Bursa Osmangazi Klima Bakım Arıza Montaj Servisleri

Bursa / Osmangazi bölgesine hizmet veren en iyi Klima Servis Bakım Arıza ve Montaj Firmaları bu sayfada bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği klima tamircileri arasından size en yakın olanını kolayca bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından klima servislerini arayarak ihtiyacınız olan teknik servis hizmetini en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız telefon aramalarında hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Yaz günlerinin vazgeçilmez serinleme aracı olan klimalar, elektrik gücü ile çalışarak kapalı ortamların havasını serinletmek ve havadaki nem oranını düzenlemek için kullanılmaktadır. Klimalar bilinçsiz kullanıldığında gereksiz enerji sarfiyatına ve hastalıklara sebep olabilmektedir. Bu nedenle bir kapalı ortama iklimlendirme sistemi kurmak için işi bilen iklimlendirme uzmanlarına danışmak gerekmektedir. İklimlendirme uzmanları klima montajı yapılacak alanın genişliğine ve projesine uygun motor gücünde klima cihazının seçimini yapmakta ve klimanın doğru yere montajının yapılması konusunda yönlendirmede bulunmaktadır. 

Klimalar ortamı serinletme özelliğine sahip oldukları gibi kış aylarında da ortamı ısıtmak amaçlı kullanılabilmektedir. Klima kullanılan kapalı mekanda ortam sıcaklığının istenilen seviyede tutabilmesi için kapı ve pencerelerin kapalı olması, camlarda güneş ışığının içeriye doğrudan girmesini engelleyen perde ve panjur sistemlerinin kapalı olmasına dikkat edilmelidir.

Klima tamir, bakım ve montaj servisleri tarafından klima montajı, klima sökümü ve tamiri, klima bakımı ve temizliği, klima iç ünite bakımı ve temizliği, klima gazı dolumu, filtre temizliği, klima kumandası tamiri gibi hizmetler verilmektedir. Klimaların yüksek verimde çalışabilmeleri için yılda 2 kere periyodik klima bakımı yaptırılması önerilmektedir. Airfel, İndesit, Baymak, Mitsubishi, Arçelik, Beko, Fujitsu, Buderus ve Alarko Carrier gibi klima markaları başta olmak üzere her marka klima cihazı ve iklimlendirme sistemleri için hizmet veren yetkili klima servisleri tarafından cihazlarla ilgili her türlü teknik destek sağlanmaktadır. 

Klimalarınızdan daha yüksek performans almak için ihtiyacınız olan klima bakımı ve tamir hizmetlerini kapınıza kadar getirecek en iyi Klima Servis Bakım Arıza ve Montaj Firmaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Türkiye'nin Güney Marmara bölgesinde bulunan Bursa, Osmanlı Devleti'nin ilk başkenti olduğu için çok sayıda Osmanlı dönemine ait tarihi mekana ev sahipliği yapmaktadır. Bursa'nın en büyük merkez ilçesi olan Osmangazi ilçesi de adını Osman Gazi'den almıştır. Hanları, hamamları ve camileri ile ünlü olan Bursa'da, en fazla tarihi eser Osmangazi ilçesinde bulunmaktadır. Orhan Camii, 1.Murat Camii, Ulu Cami, Muradiye Külliyesi, II. Murat Camii, Yıldırım Külliyesi, Hamzabey Camii, Muradiye Camii, Şehadet Camii, Mihraplı Camii, Koza Han, Pirinç Han, İpek Han, Kapan Han, Demir Han, Fidan Han, Apolyont Han, Geyve Han, Tuzhan, Balibey Han ve Eski Tahıl Han Osmangazi ilçesinde bulunmaktadır. Osmangazi ilçesinin en büyük alışveriş merkezleri Kent Meydanı AVM, Anatolium AVM ve Zafer Plaza'dır. 

