek ve işini söz verdiği gün teslim ederek ustalığını göstermiş oldu çok teşekkürler ...

Cem Apakgün
10 Yorum9.9Puan
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Nilüfer Mina Elektrik Cihat Akın
31 Yorum9.8Puan
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
27 Yorum10Puan
Bayramoğlu Yapı Alüminyum Pvc Demir Doğrama Osman Bayram
MRTECH Yaşar Balkan
6 Yorum9.8Puan
Aykut Karacabey
Ataevler Terzi Vildan Kart
3 Yorum6.3Puan
Nilüfer Ercan Optik Ercan Sağdıç
Çetinkaya İletişim ve Yapı Yusuf Çetinkaya
Onur Özden Fotoğrafçılık Onur Özden
1 Yorum10Puan
Ahmet Elektrik Ahmet Aydın
58 Yorum9.9Puan
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
18 Yorum9.9Puan
Fonar Bilgisayar Onur Öztürk
23 Yorum10.0Puan
Ece Elektrik Elektronik Bilgisayar Osman Tayman
11 Yorum9.7Puan
Bursa Görkem Teknik Kemal Taga
İhsaniye Cam Balkon Sistemleri Ramadan Demir
Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih
10 Yorum9.7Puan
Agora Lezzet Evi Meral Güler Özacar
Kammek Mekanik Bursa Sıhhi Tesisat Kaçak Tamiri Mehmet Kamacı
5 Yorum10Puan

Filtreler

 • Bursa
 • Nilüfer
 • Beşevler

Kategoriler

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara