Halil Oto Elektrik Ve Klima Servisi Halil Batmaz
89 Yorum9.8Puan
Gürtuz Oto Elektrik Tuncer Kınalıbaş
4 Yorum10Puan
Ersin Oto Elektrik Ersin Yıldız
2 Yorum9.5Puan
Pilot Garage / Gören Otogaz LPG Uğur Tongal
Kayapalı Oto Halim Balı
19 Yorum10.0Puan

Filtreler

  • Oto Elektrik / Akü
  • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

Bursa En İyi 10 Oto Elektrikçi ve Akü Bakım Değişim

Otomobilinizin markası ne olursa olsun, elektrik aksamlarında meydana gelen sorunların tamiri konusunda Bursa ilinde hizmet veren yüzlerce Oto Elektrik ve Elektronik Tamircisi ve Servis Firması UstasıBurada'da! Tek sayfada tüm tamircileri görüntüleyerek size en yakın olanını seçebilir, yorumları okuyarak sorununuza en uygun tamirciyi kolayca bulabilirsiniz.

Çağımızın ulaşım konusunda en yaygın ve kıymetli aracı olarak kullanılan otomobiller gündelik yaşantımızın devamlılığında önemli bir yer kaplamaktadır. 79 milyonun üzerinde nüfusa sahip olan Türkiye'de trafiğe kayıtlı araç sayısının 20 milyonun üzerinde olduğunu düşünürsek ortalama olarak her 4 kişiden birinin araç sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde yerli üretim otomobil imalatı konusunda tarihte bazı denemeler yapılmış ve yerli otomobil üretilmiş olsa da kullanılan markalara baktığımızda ithal otomobillerin kullanımda olduğu görülmektedir. Bunun nedeni yerli otomobil üretimi konusunda yeterli yatırım ve teşviklerin olmaması sebebi ile seri üretime geçilememiş olmasıdır. 

Türkiye'de en yüksek satışı olan VolkswagenRenault ve Ford markaları başta olmak üzere onlarca ithal otomobil markası kullanılmaktadır. Bu markaların her biri için kullanıcılara satış sonrası servis hizmeti sunan binlerce oto tamir ve servis firması bulunmaktadır. Bu firmalar ve tamirciler motor, aktarma organları, fren sistemi, direksiyon, süspansiyon ve teker sistemi, elektrik mekanizması, egsoz sistemi gibi onlarca mekanızmanın bir araya gelmesinden oluşan otobillerin tamir, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarında araç sahiplerine hizmet vermektedir. 

Yüzlerce parçadan oluşan otomobillerin belli parçaları ve mekanizmaları üzerine uzmanlaşmış tamirciler kendi içlerinde kategorilere ayrılmaktadır. Bunlardan biri de oto elektrik&elektronik sistemleri üzerine hizmet veren tamirciler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Türkiye'nin otomotiv sanayisi en güçlü şehirlerinden biri olan Bursa, Tofaş ve Renault gibi otomobil fabrikalarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra otomotiv yan sanayii ve yedek parça ağının son derece gelişmiş olduğu bir şehirdir. Ülkemizdeki araç üretiminin neredeyse %60'ı Bursa'da gerçekleşmekte ve sektördeki kalifiye çalışanların %25'i Bursa'da bulunmaktadır. 2.9 milyon civarındaki nüfusu, 17 ilçesi ve gelişmiş sanayi sektörü ile ülkemizin 4. büyük şehri ünvanına sahip olan Bursa'da küçük, orta ve büyük ölçekte binlerce otomotiv firması faaliyet göstermektedir.

Bursa'nın tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet veren yüzlerce Oto Elektrik&Elektronik Tamircileri ve Servis Firmaları arasından aracınızla ilgili yaşadığınız soruna en uygun tamirciyi bu sayfada bulabilirsiniz. UstasıBurada sayesinde aracılık hizmet bedeli ödemeksizin çağrı hatlarından ustalarımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve mobil uygulamamız üzerinden yol tarifi alarak kolayca aracınızı servise götürebilirsiniz.

Faydalı Yorumlar