Bursa Osmangazi En İyi 10 Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama

Cephe Yalıtımı ve İzolasyon konusunda profesyonel düzeyde hizmet sunan ve Bursa'nın Osmangazi ilçesinde faaliyet gösteren en iyi yalıtım, izolasyon ve mantolama firmaları UstasıBurada'da. Bu sayfada Osmangazi'de hizmet veren onlarca yalıtım firmasını ve yalıtım ustasını bir arada görüntüleyebilir, yorumları okuyarak firmaların işçilikleri hakkında bilgi edinebilir ve ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak binanızın yalıtımı konusunda aklınıza takılan tüm detayları öğrenebilirsiniz. 

Cephe yalıtımı binaların dış cephesine ve iç cephesine yapılmakta olup, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve su yalıtımı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Isı yalıtımının amacı binanın mevsim şartlarına göre ısı kayıplarını ve kazançları engellemektir. Binaların dış cephesine kaplanan yalıtım malzemeleri sayesinde kış mevsiminde binanın ısı kaybı engellenirken yaz mevsiminde de dışarıdaki sıcak havanın binayı yoğun derecede ısıtmasının önüne geçilmektedir.

Bina mantolama adı verilen bu işlem sayesinde ısınma konusunda yakıt tasarrufu sağlanmaktır. Ayrıca mantolama işlemi binanın dış duvarlarına yapıldığı ve soğuk hava, sıcak hava, su gibi dış etkenlerin vereceği zarardan koruduğu için binanın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bina mantolama, villa mantolama, müstakil ev mantolama, site ve apartman mantolama konusunda profesyonel düzeyde hizmet veren cephe yalıtımı ve izolasyon firmaları, bir binanın yalıtım işine başlamadan önce bazı ölçümler yaparak binanın ihtiyacı olan yalıtım seviyesini belirlemekte ve bu işlem için uygun olan izolasyon malzemelerini seçerek binanın mantolama maliyetinin ne kadar olacağını hesaplamaktadır. 

Bursa / Osmangazi ilçesinde yaşıyor ve binanızın mantolama işini profesyonel bir firmaya vererek yalıtım yaptırmanın sağlayacağı avantajlardan faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İzolasyon ve yalıtım konusunda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabileceğiniz onlarca firma ve birbirinden yetenekli yalıtım ustaları bu sayfada sizler için bir arada. Yalıtım firmalarını çağrı hatlarından ücretsiz arayarak hemen detaylı bilgi alabilir, binanızın ömrünü uzatabilir ve kışı daha sıcak bir evde geçirebilirsiniz. 

Bursa'nın en büyük ve en gelişmiş metropol ilçesi Osmangazi ilçesidir. Nilüfer, Yıldırım, Kestel, Gürsu gibi bütün merkez ilçelerin kesiştiği noktada bulunan Osmangazi ilçesi Uludağ'ın eteklerinde kurulmuştur. Altıparmak, Çekirge, Kükürtlü, Muradiye gibi Bursa ile özdeşleşmiş ve en bilinen semtler Osmangazi ilçesindedir. Osmangazi ilçesinde Reşat Oyal Kültür Parkı, Botanik Parkı, Soğanlı Hayvanat Bahçesi, Pınarbaşı Parkı, Soğukkuyu Parkı, Hamitler Parkı ve Teoman Özalp Parkı gibi Bursa'nın önemli yeşil alanları bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Met Yapı Erhan Baş

    Met Yapı

    Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

  • Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü

    Evimin tadilatını yaptırmak için Meyes İnşaat ile görüşmemin hemen ardından işe başladılar. Temiz ve titiz çalışan ustaları var. Neyi nasıl istiyorsam o şekilde yaptırabildim. Hiç sıkıntı çekmedim. Çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık Meyes İnşaat.

Bursa Osmangazi Cephe Yalıtım / İzolasyon

: 38 sonuç
Oktay Dekorasyon İbrahim Oktay
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
Polat Kardeşler Murat polat
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Özer Altıok
9 Yorum9.7Puan
İzobur Çatı Yalıtım İzolasyon Ertan Bilici
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Kızılelma İnşaat
Bordo İnşaat Ali Yıldırım

Bordo İnşaat

Bursa / Nilüfer

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Birgül İnşaat Kenan Birgül
Mavi Pen Engin Alkan
Sahra Yapı Nejdet Salduz
Nurettin Migisar
Yılmaz Yapı Dekorasyon
Decormia
Akkaya Yapı Dekorasyon Nihat Akkaya
Sidre Yapı Dekorasyon Muharrem Sayım

Sidre Yapı Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan

Patanlar Yapı Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

Cephe Yalıtım / İzolasyon