 

Faydalı Yorumlar

 • Yaprak Beyaz Eşya Servisi Kenan Boztaş

  Size çok teşekkür ediyoruz, yaptığınız cam balkonumuzdan ve duşa kabinden, hem de sizden ve elemanlarınızdan çok memnun kaldık. Cam balkon ve duşa kabin yaptırmak isteyen insanlara tavsiye ediyorum ve başarılarınız devamını diliyorum.

  O sizin kalp güzelliğiniz efendim. Güzel günlerde kullanın inşallah.

 • İnanç Teknik Mutlu Yiğit

  Verdikleri hizmetler için çok teşekkür ederim. Kendilerine cam balkon yaptırdık ve çok beğendik. Balkonumuz çocuklar için daha güvenli bir hal aldı.

  Teşekkür ederim kardeşim, güle güle kullan.

 • Best Yapı Kenan Gültekinoğlu

  Servis zamanında geldi. Güler yüzlü servis elemanları temiz ve itinalı çalıştı.Teşekkürler.

 • Merkez Servis Ali Durdu

  Herkes gibi tereddütlerim vardı ama kendisine çok teşekkür ediyorum. İlgi, alaka, işçilik başarılı. Tercih edebilirsiniz.

 • Hakan Teknik Hakan Çakmak

  Vaillant marka kombimizin çözülemeyen arızasını bulup tamiratını yaptığınız için çok teşekkür ederim. Hem hızlı hem güvenilir. Yaptığınız işçilik ise duayen vari. Hem işiniz temiz hem işçiliğiniz. Şiddetle tavsiye ederim. Çözülemeyecek arızaların profesörü.

 • Dilek Teknik Servis Şenol Üsküplü

  Arkadaşlar gerçekten kaliteli hizmet veriyorlar. Çamaşır makinem yıkamayı bitiriyor, tam son dakikaya geliyor ve yine süre uzuyordu. Isıtıcının arızalı olduğunu söylediler. Değiştirip servis formu verdiler ve değişen parçanın garantili olduğunu söylediler. Bu hizmetin sadece yetkili servislerde olduğunu düşünüyordum. Arızam giderildi. Yetkili servisin söylediği gibi kart arızası da yokmuş.

 • Güven Soğutma Kemal Özgül

  Ustama her konuda çok teşekkür ederiz. Kişiliğiyle de dürüstlüğüyle de 1 numara. Bu vatana böyle ustalar lazım. İşinin güçünün muvaffak olması dileğimizle.

Bursa Osmangazi Klima Servisi / Montaj

: 34 sonuç
Güven Soğutma Kemal Özgül
11 Yorum10Puan
Yaprak Beyaz Eşya Servisi Kenan Boztaş
8 Yorum9.5Puan
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
4 Yorum10Puan
Erteknik Çağlayan Kekeç
2 Yorum10Puan
Tekniker Servis İlker Sezginel

Tekniker Servis

Bursa / Nilüfer

Klima Servisi / Montaj

3 Yorum9.3Puan
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
4 Yorum10Puan
Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri Gökhan ÖZ
Çakır Ticaret Caner Aydın
Barış Teknik Mehmet Çakmak
Brs Teknik Yılmaz İşliyen - Kadir Özkan
Samet Açıkgöz
Isıser Doğalgaz Serkan Tabak
Deha Servis Baran Ferdi Baburhan
Makro Teknik Ahmet Ekşiler
Bursa Ariston Servisi Ali Kara
Korkmaz İklimlendirme Fatih Korkmaz
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
4 Yorum9.8Puan
Merkez Servis Ali Durdu

Merkez Servis

Bursa / Osmangazi

Klima Servisi / Montaj

7 Yorum9.7Puan
Dilek Teknik Servis Şenol Üsküplü
2 Yorum10Puan
Best Yapı Kenan Gültekinoğlu

Best Yapı

Bursa / Osmangazi

Klima Servisi / Montaj

1 Yorum10Puan