Bursa Nilüfer En İyi 10 Elektrikçi ve Elektrik Tesisatı

Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki Elektrikçiler ve Elektrik Tesisatı Ustaları'na ulaşmanın en kolay yolu artık UstasıBurada'da. Nilüfer ilçesindeki tüm semt ve mahallelerden yüzlerce elektrik tesisatçısı bu sayfada bir telefon kadar yakınınızda. Elektrik arızalarınızın çözümü için size en yakın elektrikçiyi ücretsiz çağrı hattından 7/24 arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Gündelik yaşantımızın devamı için en çok kullandığımız enerji kaynağı şüphesiz ki elektriktir. Beyaz eşyalardan aydınlatma ürünlerine, teknolojik cihazlardan küçük ev aletlerine kadar pek çok alanda elektrik enerjisine ihtiyaç duymaktayız. Elektrik enerjisini evlerimizdeki prizlere kadar taşıyan, elektrik panoları, sigorta kutusu ve elektrik kablolarından oluşan tesisata elektrik tesisatı denmektedir. Bir binada elektrik tesisatının enerji tüketimine uygun güçte yapılmış olması sorunsuz şekilde elektrik kullanmak için önem arzetmektedir. 

Elektrik tesisatında yaşanan sorunların çözümünde mesleki eğitim sahibi ve yetki belgeli elektrik teknisyenlerinden hizmet almak can güvenliği açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Elektrik ustalarının verdiği hizmetler priz tamiri, şalter tamiri, elektrik panosu tamiri, elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisatı yenileme, trafo tamiri, fabrika elektriği tesisat işleri, elektrik sigortası tamiri, topraklama, lamba tamiri, avize montajı, aydınlatma ürünlerinin montajı, spot ışık tamiri, led ışık tamiri, sensörlü lamba tamiri, diafon tamiri, kompanzasyon tamiri, gizli ışık montajı, elektrik kablosu döşeme, otomasyon gibi işleri kapsamaktadır. Ayrıca elektrik tesisatçıları inşaat projelerinde elektrik taahhüt işleri de üstlenmektedir. 

Bursa / Nilüfer bölgesinde bulunan size en yakın Elektrik Tesisat Ustası ile iletişime geçerek elektrik arızanıza 7/24 acil çözüm bulabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Bursa'nın en kalabalık üçüncü merkez ilçesi olan Nilüfer, aynı zamanda Bursa nüfusunun %80 gibi yüksek bir oranına istihtam olanağı saylan önemli bir sanayi ilçesidir. İlçedeki en büyük sanayi bölgeleri Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ve Beşevler Küçük Sanayi Sitesi'dir. Bunun dışında hızla gelişen sanayiler Çalı, Kayapa, Hasanağa, Görükle ve Akçalar semtlerindedir. Nilüfer ilçesindeki en gözde alışverişveriş ve yaşam merkezleri Podyumpark, Carrefoursa Bursa, Endülüspark, SurYapı Marka AVM ve Magazin Outlet olarak sıralanmaktadır. Uludağ Üniversitesi'nin merkez yerleşkesi Nilüfer ilçesindeki Görükle semtinde bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

 • Bursa Tesisat Ahmet Doğru

  Bursa Tesisat

  Ahmet bey bizim su arızasını çözdü. İyi çalışan, güvenilir ve zamanında gelen bir usta.

 • Ece Bilgisayar ve Elektronik Anılcan Malçok

  Hasan Usta'nın işlerinden fazlasıyla memnun kaldık. Kendisi işinin ehli. İşimiz olsa yine onu ararız. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 • Net El Elektrik Elektronik Osman Tayman

  Elektronik firması önce güvenliği temsil etmelidir. Maşallah bu firmada elemanların dürüstlüğü yüzlerine yansımış. Sözünde durur olmalı, bu arkadaşlarımız sözünün eri. Gerekli teknik bilgi ve kapasiteye sahip olmaları mesleklerinin gereği zaten. Sonuç; bu firmaya elektronik manada güvenebilirsiniz. Tavsiye ederim, fazlasıyla memnun kaldım.

 • Bulut Elektrik Haluk Bulut

  Bulut Elektrik

  Samsung marka ocağımı evime gelip yapamayan 2 tane ustaya rağmen gelip halleden Haluk beye teşekkür ediyorum. Bursa'da elektrik işimi başkasına yaptırmam bundan sonra.

 • Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat Yusuf Arslan

  Güvenilirliği, uygun fiyat anlayışı, temiz ve kaliteli işçiliği için öncelikle teşekkür eder, aradığınız elektrikçi ise başka yer aramayın derim...

 • Umut Elektrik Elektronik Şerif Ahmet Barlay

  Ustamız on numara işçilik yapmıştır. Herkese tavsiye ederim. Telefona kısa sürede cevap verip işi en kolay ve ucuz şekilde çözmüştür. Teşekkür ederim Şerif ustam.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Met Yapı

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Güven Soğutma Kemal Özgül

  Güven Soğutma

  Ustama her konuda çok teşekkür ederiz. Kişiliğiyle de dürüstlüğüyle de 1 numara. Bu vatana böyle ustalar lazım. İşinin güçünün muvaffak olması dileğimizle.

 • Hızır Tesisat Yakup Kurttekin

  Hızır Tesisat

  Çok iyi bir usta herkese tavsiye ederim. Temiz bir işciliği var, iyi bir kişi.

 • Eren Çilingir Kadir Karapınar

  Eren Çilingir

  Audi A3 marka aracımın anahtarı bagajda kalmıştı. Eren Çilingir'den çağırdığım usta hızlı bir şekilde gelerek hasarsız olarak kapımı açtı. Gönül rahatlığıyla Eren Çilingir'i çağırabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 52 sonuç
Eren Çilingir Kadir Karapınar
1 Yorum10Puan
Bur - Alp Elektrik Ahmet Uğur Alp
1 Yorum10Puan
Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
1 Yorum10Puan
Bursa Tesisat Ahmet Doğru
1 Yorum10Puan
Bulut Elektrik Haluk Bulut
8 Yorum10Puan
Ece Bilgisayar ve Elektronik Anılcan Malçok
1 Yorum9.0Puan
Umut Elektrik Elektronik Şerif Ahmet Barlay
1 Yorum10Puan
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Has Elektrik Muhammet Kısa
Net El Elektrik Elektronik Osman Tayman
1 Yorum10Puan
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir
9 Yorum9.7Puan
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan
Yetiş Elektrik Yetiş Demiral
Özaltınel Elektrik Barış Öztürk
1 Yorum10Puan
Elektrikçi Faruk Faruk Yepkin
17 Yorum9.8Puan
Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat Yusuf Arslan
13 Yorum9.5Puan
Güven Soğutma Kemal Özgül
11 Yorum10Puan
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Görükle Home Dizayn Necip Varol
Bulca Elektrik Ramazan Bulca

Filtreler

 • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı
 • Bursa
 • Nilüfer

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara