Bursa Osmangazi En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Bursa / Osmangazi ilçesine hizmet veren Alçı ve Kartonpiyer Ustaları arasından en kaliteli işçiliği en uygun fiyatla sunan ustayı bulmanız artık çok kolay. Bu sayfada listelenen alçı ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayarak yaptırmak istediğiniz alçı dekorasyonu ve kartonpiyer işi için fiyat vermelerini isteyebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Dekorasyon dünyasında alçı uygulamalarının ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu herkes bilir. Dekorasyon amaçlı alçı, alçıpan ve alçı panellerin tercih edilmesinin pek çok sebebi bulunmaktadır. Alçıpanın ph değerinin insan vücuduyla aynı olması ve bu nedenle bakteri üretmemesi bunlardan biridir. Ayrıca alçıpan yangına dayanıklı olduğundan güvenlidir. Hafif bir malzeme olduğundan kolay uygulanır. Yalıtım özelliği sayesinde ortamdaki nemi dengeler. Montajı ve demontajı çok kolaydır, zamandan tasarruf sağlar. Mekandaki kusurları örtmek için çok kullanışlı bir malzemedir. Tavandan ve duvarlardan geçen tesisat borularını, yangın dedektörlerini, aydınlatma ürünlerini alçıpanla gizlemek çok kolaydır. Üstelik birbirinden şık ve desenli alçıpan tasarımları mekanlarınıza ayrı bir estetik katar. 

Alçı ve kartonpiyer ustalarının yaptıkları işler asma tavan yapımı, alçı panel yapımı, alçı duvar yapımı, dekoratif alçı, alçı ışık bandı, alçı kemer yapımı, alçı sütun yapımı, alçı şömine yapımı, alçıpan tavan, alçıpan göbek yapımı, stronpiyer, renkli alçı uygulamaları, kartonpiyer yapımı, alçı TV ünitesi ve sayısız alçı dekorasyonunu kapsamaktadır. Alçı dekorasyonu yaptıracaksanız çok iyi bir ustayla çalışmanızı ve işçiliği hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı öneririz. Çünkü alçı ustalarının yaptıkları işçilikte el yetenekleri büyük bir öneme sahiptir. Alçı malzemeler yanlış uygulandığında tüm kusurları gösterir. 

Alçıpan ve Kartonpiyer Ustaları'nın hünerli ellerinden çıkan alçı dekorasyonları ile evinizi bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla alçıpan hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aradığınız hünerli alçı ustası UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

112 mahalle ve 26 köyden oluşan Osmangazi ilçesi 841.756 kişilik nüfusu ile Bursa'nın en kalabalık ilçesi konumundadır. Bursa il merkezinin göbeğinde ve tüm merkez ilçelerin kesişme noktasında olduğundan şehirdeki trafik akışının büyük kısmı Osmangazi üzerinden geçmektedir. Osmanlı imparatorluğuna ev sahipliği yapan bölgede çok sayıda tarihi öneme sahip mekan bulunmaktadır. Ulu Cami, Tophane, Kapalı Çarşı, Orhan Gazi ve Osman Gazi türbeleri bunların başında gelmektedir. Bursa'nın en öneli yeşil alanları olarak bilinen Botanik Parkı, Soğanlı Hayvanat Bahçesi ve Reşat Oyal Kültür Parkı Osmangazi ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Kardeşler Dekorasyon Erhan kaya

    Isini temiz ve hizli yaptigi icin Tesekkur ederim... Fiyat konusunda yaptigi indirim icinde sagolsun.

  • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

    Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

    bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkurler

Bursa Osmangazi Alçı / Kartonpiyer

: 36 sonuç
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
14 Yorum10Puan
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
3 Yorum10Puan
Kardeşler Dekorasyon Erhan kaya
1 Yorum10Puan
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
0 Yorum9.5Puan
Oktay Dekorasyon İbrahim Oktay
Polat Kardeşler Murat polat
Gümüştaş Dekorasyon Servet Gümüştaş
Özdoğan İnşaat Dekorasyon Mehmet Özdoğan
Siraç Dekorasyon Mutlu Aydın
İbrahim Kahraman
Feride Yapı Dekorasyon Vedat Altay
Türksan Dekorasyon Veysel Tümtürk
Karakoç Boya İnşaat M. Halis Karakoç
Nurettin Migisar
Decormia

Decormia

Bursa / Osmangazi

Alçı / Kartonpiyer

İpek Dekorasyon
Furkan Kalıt

Furkan Kalıt

Bursa / Osmangazi

Alçı / Kartonpiyer

Emrah Tatar

Emrah Tatar

Bursa / Osmangazi

Alçı / Kartonpiyer

Bursa Alçıpan Ustası Yunus Emre Yıldırım
Okan Demirel

Okan Demirel

Bursa / Osmangazi

Alçı / Kartonpiyer