Bursa Osmangazi En İyi 10 Oto Klima Tamiri ve Tamircisi

Oto Klima ve Radyatör Tamiri konusunda uzman bir usta arıyorsanız, aracınızın iyi soğutmayan klimasına bir türlü çözüm bulamıyorsanız doğru yerdesiniz. Bursa'nın Osmangazi ilçesinde hizmet veren en iyi oto klima tamircilerini UstasıBurada bir telefon kadar yakınınıza getirdi. Ustaları ücretsiz arama imkanından faydalanarak hemen iletişime geçebilir, aracınızın klimasındaki sorun hakkında telefonla bilgi ve randevu alabilirsiniz. 

Otomobillerin her mekanizması gibi klima sistemleri de düzenli olarak bakımı yapılması gereken düzeneklerdir. Oto klimanız çalışmıyor yada soğutmuyorsa klima gazı bitmiş olabilir. Gazı çok hızlı bitiyorsa borusunda bir çatlak olduğu için gaz kaçağı sözkonusu olabilir. Böyle bir sorunun tespiti için aracın servise götürülerek klima kaçak testi yaptırılması önerilmektedir. Klima gazında ve kompresörde bir sorun olmamasına rağmen klima soğutmuyorsa bu defa klima fanının elden geçirilmesi, polen filtresinin değiştirilmesi, radyatör bakımlarının yapılması gerekmektedir. 

Çünkü klimaların radyatörlerinde biriken toz, polen, yaprak parçaları, böcek ölüleri gibi doğal korozyonlar klimanın performansını olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle her 10.000-15.000 km aralığında klima bakımı yaptırılması ve polen filtresinin değiştirilmesi önerilir. Oto klima servislerinde klima tamiri, radyatör bakımı, oto radyatör değişimi, oto klima gaz dolumu, klima gaz kaçağı tespiti, kompresör tamiri, yağ soğutucu, oto radyatör fan motoru tamiri, hortum değişimi gibi işlemlerin tamamı yapılmaktadır. 

Bursa Osmangazi ilçesinin en iyi Oto Klima Tamircileri UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada bir arada. Aracınızın klimasından daha iyi bir performans almak için bu sayfada listelenen, işinin ehli onlarca oto klima tamircisinden birine aracınızı götürerek radyatör temizliği ve klima bakımı yaptırabilirsiniz. 

Reşat Oyal Kültür Parkı, Botanik Parkı, Soğanlı Hayvanat Bahçesi, Pınarbaşı Parkı, Soğukkuyu Parkı, Hamitler Parkı, Teoman Özalp Parkı gibi yeşil alanları ile Yeşil Bursa'nın en kalabalık merkez ilçesi olan Osmangazi ilçesi, 112 mahalle ve 26 köyden oluşmaktadır. Bursa'nın tüm merkez ilçelerinin kesiştiği noktada bulunan en büyük metropol ilçedir. İzmir, İs­tanbul ve Eskişehir yollarının birleşme noktasında olduğundan yoğun bir trafik akışı vardır. Korupark AVM, Kent Meydanı AVM ve Geçit Özdilek AVM Osmangazi ilçesindeki en gözde alışveriş merkezleridir. 

Faydalı Yorumlar

Halil Oto Elektrik Ve Klima Servisi Halil Batmaz
49 Yorum9.8Puan
Kayapalı Oto Halim Balı
17 Yorum9.9Puan
Gözde Oto Sabri Özdemir
Cem Oto Elektrik Oto Kurtarma Cem Karakafa
1 Yorum10Puan
Otobir Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Mümin İlik
13 Yorum9.5Puan
Ghost Garage Samet Gençtan
1 Yorum10Puan
Ersin Oto Elektrik Ersin Yıldız