Bursa Nilüfer En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yaşıyor ve işinin ehli bir Boya Badana Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada, sizler için Nilüfer ilçesinin en iyi badana ustalarını biraraya getirdi. En kaliteli boya badana hizmetini en uygun fiyatlara almak için yorumları okuyarak fikir edinebilir ve ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Boya badana ustaları her türlü binanın iç ve dış cephe duvarları ile tavanları için boyama hizmeti vermektedir. Ayrıca boya badana ustaları tarafından duvar kağıdı uygulama, niş yapımı, korniş montajı gibi hizmetler de verilmektedir. Dyo, Filli Boya, Jotun, Fawori, Polisan, ÇBS, Marshall gibi boya markalarının plastik boya, saten boya, su bazlı boya gibi ürün çeşitleri inşaat ve yapı malzemeleri satan dükkanlarda satılmaktadır. Ev sahipleri evlerini boyatacakları boya çeşidini ve rengini kendileri seçerek satın alabailecekleri gibi badana ustaları tarafından da müşterilerinin isteklerine uygun boya malzemeleri temin edilebilmektedir. 

Bir evin badanası için ne kadar boyaya ihtiyaç olacağı evin metrekaresine göre kabaca hesaplanmaktadır. Tavan ve duvarlar için farklı boya çeşitleri ve boya fırçaları kullanan badanacılar, boya yapılacak duvarda prüzler varsa boyama işlemine başlamadan önce zımpara yapmakta, alçı ve sıva gibi dolgu malzemeleri ile işlem yaparak zemini düzleştirmekte ve boyanın kusursuz görünmesini sağlamaktadır. Badana işleminde kullanılacak boya seçilirken boyanın insan sağlığına zararlı olmamasına, neme ve rutubete karşı dayanıklılığına dikkat etmek gerekmektedir. Öte yandan evinizdeki mobilyaların ve zemindeki parke ve fayansların boyadan zarar görmemesi için badana ustasının temiz ve dikkatli çalışması gerekmektedir. 

Bursa / Nilüfer ilçesinin en iyi Boya Badana Ustaları UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Peki siz neredesiniz?

Nilüfer ilçesi Bursa'nın en gelişmiş merkez ilçeleri arasında yer almaktadır. İsmini Orhan Gazi'nin eşi Nilüfer Hatun'dan alan ilçede 2016 verilerine göre 415.818 kişi yaşamaktadır. CarrefourSa Bursa AVM, ÖzdilekPark Bursa ve Sur Yapı Marka AVM Nilüfer ilçesinde bulunan alışveriş merkezlerinden bazılarıdır. Sanayi sektörünün son derece gelişmiş olduğu Nilüfer ilçesinde Bursa ekonomisi için önemli olan NOSAB, Beşevler Küçük Sanayi Sitesi, Hasanağa Sanayi, Çalı Sanayi ve Kayapa Sanayi bölgeleri bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü de Nilüfer ilçesindedir. 

 

 

Faydalı Yorumlar

 • Ersin Özdemir Ersin Özdemir

  Merhabalar çok teşekür ederim yaptığınız iş için çok temiz ve titizlikle yaptığınız için yolunuz açık olsun

 • Has Elektrik Muhammet Kısa

  Muhammet bey evimize geldi elektrik arızasından dolayı tanıştık işimizi titizlikle çözdü öncesinde başka bir usta çağırdık fakat sorun çözülmedi sigortamız devamlı atıyordu kaç keresinde gelen her usta tesisatta sorun olmadığını cihazlarda sorunun olduğunu söylediler beyaz eşyalara baktırdık servise servisten gelen arkadaşta tesisata sorun olduğunu söyledi.Bizde internetten Muhammet beyi aradık saat 14:00 da geleceğini söyledi ve sattinde şaşma olmaması beni şaşırttı ve sorunun mutfak tarafındaki buat bağlantısında olduğunu kabloların gevşek kalıp eridiğini söyledi ve sorunumuz böylelikle çözüldü sağolsun su tesisatı işide yapıyormuş mutfaktaki giderden su kaçırıyordu gelmişken Onuda halletti.Çok memnun kaldık tavsiye ederim

 • Furkan Yapı Endüstriyel Ömer Balıkçı

  Güler yüzlü ve titiz çalışan ekibinize verdiği emekler için teşekkür ederim.

 • Özer Altıok Özer Altıok

  İlgi ve alakaları harika. Öneriyorum...

Furkan Yapı Endüstriyel Ömer Balıkçı
2 Yorum10Puan
Kardeşler Yapı Levent Sezen
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
3 Yorum9.7Puan
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
13 Yorum10Puan
Kızılelma İnşaat
Polat Dekorasyon Cüneyt Polat
Çataksu İnşaat Yapı Dekorasyon İsa Yıldırım
Cengiz Aydın
Şansur İnşaat & Dekorasyon Eyüp Korkmaz
Özer Ticaret Alper Karabulut
Ergin Boya Dekorasyon
İtina İnşaat Sedat Orak
Kardeşler Pvc Erhan Korkmaz
A&B Yapı Market İbrahim Işık
MSY İnşaat Mimarlık Mühendislik Ahmet Rauf Yıldırgan
Gümüştaş Dekorasyon Servet Gümüştaş
Solmaz Yapı Veysel Solmaz
Sevgi İnşaat Serdal Doğan
Cansalar Dekorasyon Ferhat Cansalar
Emrah Tatar