Bursa Osmangazi Su Tesisatçıları Sıhhi Tesisat Tamiri

Bursa'nın Osmangazi ilçesindeki Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri'ne ulaşmanın en kolay yolu artık UstasıBurada'da. Bulunduğunuz semte en yakın su tesisatçısı ile 7/24 iletişime geçmek için bu sayfadaki ustaları yakınlığa göre listeleyebilir ve ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak sıhhi tesisat sorunlarınıza en hızlı çözümü bulabilirsiniz. 

Sokaktan geçen şebeke suyunun daire içlerine kadar ulaşarak musluklardan akmasını sağlayan ve kullanılan pis suyun giderler aracılığıyla dışarı atılmasını sağlayan su borularına sıhhi tesisat denmektedir. Evlerin banyo ve mutfak bölümlerinde bulunan ve adına vitrifiye de denilen lavabolar, musluklar, duş tekneleri, sifonlar, evyeler, banyo küvetleri, klozetler, giderler, bataryalar ve su vanaları ise sıhhi tesisatların tamamlayıcı ürünleridir. Daire içlerinde zeminden ve duvar içlerinden geçen sıhhi tesisat borularında bir sorun yaşanması halinde genellikle su borularının geçtiği hattı kırmak gerekmektedir. Kırma işlemi yapmadan su kaçağı tespiti yapan sıhhi tesisat ustaları ölçüm cihazları kullanarak su kaçağının kaynağını belirlemekte ve soruna öyle müdahele etmektedir. 

Öte yandan altyapıyı oluşturan su boruları haricinde vitrifiye ürünlerde de arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlar için hizmet veren su tesisatı tamircileri çeşme tamiri, musluk tamiri, batarya değişimi, lavabo tamiri, klozet tamiri ve montajı, rezervuar tamiri, vana değişimi ve tamiri, gider açma, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat yenileme, sıhhi tesisat döşeme, kanalizasyon açma, mutfak gideri açma, sifon tamiri, duş başlığı tamiri vb. sorunlara çözüm üretmektedir. 

Bursa / Osmangazi ilçesindeki tüm mahallelere hizmet veren onlarca Su Tesisatı Ustası ve Sıhhi Tesisat Tamircisi artık bir telefon kadar yakınınızda. Su tesisatı arızalarınıza 7/24 hızlı çözüm UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

2016 yılında açıklanan 841.756 kişilik nüfusuyla Bursa'nın en kalabalık ilçesi olan Osmangazi, konumu itibariyle şehrin tam orta noktasındadır. Altıparmak, Dikkaldırım, Çekirge, Muradiye, Kükürtlü, Demirtaşpaşa, Santralgaraj, Nalbantoğlu, Maksem, Küplüpınar, Alacahırka, Panayır, Reyhan, Soğukkuyu, Sırameşeler, Şehreküstü başta olmak üzere 112 mahalle ve 26 köyden oluşmaktadır. İlçede gezilmesi tavsiye edilen yerlerin başında Tarihi İnkaya Asırlık Çınarı, Reşat Oyal Kültür Parkı, Botanik Park, Tophane, Bursa Saat Kulesi, Merinos Parkı ve Ulu Cami gelmektedir. Kent Meydanı AVM, Zafer Plaza AVM ve Korupark AVM Osmangazi ilçesindeki en gözde alışveriş merkezleridir. 

Faydalı Yorumlar

Bursa Osmangazi Su / Sıhhi Tesisat

: 57 sonuç
Teknik Tesisat Mehmet Kamacı
3 Yorum10Puan
Bursa Gider Açma Servisi Hüseyin Yıldız
1 Yorum10Puan
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu
4 Yorum8.5Puan
Bursa Vidanjör Faik Erten
Beyoğlu İnşaat Fırat Öztürk
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
13 Yorum9.9Puan
Via Tesisat Nuri Horoz
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Kaya Teknik Mehmet Aksoy
6 Yorum9.7Puan
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan
Furkan Tesisat (Kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
2 Yorum10Puan
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
2 Yorum10Puan
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
2 Yorum10Puan
Soycan Kardeşler Burhanettin Soycan
Has Elektrik Muhammet Kısa
Evim Tadilat Fayik Arslan
Best Yapı Kenan Gültekinoğlu
1 Yorum10Puan
Özkar Yapı Dekorasyon Murat Bozkurt

Filtreler

  • Su / Sıhhi Tesisat
  • Bursa
  • Osmangazi

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara