Bursa Nilüfer En İyi 10 Oto Yıkama ve Yağlama

Bursa / Nilüfer ilçesindeki en iyi Oto Yıkama ve Yağlama Servisleri UstasıBurada'da. Bu sayfada semtinizde bulunan oto yıkamacıları size yakınlığına göre listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak aracınızı yıkatmak için randevu alabilir ve en uygun fiyatlarla aracınızı iç dış detaylı olarak temizletebilirsiniz.

Oto yıkamacılar her tür araç için iç dış yıkama hizmeti vererek arabaları tertemiz bir görünüme kavuşturmaktadır. Araç sahipleri araçlarını kendi imkanlarıyla oto yıkamacılar kadar detaylı ve hijyenik şekilde temizleyemediklerinden belli periyotlarda oto yıkama hizmeti almaları gerekmektedir. Araç kullanan hemen herkes için oto yıkama ve yağlama hizmeti almak bir zorunluluktur. Ancak araç sahipleri oto yıkamacı seçerken lokasyon olarak kolay ulaşabileceği bir oto yıkamacı bulmayı, oto yıkamacının sunduğu iç dış yıkama hizmetlerinden memnun kalmayı ve bütçesini zorlamaycak düzeyde ekonomik bir fiyata oto yıkama hizmeti almayı istemektedir. 

Oto yıkama ve yağlama dükkanlarında yıkama işlemi elle yada otomatik araba yıkama makineleri ile yapılmaktadır. Ayrıca bazı oto yıkamacılarda araca daha temiz ve estetik bir görünüm kazandıran pasta, cila uygulamaları ile oto cam filmi işlemleri de yapılmaktadır. Oto kuaförlerinde oto iç yıkama, oto dış yıkama, detaylı araba temizliği, jant temizliği ve parlatma gibi hizmetler haftanın her günü verilmektedir. Bazı oto yıkamacılar tarafından aracı kapıdan alıp iç dış yıkama yapıldıktan sonra kapıya bırakma hizmeti de sunulmaktadır. 

Bursa / Nilüfer ilçesinde bulunan onlarca oto yıkamacıyı UstasıBurada sizler için bu sayfada bir araya getirdi. Aracınız için en iyi oto yıkama hizmetini en uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız sayfamızdaki oto yıkamacıları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak fiyat ve randevu alabilirsiniz.

Nilüfer ilçesi Bursa'nın merkez ilçelerinden biri olup Bursa il merkezinin 10 km batısında bulunmaktadır. İsmini Orhan Gazi'nin eşi Nilüfer Hatun'dan alan ilçede 64 mahalle bulunmaktadır. 2016 yılı verilerine göre Nilüfer ilçesinde 415.818 kişi yaşamaktadır. Bursa'nın en gelişmiş ilçelerinden biri olan Nilüfer'de, Bursa ekonomisi için büyük öneme sahip sanayi bölgeleri bulunmaktadır. Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Beşevler Küçük Sanayi Sitesi, Çalı, Kayapa, Hasanağa, Akçalar ve Görükle'de bulunan birçok sanayi sitesi Nilüfer ilçesindedir. Ayrıca Oyak RenaultBoschSifaşBisaşCoşkunözPolylenSKTGemsat gibi büyük sanayi kuruluşları Nilüfer'dedir. 

Bursa Nilüfer Oto Yıkama / Yağlama

: 6 sonuç
Öztürk Oto Kuaför Emin Öztürk
Altay Otocam Mustafa Altay

Altay Otocam

Bursa / Nilüfer

Oto Yıkama / Yağlama

Can Oto Kuaför Tahir Çolak

Can Oto Kuaför

Bursa / Nilüfer

Oto Yıkama / Yağlama

Detay Oto Yıkama Arcan Akcan

Detay Oto Yıkama

Bursa / Nilüfer

Oto Yıkama / Yağlama

Cadde Oto Kuaförü Murat Bilbey
Mas Oto Yıkama Samet Yildiz

Mas Oto Yıkama

Bursa / Nilüfer

Oto Yıkama / Yağlama

Filtreler

  • Oto Yıkama / Yağlama
  • Bursa
  • Nilüfer

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara