Bursa Osmangazi En İyi 10 Oto Yıkama ve Yağlama

Oto Yıkama ve Yağlama konusunda Bursa / Osmangazi ilçesinin en başarılı servisleri UstasıBurada sayesinde artık tek sayfada ve bir telefon kadar yakınınızda. Bu sayfada dilerseniz, size en yakın oto yıkamacıyı yakınlığa göre listeleme yaparak bulabilir, oto yıkamacıları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak aracınızın iç dış temizliği ve pasta cila işleri için hemen randevu alabilirsiniz. 

Gündelik yaşantımızın en önemli ulaşım aracı olan otomobiller, hergün kullandığımızdan ve sürekli açık havada olmalarından dolayı toza maruz kaldıklarından sıklıkla kirlenmektedir. Özellikle oto dış yıkama işlemine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak zamanımızın önemli bir kısmını araçlarımızda geçirdiğimiz için oto iç temizliği ve hijyeni hem sağlığımız için hem de aracımızın temiz görünmesi için önemlidir. Araç kullanıcılarının temizliğe verdiği öneme göre bazen haftada bir, bazen iki üç haftada bir oto yıkamacılara yolumuz düşmektedir. 

Yoğun iş temposu arasında çoğu insan aracını yıkatmak için en yakındaki oto yıkamacıyı tercih etmektedir. Ayrıca bazı oto yıkama ve yağlama servisleri aracınızı kapınızdan alıp iç dış yıkama işlemini yaptıktan sonra tertemiz bir şekilde tekrar kapınıza getirmektedir. İç dış yıkama hizmetleri kapsamında araç koltuklarından camlara, ön konsoldan arka konsola, paspas yıkamadan torpido temizliğine kadar son derece detaylı bir temizlik yapılmaktadır. Ayrıca aracınızın daha temiz ve parlak görünmesini sağlayan pasta, cila, jant parlatma gibi işlemler de oto yıkamacılar tarafından yapılmaktadır. 

Bursa / Osmangazi ilçesinde bulunuyor ve size en yakın Oto Yıkama ve Yağlama Servisi'ni bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. UstasıBurada sizler için Osmangazi ilçesinin en iyi oto yıkamacılarını bir araya getirdi. 

Bursa'nın en büyük merkez ilçesi olan Osmangazi, adını Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'den almıştır. Uludağ'ın eteklerinde kurulu olan Osmangazi ilçesi Gökdere Vadisi ile Nilüfer Deresi arasındaki bölgede konumlanmıştır. Altıparmak, Çekirge, Demirtaş, Emek, Geçit, Hamitler, Hüdavendigar, Hürriyet, Kayhan, Küçükbalıklı, Kükürtlü, Küplüpınar, Maksem, Muradiye, Ovaakça ve Reyhan semtleri Osmangazi ilçesindedir. Yeşil Bursa'nın en önemli parklarından olan Reşat Oyal Kültür Parkı, Botanik Park ve Soğanlı Hayvanat Bahçesi ilçe sınırları içindedir. İnkaya Çınarı, Tophane, Ulu Cami, Setbaşı Köprüsü ve Irgandı Köprüsü görülmesi tavsiye edilen kültürel güzellikler arasındadır. 

 

Bursa Osmangazi Oto Yıkama / Yağlama

: 5 sonuç
Yıldız Oto Kuaför Fahrettin Demir
Hizmet Oto Abdurrahman Şahin

Hizmet Oto

Bursa / Osmangazi

Oto Yıkama / Yağlama

Özbay Oto Kuaför Murat Özbay
Mega Es Mehmet Garip

Mega Es

Bursa / Osmangazi

Oto Yıkama / Yağlama

Meguiar's Oto Yıkama Ahmet Turan Yaşar

Filtreler

  • Oto Yıkama / Yağlama
  • Bursa
  • Osmangazi

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara