Bursa Nilüfer En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yaşıyor ve işinin ehli bir Boya Badana Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada, sizler için Nilüfer ilçesinin en iyi badana ustalarını biraraya getirdi. En kaliteli boya badana hizmetini en uygun fiyatlara almak için yorumları okuyarak fikir edinebilir ve ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Boya badana ustaları her türlü binanın iç ve dış cephe duvarları ile tavanları için boyama hizmeti vermektedir. Ayrıca boya badana ustaları tarafından duvar kağıdı uygulama, niş yapımı, korniş montajı gibi hizmetler de verilmektedir. Dyo, Filli Boya, Jotun, Fawori, Polisan, ÇBS, Marshall gibi boya markalarının plastik boya, saten boya, su bazlı boya gibi ürün çeşitleri inşaat ve yapı malzemeleri satan dükkanlarda satılmaktadır. Ev sahipleri evlerini boyatacakları boya çeşidini ve rengini kendileri seçerek satın alabailecekleri gibi badana ustaları tarafından da müşterilerinin isteklerine uygun boya malzemeleri temin edilebilmektedir. 

Bir evin badanası için ne kadar boyaya ihtiyaç olacağı evin metrekaresine göre kabaca hesaplanmaktadır. Tavan ve duvarlar için farklı boya çeşitleri ve boya fırçaları kullanan badanacılar, boya yapılacak duvarda prüzler varsa boyama işlemine başlamadan önce zımpara yapmakta, alçı ve sıva gibi dolgu malzemeleri ile işlem yaparak zemini düzleştirmekte ve boyanın kusursuz görünmesini sağlamaktadır. Badana işleminde kullanılacak boya seçilirken boyanın insan sağlığına zararlı olmamasına, neme ve rutubete karşı dayanıklılığına dikkat etmek gerekmektedir. Öte yandan evinizdeki mobilyaların ve zemindeki parke ve fayansların boyadan zarar görmemesi için badana ustasının temiz ve dikkatli çalışması gerekmektedir. 

Bursa / Nilüfer ilçesinin en iyi Boya Badana Ustaları UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Peki siz neredesiniz?

Nilüfer ilçesi Bursa'nın en gelişmiş merkez ilçeleri arasında yer almaktadır. İsmini Orhan Gazi'nin eşi Nilüfer Hatun'dan alan ilçede 2016 verilerine göre 415.818 kişi yaşamaktadır. CarrefourSa Bursa AVM, ÖzdilekPark Bursa ve Sur Yapı Marka AVM Nilüfer ilçesinde bulunan alışveriş merkezlerinden bazılarıdır. Sanayi sektörünün son derece gelişmiş olduğu Nilüfer ilçesinde Bursa ekonomisi için önemli olan NOSAB, Beşevler Küçük Sanayi Sitesi, Hasanağa Sanayi, Çalı Sanayi ve Kayapa Sanayi bölgeleri bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü de Nilüfer ilçesindedir. 

 

 

Faydalı Yorumlar

 • Özer Altıok Özer Altıok

  İlgi ve alakaları harika. Öneriyorum...

 • Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin

  Verilen işi tam zamanında teslim etmenizden ve titiz çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek bana borç oldu. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapı ve dekorasyon için kesin ve net adresiniz Uğur Şahin Yapı Dekorasyon olmalı. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

  Bizleri onurlandırdığınız için biz teşekkür ederiz Semra Hanım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü

  Evimin tadilatını yaptırmak için Meyes İnşaat ile görüşmemin hemen ardından işe başladılar. Temiz ve titiz çalışan ustaları var. Neyi nasıl istiyorsam o şekilde yaptırabildim. Hiç sıkıntı çekmedim. Çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık Meyes İnşaat.

 • Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi

  Bugün musluğum damlattığı için internetten numarasını bulduğum ustamı çağırdım. Ustam işinde uzman, ilgili ve kibardı. İşini çok kısa zamanda yaptı. Problemin sebebini ve çözüm önerilerini anlattı. Ve işin sonunda makul bir ücret talep etti. Teşekkürler.

  Teşekkürler :)

Artmob Mutfak Kapı Banyo Parke Serkan İnan
Birgül İnşaat Kenan Birgül
Turkuaz Boya Dekorasyon Ümit Erginyürek
Özer Altıok
9 Yorum9.7Puan
Değerli Yapı Mustafa Değerli
Ön-er İnşaat Hikmet Aktosun
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Has Elektrik Muhammet Kısa
Kardeşler Yapı Levent Sezen
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
Evim Tadilat Fayik Arslan
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan
Akar Laminant Parke Yapı Dekorasyon Yasin Aykaç
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Mercan Ticaret Şakir Sariyel
Nassan Boya Hırdavat Emir Nas
Çapanoğlu Bülent Suayiş