Bursa Osmangazi En İyi 10 İç Mimar ve Dekorasyon Firması

Evinin veya ofisinin dekorasyon işlerini profesyonellere bırakarak hayallerindeki yaşam alanlarına kavuşmak isteyenler için hazırladığımız bu sayfada ihtiyacınız olan tüm İç Mimari ve Dekorasyon hizmetlerini birarada bulacaksınız. Bursa / Osmangazi ilçesinde faaliyet gösteren, işinde uzman iç mimarlar ve yapı ustalarından oluşan ekipleriyle her türlü iç ve dış mekanın dizaynını yapan en iyi iç mimarlık ofisleri ve dekorasyon firmaları UstasıBurada'da. 

Ev dekorasyonu oldukça kapsamlı bir iş olup salon dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, bahçe dekorasyonu gibi çok sayıda hizmeti kapsamaktadır. İç mimarlık ofisleri ev, ofis, otel, kafe, restoran, bahçe, havuz vb. her çeşit mekan için her detayın düşünüldüğü tadilat, inşaat ve dizayn işlerinin hepsini birarada sunmakta ve mekan sahiplerini ustalık hizmetlerini ayrı ayrı kişilerden alma derdinden kurtarmaktadır. Bir evin dekorasyonu ve tadilatı sürecinde su ve sıhhi tesisat ustasına, fayans ustasına, parke ustasına, boya badana ustasına, mobilya ustasına ve daha sayamadığımız onlarca farklı kategoride ustaya ihtiyaç duyulmaktadır. İç mimari ve dekorasyon firmalarından hizmet almayı tercih edenler ise bu detayların hiçbiri ile uğraşmak zorunda kalmamaktadır. 

Evini tadilata sokman isteyen kişiler yapılmasını istedikleri değişiklikleri ve hayal ettikleri dekoru iç mimarlık firmalarına sözlü olarak aktarmakta ve firma tarafından müşterinin istekleri göz önünde tutularak bir proje çıkartılmaktadır. Firmalar, örnek görseller aracılığıyla müşterilere, mekana uygulayacakları dekorasyon hizmeti sonucunda nasıl birşey ortaya çıkacağını gösterip onay aldıktan sonra tadilat işlemine başlamaktadır. İç dekorasyon firmaları tarafından parke döşeme, fayans döşeme, kartonpiyer yapımı, alçı dekorasyonu, duvar kağıdı uygulama, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, banyo dolabı imalatı, mutfak dolabı imalatı, hazır mutfak montajı, ankastre mutfak montajı, boya badana, pencere montajı, cam çerçeve montajı, özel ölçülerde mobilya üretimi, mobilya dekorasyonu, asma tavan yapımı, ışıklandırma ve aydınlatma sistemlerinin montajı gibi sayısız hizmet verilmektedir. 

Bursa / Osmangazi ilçesinin en başarılı İç Mimari ve Dekorasyon Firmaları'nı sizler için bu sayfada biraraya getirdik. Firmalara ücretsiz çağrı hatlarından hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan iç dekorasyon hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

İsmini Osmanlı Devleti'nin kurucusundan alan Osmangazi ilçesi Bursa'nın en kalabalık merkez ilçesidir. Osmangazi ilçesi 109 mahalleden oluşmaktadır. Çekirge, Kükürtlü, Setbaşı, Muradiye, Heykel, Merinos, Namazgah, Maksem, Tuzpazarı, Nalbantoğlu, Hürriyet semtleri bu ilçede bulunmaktadır. Bursa Teknik Üniversitesi Osmangazi ilçesindedir ve ilçede okuma yazma oranı %99 seviyesindedir. İlçenin en önemli alışveriş merkezleri Kent Meydanı AVM, Anatolium AVM ve As Merkez'dir. 

Faydalı Yorumlar

 • Met Yapı Erhan Baş

  Met Yapı

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü

  Evimin tadilatını yaptırmak için Meyes İnşaat ile görüşmemin hemen ardından işe başladılar. Temiz ve titiz çalışan ustaları var. Neyi nasıl istiyorsam o şekilde yaptırabildim. Hiç sıkıntı çekmedim. Çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık Meyes İnşaat.

Bursa Osmangazi İç Mimari / Dekorasyon

: 42 sonuç
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
Oktay Dekorasyon İbrahim Oktay
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Egepen Hakan Başarır Yapı İnşaat Hakan Başarır
Bayramoğlu Yapı Alüminyum Pvc Demir Doğrama Osman Bayram
FERHAT ÖZYER DİZAYN Ferhat Özyer
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
2 Yorum10Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
3 Yorum9.7Puan
Sahra Yapı Nejdet Salduz

Sahra Yapı

İstanbul / Pendik

İç Mimari / Dekorasyon

Karakoç Boya İnşaat M. Halis Karakoç
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Efkan İnşaat Yazgül Boya Dekorasyon Efkan Bana
Bursa Taş Dekorasyon
Minitaş İnşaat Çağrı Özmen
Yılmaz Yapı Dekorasyon
Ng Tasarım Koltuk Döşeme İsmail Göksu
Birgül İnşaat Kenan Birgül
Evim Tadilat Fayik Arslan
Görükle Home Dizayn Necip Varol
Akkaya Yapı Dekorasyon Nihat Akkaya

Filtreler

 • İç Mimari / Dekorasyon
 • Bursa
 • Osmangazi

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara