Bursa Nilüfer İhsaniye Ustaları

Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı İhsaniye semtine hizmet veren her meslek grubundan yüzlerce ustayı UstasıBurada sizler için tek sayfada bir araya getirdi. Yapı Ustaları, Meslek Ustaları, Tamirat Ustaları ve Araç Ustaları kategorilerinden hangi meslek erbanının hizmetlerine ihtiyacınız olursa olsun size en yakın olan ve ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak olan ustaya ulaşmak artık çok kolay!

Bursa ilinin merkez mahallelerinden biri olan İhsaniye, Nilüfer ilçesinin elit yerleşim bölgeleri arasında sayılmaktadır. Eğitim ve kültür seviyesiyle ilçenin gözde semtlerinden biri olan İhsaniye, Nilüfer ilçesindeki çok sayıda iş ve eğlence merkezine yakın mesafede konumlanmıştır. Nilüfer ilçesinin kafe&restoran ve eğlence mekanları ile ünlü Fatih Sultan Mehmet Bulvarı İhsaniye semtinde bulunmaktadır. Ayrıca Nilüfer'de kurulmuş olan organize sanayi bölgelerine yakın oluşu sebebiyle beyaz yakalı çalışan kesimin ikamet etmek için tercih ettikleri lokasyonların başında gelmektedir. Otomotiv fabrikalarının ve otomotiv yan sanayisinin son derece gelişmiş olduğu Bursa'da bulunan pek çok işletme İhsaniye semtine yakın bölgelerde faaliyet göstermektedir. 

Gelişmişlik düzeyi bugünkü seviyesine gelmeden evvel Nilüfer'in bir köyü konumunda bulunan İhsaniye, zaman içerisinde şehir planlamasının batı yönüne doğru kayması ile alt yapı ve üst yapı anlamında büyük yatırımların yapıldığı bir semt haline gelmiştir. Nüfusun kalabalıklaşması ve yeni yerleşim alanlarının kurulmasıyla beraber semtte pek çok esnaf ve meslek erbabı uzman oldukları konularda semt halkına hizmet götürür hale gelmiştir.

İhsaniye semt sakinlerinin gündelik yaşantılarında ihtiyaç duyabilecekleri her meslek grubundan, yetki belgesine sahip,  birbirinden yetenekli ustalara UstasıBurada üzerinden ve mobil uygulamasından tek tıkla ulaşabilirsiniz! 

Beyaz eşya servisi, çilingir&anahtarcı, su tesisatçısı, doğalgaz tesisatçısı, kuaför, terzi, lastikçi vb. sayısız meslek grubundan ihtiyacınız olan ustaya ulaşmak için hemen tıklayın. UstasıBurada üzerinden ustalara ücretsiz çağrı hatlarından telefonla ulaşabilir, yorumları okuyabilir, size en yakın ustanın adresine ulaşmak için yol tarifi alabilirsiniz!

Faydalı Yorumlar

 • Taşçı Lostra Taşçı Lostra16

  İlgili ve işinde gerçekten iyi bir esnaf arkadaş teşekkürler Taşçı Lostra hayırlı işler

 • Bursa Kale Su Arıtma Hüseyin Karakale / Alpaslan Genç

  Firma olarak köklü bir firma ..Güleryüzlü anlayışlı dürüst işinin ehli daha ne olsun.. Benim işimi zamanında hallediyorlarya gerisi fasa fiso

 • Welma Reklam Bahçesi Hakan Hayat

  Welma Reklam Bahçesi

  Welma Reklam Bahçesi Bursa' nın özgün, nitelikli ve donanımı yüksek bütünleşik reklam ajansıdır. Prodüksiyon hizmetleri, reklam filmleri ve drone çekim hizmetleri konusunda da Türkiye de özel bir yere sahiptir.

 • Görükle Çakır Tesisat İsmail Çakır

  Görükle Çakır Tesisat

  Haftasonları dahil izin belgesi olduğu için hizmet veriliyor

 • Nilüfer Mina Elektrik Cihat Akın

  Nilüfer Mina Elektrik

  Gerçekten işinin ehli bir usta, ev içerisindeki kombi tamiri,petek tesisat temizliği,avize montajı,priz tamiri ve değişikliği bütün işlerimde gideceğim tek kişi Cihat usta eline emeğine sağlık teşekkür ederim.

  Teşekkür ederim her daim hizmetinizdeyiz

 • Seymen Teknik Hikmet Seymen

  Seymen Teknik

  TANIDIĞIM VE BİLDİĞİM EN İYİ SERVİS ARIZAYA ZAMANINDA MÜDAHELE ETMELERİ KALİTELİ VE SAĞLAM MALZEME KULLANMALARI AYRICA UYGUN FİYATLARLA ARIZAYI GİDERMELERİ BENİ ZİYADESİYLE MEMNUN ETMİŞTİR.SERVİS VE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

 • Z Bilişim Hizmetleri Ali Yeni

  Z Bilişim Hizmetleri

  Dürüst ve başarılı cözüm odaklı fiyatı makul isciligi güzel tavsiye ederim

  Yorumunuz için teşekkür ederiz mustafa bey

 • MRTECH Yaşar Balkan

  MRTECH

  Hizlı tamir yapıyor Telefonumu aynı gün teslim ettiler tesekkurler Bursacepteknik servis

 • Alo Telefon Nedim Doğan

  Alo Telefon

  Tecrübeli işini temiz itinalı yapan Nedim beye teşekkür ederiz.firmamızın santral ve internet sistemini başarıyla düzenledi

 • Kardeşler Yapı Levent Sezen

  Kardeşler Yapı

  Sayın ustamız bu pandemi sürecinde hijyen kuralları gözeterek ve işini söz verdiği gün teslim ederek ustalığını göstermiş oldu çok teşekkürler ...

Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
18 Yorum9.9Puan
Agora Lezzet Evi Meral Güler Özacar
İhsaniye Cam Balkon Sistemleri Ramadan Demir
Türken Teknik Orkun Türken
Aykut Karacabey
Ataevler Terzi Vildan Kart
3 Yorum6.3Puan
Çetinkaya İletişim ve Yapı Yusuf Çetinkaya
Nilüfer Ercan Optik Ercan Sağdıç
Cem Apakgün
10 Yorum9.9Puan
Onur Özden Fotoğrafçılık Onur Özden
1 Yorum10Puan
Ahmet Elektrik Ahmet Aydın
61 Yorum9.9Puan
Nilüfer Mina Elektrik Cihat Akın
34 Yorum9.9Puan
Fonar Bilgisayar Onur Öztürk
23 Yorum10.0Puan
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Welma Reklam Bahçesi Hakan Hayat
2 Yorum10Puan
Mehmet Bilgin
Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih
10 Yorum9.7Puan
Ece Elektrik Elektronik Bilgisayar Osman Tayman
12 Yorum9.8Puan
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
3 Yorum10Puan
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
27 Yorum10Puan

Filtreler

 • Bursa
 • Nilüfer
 • İhsaniye

Kategoriler

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara