Bursa Nilüfer Ustaları

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde hizmet veren, her meslek grubundan binlerce meslek ustasını sizin için bir araya getirdik. Meslek Ustası, Yapı Ustası, Tamirat Ustası ve Araç Ustası kategorilerinden hangi işin ustasına ihtiyacınız varsa tek tıkla UstasıBurada üzerinden ihtiyacınız olan meslek erbabını kolayca bulup hemen telefonla iletişime geçebilirsiniz. Size en yakın konumdaki ustayı bulabilir, yorumları okuyabilir, telefonla ücretsiz arayarak fiyat teklifi alabilir ve yol tarifi sayesinde ustaları bizzat dükkanlarında ziyaret edebilirsiniz!

Türkiye'nin batı yönüne doğru hızla büyüyüp gelişen Bursa ilinin üç merkez ilçesinden biri olan Nilüfer ilçesi, il merkezinin 10 km batısında yer almaktadır. 1987 yılında Büyükşehir ünvanını kazanmış olan Bursa'nın diğer merkez ilçeleri ise Osmangazi ve Yıldırım ilçeleridir. Nilüfer ilçesi 24 tanesi merkez mahalle olmak üzere toplam 64 mahalleden oluşmaktadır. İlçe nüfusunun büyük çoğunluğunun ikamet ettiği merkez mahalleler İhsaniye, Ataevler, Beşevler, Üçevler, Karaman, Fethiye, Işıktepe, Özlüce, Ürünlü, Aladdinbey, Ertuğrul, Minareliçavuş, Ahmet Yesevi, Balat, Esentepe, Altınşehir, Cumhuriyet, Barış, Konak, Kültür, Çamlıca, Demirci, Gümüştepe ve Odunluk'tur.

Son yıllarda hızlı gelişen bir ilçe olması sebebi ile Bursa'da nüfus artış oranının en yüksek olduğu Nilüfer ilçesi gelişen sanayi bölgeleri sayesinde şehrin ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Nilüfer ilçesinde kurulmuş olan Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Bursa Organize Sanayi Bölgesi ve Küçük Sanayi Bölgesi başta olmak üzere ilçede bulunan küçük, orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları Bursa ilinin istihtamının neredeyse %80'lik kısmını karşılamaktadır.

Gelişmişlik düzeyi ve halen devam eden büyüme potansiyeli Nilüfer ilçesinin yoğun göç almasına, yeni yerleşim alanlarının ve dolayısıyla iş sektörlerinin gelişmesine vesile olmaktadır. Bu nedenle de Nilüfer ilçesinde bulunan yüksek potansiyeli ve talebi karşılamak için şüphesiz ki çok sayıda meslek erbabına ihtiyaç duyulmaktadır. Nilüfer ilçesinde yapı ve inşaat ustasından, sıhhi tesisat ustasına, çilingirden ayakkabı tamircisine, fotoğrafçıdan kuru temizlemecisine kadar her alanda ustalık belgesine sahip binlerce meslek erbabı ilçe halkına kaliteli hizmet sunmak için mesleklerini icra etmektedirler.

Değerli Nilüfer ilçe sakinleri için Her işin UstasıBurada! 

UstasıBurada sayesinde artık her işin ustasını tek sayfada bulup ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en ekonomik yoldan karşılayacak doğru meslek erbabına kolayca ulaşabilirsiniz...

Agora Lezzet Evi Meral Güler Özacar
Nilüfer Ercan Optik Ercan Sağdıç
Çetinkaya İletişim ve Yapı Yusuf Çetinkaya
Durak Koltuk Döşeme Fevzi Durak
Aykut Karacabey
Cem Apakgün
6 Yorum9.8Puan
Onur Özden Fotoğrafçılık Onur Özden
1 Yorum10Puan
Uğur Oto Kurtarma Uğur Şenmenekşe
26 Yorum9.9Puan
Elit Çilingir Abdurrahman Bildirici
26 Yorum9.8Puan
Doğuş Evden Eve Taşıma Gonca Soydam
22 Yorum9.8Puan
İkizler Çilingir Süleyman Bekdemir
6 Yorum10Puan
Tekniker Servis İlker Sezginel
3 Yorum9.3Puan
Ng Tasarım Koltuk Döşeme İsmail Göksu
Ezey Yazılım Araştırma Geliştirme Burak Karaoğlu
1 Yorum10Puan
Kral Çilingir Nuh Damar
1 Yorum10Puan
Soycan Kardeşler Burhanettin Soycan
Bulut Elektrik Haluk Bulut
7 Yorum10Puan
Yağmur Oto Kurtarma Mehmet Günal
3 Yorum10Puan
İnstaprolighting Profesyonel Aydınlatma Şevki Mert Akın
Majeste Seat Design Barbaros Can
6 Yorum9.8Puan

Filtreler

  • Bursa
  • Nilüfer

Kategoriler

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara