Bursa Osmangazi En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme

Bursa / Osmangazi ilçesinin en iyi Fayans Karo ve Seramik Ustaları ile iletişime geçmek ve en kaliteli fayans döşeme hizmetini en uygun fiyatlar ile işin ustasından almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. UstasıBurada'nın bir araya getirdiği onlarca fayans ustası arasından size en uygun olanını bulmak için ücretsiz çağrı hatlarından firmaları hemen arayabilirsiniz. 

Ev dekorasyonunda çok sık kullanılan fayans ve türevi döşeme taşları hemen hemen her evde bulunmaktadır. Fayans, karo, kalebodur, seramik gibi çeşitleri olan zemin ve duvar döşeme taşları en çok evlerin banyo zemini ve banyo duvarlarında, mutfak duvarlarında, kapı girişi ve antre gibi alanlarında tercih edilmektedir. Banyo ve mutfaklarda fayans döşemesinin tercih edilme sebeplerinin başında suya dayanıklı olması, hijyenik olması, temizliğinin kolay olması ve neme dayanıklı olması gelmektedir.

Fayans çeşitleri yapı malzemesi satan mağazalarda bulunmakta ve Çanakkale Seramik, Bien Seramik, Kütahya Seramik, Vitra, Yurtbay, Seramiksan gibi markaların ürünlerinden oluşan geniş bir yelpazede müşterilere sunulmaktadır. Fayans ve seramik çeşitlerinin farklı ebat ve kalınlıklarda alternatif sunan ve her bütçeye uygun çeşitleri bulunmaktadır. Fayans, karo ve seramik işi yapan ustaların sunduğu hizmetler fayans döşeme, kalebodur döşeme, fayans kırma, fayans yenileme, fayans arası derz yenileme, kalebodur tamiri, lazerle fayans hizalama gibi işlerden oluşmaktadır. 

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yaşıyor ve evinizi yeniliyor yada yeni bir ev yaptırıyorsanız ihtiyaç duyduğunuz Fayans Karo ve Seramik Ustası'nı UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada bulabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yapmak için fayans ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak en kaliteli fayans döşeme hizmetini en uygun fiyatla alabilirsiniz. 

2016 yılı rakamlarına göre 841.756 kişilik nüfusu ile Bursa'nın en kalabalık merkez ilçesi Osmangazi ilçesidir. Bursa Arkeoloji Müzesi, Atatürk Köşkü Müzesi, Kent Müzesi, Ördekli Hamamı Kültür Merkezi, Tayyare Kültür Merkezi, Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu, Çekirge Kaplıcaları, Uzun Çarşı, Tuzpazarı, Muradiye Külliyeleri, Bursa Kalesi, Osmangazi ve Orhangazi türbeleri, Ulucami ve Tophane Saat Kulesi Osmangazi ilçesinde bulunan önemli kültürel ve tarihi mekanlardan bazılarıdır. Osmanlı devletinin kurucusu olan Osman Gazi'nin adını taşıyan ilçede Reşat Oyal Kültür ParkıBotanik Parkı ve Soğanlı Hayvanat Bahçesi gibi cazibe merkezi olan yeşil alanlar bulunmaktadır. 

 •  

Faydalı Yorumlar

 • Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu

  Ersin Bey'in, işini hakkıyla yaptığına garanti verebilirim. Benim evin tadilatını yaptı, gayet memnunum. Herkese tavsiye ederim.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Met Yapı

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü

  Evimin tadilatını yaptırmak için Meyes İnşaat ile görüşmemin hemen ardından işe başladılar. Temiz ve titiz çalışan ustaları var. Neyi nasıl istiyorsam o şekilde yaptırabildim. Hiç sıkıntı çekmedim. Çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık Meyes İnşaat.

Bursa Osmangazi Fayans / Seramik Döşeme

: 37 sonuç
Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu
4 Yorum8.5Puan
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
Çakıroğlu Mermer Yakup Çakıroğlu
1 Yorum10Puan
Furkan Tesisat (Kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
2 Yorum10Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Evim Tadilat Fayik Arslan
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
2 Yorum10Puan
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Tuşba Ticaret Ve Yapı Malzemeleri Mehmet Yavuz
Avrupa Dekorasyon
Minitaş İnşaat Çağrı Özmen
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Ar-yapı Market Nejat Arıcı

Ar-yapı Market

Bursa / Osmangazi

Fayans / Seramik Döşeme

Ataçlar Yapı Tesisat Mustafa Bey
Güven Yapı Dekorasyon Kerem Zengin
Seher Yapı Malzemeleri Kemran Ataç
Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan
A&d Yapı Şevki Balabanlar

A&d Yapı

Bursa / Osmangazi

Fayans / Seramik Döşeme

Uzmanlar Teknik Servis Cihan Şen
Akar Laminant Parke Yapı Dekorasyon Yasin Aykaç