Bursa Osmangazi Klima Bakım Arıza Montaj Servisleri

Bursa / Osmangazi bölgesine hizmet veren en iyi Klima Servis Bakım Arıza ve Montaj Firmaları bu sayfada bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği klima tamircileri arasından size en yakın olanını kolayca bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından klima servislerini arayarak ihtiyacınız olan teknik servis hizmetini en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız telefon aramalarında hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Yaz günlerinin vazgeçilmez serinleme aracı olan klimalar, elektrik gücü ile çalışarak kapalı ortamların havasını serinletmek ve havadaki nem oranını düzenlemek için kullanılmaktadır. Klimalar bilinçsiz kullanıldığında gereksiz enerji sarfiyatına ve hastalıklara sebep olabilmektedir. Bu nedenle bir kapalı ortama iklimlendirme sistemi kurmak için işi bilen iklimlendirme uzmanlarına danışmak gerekmektedir. İklimlendirme uzmanları klima montajı yapılacak alanın genişliğine ve projesine uygun motor gücünde klima cihazının seçimini yapmakta ve klimanın doğru yere montajının yapılması konusunda yönlendirmede bulunmaktadır. 

Klimalar ortamı serinletme özelliğine sahip oldukları gibi kış aylarında da ortamı ısıtmak amaçlı kullanılabilmektedir. Klima kullanılan kapalı mekanda ortam sıcaklığının istenilen seviyede tutabilmesi için kapı ve pencerelerin kapalı olması, camlarda güneş ışığının içeriye doğrudan girmesini engelleyen perde ve panjur sistemlerinin kapalı olmasına dikkat edilmelidir.

Klima tamir, bakım ve montaj servisleri tarafından klima montajı, klima sökümü ve tamiri, klima bakımı ve temizliği, klima iç ünite bakımı ve temizliği, klima gazı dolumu, filtre temizliği, klima kumandası tamiri gibi hizmetler verilmektedir. Klimaların yüksek verimde çalışabilmeleri için yılda 2 kere periyodik klima bakımı yaptırılması önerilmektedir. Airfel, İndesit, Baymak, Mitsubishi, Arçelik, Beko, Fujitsu, Buderus ve Alarko Carrier gibi klima markaları başta olmak üzere her marka klima cihazı ve iklimlendirme sistemleri için hizmet veren yetkili klima servisleri tarafından cihazlarla ilgili her türlü teknik destek sağlanmaktadır. 

Klimalarınızdan daha yüksek performans almak için ihtiyacınız olan klima bakımı ve tamir hizmetlerini kapınıza kadar getirecek en iyi Klima Servis Bakım Arıza ve Montaj Firmaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Türkiye'nin Güney Marmara bölgesinde bulunan Bursa, Osmanlı Devleti'nin ilk başkenti olduğu için çok sayıda Osmanlı dönemine ait tarihi mekana ev sahipliği yapmaktadır. Bursa'nın en büyük merkez ilçesi olan Osmangazi ilçesi de adını Osman Gazi'den almıştır. Hanları, hamamları ve camileri ile ünlü olan Bursa'da, en fazla tarihi eser Osmangazi ilçesinde bulunmaktadır. Orhan Camii, 1.Murat Camii, Ulu Cami, Muradiye Külliyesi, II. Murat Camii, Yıldırım Külliyesi, Hamzabey Camii, Muradiye Camii, Şehadet Camii, Mihraplı Camii, Koza Han, Pirinç Han, İpek Han, Kapan Han, Demir Han, Fidan Han, Apolyont Han, Geyve Han, Tuzhan, Balibey Han ve Eski Tahıl Han Osmangazi ilçesinde bulunmaktadır. Osmangazi ilçesinin en büyük alışveriş merkezleri Kent Meydanı AVM, Anatolium AVM ve Zafer Plaza'dır. 

 

Faydalı Yorumlar

  • Bursa Bey Teknik Samet Açıkgöz

    Iyi usta işinde iyi işini yspan usta güvenli ve işinin arkasında olan biri

  • Yaprak Beyaz Eşya Servisi Kenan Boztaş

    Size çok teşekkür ediyoruz, yaptığınız cam balkonumuzdan ve duşa kabinden, hem de sizden ve elemanlarınızdan çok memnun kaldık. Cam balkon ve duşa kabin yaptırmak isteyen insanlara tavsiye ediyorum ve başarılarınız devamını diliyorum.

    O sizin kalp güzelliğiniz efendim. Güzel günlerde kullanın inşallah.

Bursa Osmangazi Klima Servisi / Montaj

: 20 sonuç
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
14 Yorum9.9Puan
Yaprak Beyaz Eşya Servisi Kenan Boztaş
27 Yorum9.7Puan
Bursa Bey Teknik Samet Açıkgöz
1 Yorum10Puan
Erteknik Çağlayan Kekeç
4 Yorum10Puan
Kaplan Soğutma ve Özgül Elektrik Kemal Özgül
0 Yorum10Puan
Best Yapı Kenan Gültekinoğlu

Best Yapı

Bursa / Osmangazi

Klima Servisi / Montaj

0 Yorum10Puan
Karser Soğutma Serdar Kurmuş

Karser Soğutma

Bursa / Osmangazi

Klima Servisi / Montaj

Çakır Ticaret Caner Aydın

Çakır Ticaret

Bursa / Osmangazi

Klima Servisi / Montaj

Deha Servis Baran Ferdi Baburhan

Deha Servis

Bursa / Osmangazi

Klima Servisi / Montaj

Barış Teknik Mehmet Çakmak

Barış Teknik

Bursa / Osmangazi

Klima Servisi / Montaj

Isıser Doğalgaz Serkan Tabak
Bursa Teknik Servis Merkezi Enes Yıldırım
0 Yorum10Puan
Yekta Endüstriyel İklimlendirme Sistemleri Mustafa Basil
Ünal Usta Hallaeder Ünal Demirbaş
Kılıçel Isıtma Soğutma Sistemleri Barış Kılıçel
0 Yorum10Puan
Makro Teknik Ahmet Ekşiler

Makro Teknik

Bursa / Yıldırım

Klima Servisi / Montaj

Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri Gökhan ÖZ
Korkmaz İklimlendirme Fatih Korkmaz
Taham Teknik Nejat Mumcuoğlu

Taham Teknik

Bursa / Yıldırım

Klima Servisi / Montaj

Teknik Center Fatih yirmibes

Teknik Center

Bursa / Nilüfer

Klima Servisi / Montaj