Bursa Osmangazi En İyi 10 İç Mimar ve Dekorasyon Firması

Evinin veya ofisinin dekorasyon işlerini profesyonellere bırakarak hayallerindeki yaşam alanlarına kavuşmak isteyenler için hazırladığımız bu sayfada ihtiyacınız olan tüm İç Mimari ve Dekorasyon hizmetlerini birarada bulacaksınız. Bursa / Osmangazi ilçesinde faaliyet gösteren, işinde uzman iç mimarlar ve yapı ustalarından oluşan ekipleriyle her türlü iç ve dış mekanın dizaynını yapan en iyi iç mimarlık ofisleri ve dekorasyon firmaları UstasıBurada'da. 

Ev dekorasyonu oldukça kapsamlı bir iş olup salon dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, bahçe dekorasyonu gibi çok sayıda hizmeti kapsamaktadır. İç mimarlık ofisleri ev, ofis, otel, kafe, restoran, bahçe, havuz vb. her çeşit mekan için her detayın düşünüldüğü tadilat, inşaat ve dizayn işlerinin hepsini birarada sunmakta ve mekan sahiplerini ustalık hizmetlerini ayrı ayrı kişilerden alma derdinden kurtarmaktadır. Bir evin dekorasyonu ve tadilatı sürecinde su ve sıhhi tesisat ustasına, fayans ustasına, parke ustasına, boya badana ustasına, mobilya ustasına ve daha sayamadığımız onlarca farklı kategoride ustaya ihtiyaç duyulmaktadır. İç mimari ve dekorasyon firmalarından hizmet almayı tercih edenler ise bu detayların hiçbiri ile uğraşmak zorunda kalmamaktadır. 

Evini tadilata sokman isteyen kişiler yapılmasını istedikleri değişiklikleri ve hayal ettikleri dekoru iç mimarlık firmalarına sözlü olarak aktarmakta ve firma tarafından müşterinin istekleri göz önünde tutularak bir proje çıkartılmaktadır. Firmalar, örnek görseller aracılığıyla müşterilere, mekana uygulayacakları dekorasyon hizmeti sonucunda nasıl birşey ortaya çıkacağını gösterip onay aldıktan sonra tadilat işlemine başlamaktadır. İç dekorasyon firmaları tarafından parke döşeme, fayans döşeme, kartonpiyer yapımı, alçı dekorasyonu, duvar kağıdı uygulama, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, banyo dolabı imalatı, mutfak dolabı imalatı, hazır mutfak montajı, ankastre mutfak montajı, boya badana, pencere montajı, cam çerçeve montajı, özel ölçülerde mobilya üretimi, mobilya dekorasyonu, asma tavan yapımı, ışıklandırma ve aydınlatma sistemlerinin montajı gibi sayısız hizmet verilmektedir. 

Bursa / Osmangazi ilçesinin en başarılı İç Mimari ve Dekorasyon Firmaları'nı sizler için bu sayfada biraraya getirdik. Firmalara ücretsiz çağrı hatlarından hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan iç dekorasyon hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

İsmini Osmanlı Devleti'nin kurucusundan alan Osmangazi ilçesi Bursa'nın en kalabalık merkez ilçesidir. Osmangazi ilçesi 109 mahalleden oluşmaktadır. Çekirge, Kükürtlü, Setbaşı, Muradiye, Heykel, Merinos, Namazgah, Maksem, Tuzpazarı, Nalbantoğlu, Hürriyet semtleri bu ilçede bulunmaktadır. Bursa Teknik Üniversitesi Osmangazi ilçesindedir ve ilçede okuma yazma oranı %99 seviyesindedir. İlçenin en önemli alışveriş merkezleri Kent Meydanı AVM, Anatolium AVM ve As Merkez'dir. 

Faydalı Yorumlar

 • North Renovation Solutions North Renovation Solutions

  North Renovation Solutions

  Iç mekan tasarımda bizlere yön verdiniz ufkumuzu değiştirdiniz sonuç olarak hayal ötesi güzellikler çıktı ortaya teşekkürler bastılarınızın devamını diliyorum

 • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

  bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkurler

Bursa Osmangazi İç Mimari / Dekorasyon

: 55 sonuç
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
14 Yorum10Puan
Bayramoğlu Yapı Alüminyum Pvc Demir Doğrama Osman Bayram
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
3 Yorum10Puan
North Renovation Solutions
2 Yorum10Puan
Gümüştaş Dekorasyon Servet Gümüştaş
Özdoğan İnşaat Dekorasyon Mehmet Özdoğan
Solmaz Yapı Veysel Solmaz
Sevgi İnşaat Serdal Doğan
Karakoç Boya İnşaat M. Halis Karakoç
Efkan İnşaat Yazgül Boya Dekorasyon Efkan Bana
Bursa Taş Dekorasyon
Yılmaz Yapı Dekorasyon
Minitaş İnşaat Çağrı Özmen
Akkaya Yapı Dekorasyon Nihat Akkaya
Polat Dekorasyon Cüneyt Polat
RİKA Teknoloji ve İnşaat A.Ş
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü

Meyes İnşaat

Bursa / Osmangazi

İç Mimari / Dekorasyon

0 Yorum9.5Puan
Met Yapı Erhan Baş

Met Yapı

Bursa / Osmangazi

İç Mimari / Dekorasyon

0 Yorum10Puan
Sidre Yapı Dekorasyon Muharrem Sayım
Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan

Filtreler

 • İç Mimari / Dekorasyon
 • Bursa
 • Osmangazi

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara