Bursa Osmangazi En İyi 10 Merkezi Uydu Sistemi ve Çanak Anten

Bursa / Osmangazi ilçesindeki Uydu Servisleri ve Çanak Anten Tamircileri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Osmangazi ilçesinde size en yakın uydu tamircisine ulaşmak için bu sayfadaki uyducuları yakınlığa göre listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından 7/24 arayarak uydu arızalarınız için servis talebinde bulunabilirsiniz. 

7/24 Uydu Arıza ve Çanak Anten tamiri konusunda gezici ekiplerden oluşan teknisyenlerin uydu servis hizmetlerinden yararlanarak uydu kurulumu yaptırabilir ve uydu sinyal sorunlarınıza en hızlı çözümü bulabilirsiniz. Televizyon yayınları uydu sinyalleri aracılığıyla izlenebilmektedir. Uydu sinyalini binadaki dairelere dağıtan çanak antenler genellikle binaların çatı kısımlarında iyi sinyal alınabilecek bir yere monte edilmektedir. Merkezi uydu sistemleri, apartman uydu sistemleri ve site uyduları sayesinde bir binadaki bütün daireler aynı uydu anteni üzerinden televizyon yayını alabilirler. Uydu sistemlerinin satışı, kurulumu ve arızaları için hizmet veren uydu servisleri telefonla gelen talepler doğrultusunda hizmetlerini kapınıza kadar getirmekteler. 

Uydu kurulumu, çanak anten montajı, çanak anten tamiri, uydu sinyal sorunu giderme, uydu resetleme, receiver tamiri, lnb montajı, uydu kanal ayarlama, uydu sinyal güçlendirme, uydu kumanda tamiri, uydu frekans güncelleme, çanak anten yer değişimi gibi hizmetler sunan uydu tamircilerinin bazıları Digitürk Özel Servisi, Tivibu Özel Servisi, D-Smart Özel Servisi olarak ta satış, kurulum ve teknik destek hizmetleri vermektedir. Goldmaster, Pionner, Sunny, Premier, Next&Nextstar, Yumatu, Redline gibi markaların uydu sistemleri, receiverları, çanak antenleri ve uydu alıcıları teknoloji marketlerinde ve uydu bayilerinde satılmaktadır. 

Merkezi Uydu Sistemleri ve Çanak Anten Montajı konusunda Bursa'nın Osmangazi ilçesindeki tüm semtlere uydu servisi hizmeti veren yüzlerce uydu tamircisi UstasıBurada'da. Uydu kurulumu, uydu arıza ve teknik destek hizmetleri için size en yakın uydu servisini ücretsiz çağrı hattından 7/24 arayabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Korupark AVM, Zafer Plaza AVM, Kent Meydanı AVM, Anatolium AVM, İkea Bursa, Özdilek Bursa Geçit AVM başta olmak üzere çok sayıda alışveriş merkezi bulunan Osmangazi ilçesi Bursa'nın en kalabalık metropol ilçesidir. İlçede okuma yazma oranı %99 ile Türkiye ortalamasının oldukça üzerindedir. Osmanlı devletine başkentlik yapmış olmasından sebep ilçede çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır. Orhan Cami, 1. Murat Cami, Ulu Cami, Muradiye Külliyesi, Yıldırım Külliyesi, Hamzabey Cami, Muradiye Cami, Şehadet Cami, Bursa Kalesi, Bursa Hisarı, Muradiye Türbesi, Çakır Ağa Hamamı, Osmangazi ve Orhangazi Türbeleri, Bedesten, Bursa Arkeoloji Müzesi, Atatürk Müzesi, Osmanlı Evi Müzesi, Hünkar Köşkü ve Karagöz Müzesi bunlardan bazılarıdır.

Faydalı Yorumlar

 • Arı Elektrik Melih Arı

  Arı Elektrik

  Şirketimiz de elektrik arızası vardı. Bu siteden Melih Bey'e ulaştık, aradığımızdan yarım saat içinde geldi ve sorunumuzu hemen çözdü. Herkese tavsiye ederim, çok teşekkür ederiz Melih Bey. Bundan sonra tekrar görüşmek dileği ile.

 • İnanç Teknik Mutlu Yiğit

  İnanç Teknik

  Verdikleri hizmetler için çok teşekkür ederim. Kendilerine cam balkon yaptırdık ve çok beğendik. Balkonumuz çocuklar için daha güvenli bir hal aldı.

  Teşekkür ederim kardeşim, güle güle kullan.

 • Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat Yusuf Arslan

  Güvenilirliği, uygun fiyat anlayışı, temiz ve kaliteli işçiliği için öncelikle teşekkür eder, aradığınız elektrikçi ise başka yer aramayın derim...

 • Elektrikçi Faruk Faruk Yepkin

  Elektrikçi Faruk

  Güvenilirliği, uygun fiyat anlayışı, temiz ve kaliteli işçiliği için öncelikle teşekkür eder, aradığınız elektrikçi ise başka yer aramayın derim...

 • Gazi Elektrik Mustafa Budak

  Gazi Elektrik

  Mükemmel işçilik. İşinin ehli. Teşekkür ederim. Hiç çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

 • Efes Elektronik İbrahim Efe

  Efes Elektronik

  İşinde başarı tam...

 • Erol Elektronik Erol Uslu

  Erol Elektronik

  Fiyatları gayet iyi. Hızlı, güvenilir TV tamiri yaptırdım.

  İhtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızdayız, teşekkürler.

Bursa Osmangazi Uydu Sistemleri / Çanak Anten

: 48 sonuç
Elektrikçi Faruk Faruk Yepkin
33 Yorum9.2Puan
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
6 Yorum10Puan
Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
3 Yorum10Puan
Tunca Mühendislik Ercan Tunca
Ahmet Elektrik Ahmet Aydın
24 Yorum9.8Puan
Net Elektrik Fatih Tekin
1 Yorum8.0Puan
Efes Elektronik İbrahim Efe
1 Yorum10Puan
Akyüz Elektrik Uydu ve Güvenlik Sistemleri Yakup Akyüz
Ake Adnan Doğan
Fe&ra Elektronik Murat Kir
Mutlu Elektronik Yılmaz Mutlu
Nazar Elektronik Turgay Yildirim
Bursa Tv Servisi
Kadir Özsünetçi
Tayfun Elektronik Uydu Anten Teknolojileri Cemalettin Görken
Masiva & Çağ Elektronik Halit Öztekin
Erol Elektronik Erol Uslu

Erol Elektronik

Bursa / Osmangazi

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

9 Yorum10Puan
Gazi Elektrik Mustafa Budak

Gazi Elektrik

Bursa / Osmangazi

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

3 Yorum10Puan
Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat Yusuf Arslan
14 Yorum9.4Puan
Arı Elektrik Melih Arı

Arı Elektrik

Bursa / Osmangazi

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

2 Yorum10Puan