Bursa En İyi 10 Oto Elektrikçi ve Akü Bakım Değişim

Otomobilinizin markası ne olursa olsun, elektrik aksamlarında meydana gelen sorunların tamiri konusunda Bursa ilinde hizmet veren yüzlerce Oto Elektrik ve Elektronik Tamircisi ve Servis Firması UstasıBurada'da! Tek sayfada tüm tamircileri görüntüleyerek size en yakın olanını seçebilir, yorumları okuyarak sorununuza en uygun tamirciyi kolayca bulabilirsiniz.

Çağımızın ulaşım konusunda en yaygın ve kıymetli aracı olarak kullanılan otomobiller gündelik yaşantımızın devamlılığında önemli bir yer kaplamaktadır. 79 milyonun üzerinde nüfusa sahip olan Türkiye'de trafiğe kayıtlı araç sayısının 20 milyonun üzerinde olduğunu düşünürsek ortalama olarak her 4 kişiden birinin araç sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde yerli üretim otomobil imalatı konusunda tarihte bazı denemeler yapılmış ve yerli otomobil üretilmiş olsa da kullanılan markalara baktığımızda ithal otomobillerin kullanımda olduğu görülmektedir. Bunun nedeni yerli otomobil üretimi konusunda yeterli yatırım ve teşviklerin olmaması sebebi ile seri üretime geçilememiş olmasıdır. 

Türkiye'de en yüksek satışı olan VolkswagenRenault ve Ford markaları başta olmak üzere onlarca ithal otomobil markası kullanılmaktadır. Bu markaların her biri için kullanıcılara satış sonrası servis hizmeti sunan binlerce oto tamir ve servis firması bulunmaktadır. Bu firmalar ve tamirciler motor, aktarma organları, fren sistemi, direksiyon, süspansiyon ve teker sistemi, elektrik mekanizması, egsoz sistemi gibi onlarca mekanızmanın bir araya gelmesinden oluşan otobillerin tamir, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarında araç sahiplerine hizmet vermektedir. 

Yüzlerce parçadan oluşan otomobillerin belli parçaları ve mekanizmaları üzerine uzmanlaşmış tamirciler kendi içlerinde kategorilere ayrılmaktadır. Bunlardan biri de oto elektrik&elektronik sistemleri üzerine hizmet veren tamirciler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Türkiye'nin otomotiv sanayisi en güçlü şehirlerinden biri olan Bursa, Tofaş ve Renault gibi otomobil fabrikalarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra otomotiv yan sanayii ve yedek parça ağının son derece gelişmiş olduğu bir şehirdir. Ülkemizdeki araç üretiminin neredeyse %60'ı Bursa'da gerçekleşmekte ve sektördeki kalifiye çalışanların %25'i Bursa'da bulunmaktadır. 2.9 milyon civarındaki nüfusu, 17 ilçesi ve gelişmiş sanayi sektörü ile ülkemizin 4. büyük şehri ünvanına sahip olan Bursa'da küçük, orta ve büyük ölçekte binlerce otomotiv firması faaliyet göstermektedir.

Bursa'nın tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet veren yüzlerce Oto Elektrik&Elektronik Tamircileri ve Servis Firmaları arasından aracınızla ilgili yaşadığınız soruna en uygun tamirciyi bu sayfada bulabilirsiniz. UstasıBurada sayesinde aracılık hizmet bedeli ödemeksizin çağrı hatlarından ustalarımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve mobil uygulamamız üzerinden yol tarifi alarak kolayca aracınızı servise götürebilirsiniz.

Faydalı Yorumlar

Halil Oto Elektrik Ve Klima Servisi Halil Batmaz
53 Yorum9.8Puan
Gürtuz Oto Elektrik Tuncer Kınalıbaş
4 Yorum10Puan
Kayapalı Oto Halim Balı
17 Yorum9.9Puan
Erden Mühendislik Mahmut Mübin Erden
Cem Oto Elektrik Oto Kurtarma Cem Karakafa
1 Yorum10Puan
Acar Oto Elektrik Ramazan Acar
Çevik Oto Vedat Çevik
Torunoğlu Oto Elektrik Orhan Torun
Karal Oto Elektrik Taner Karal
Gökhan Oto Elektrik Gökhan Canbaz
Odabaşı Oto Elektrik Mustafa Çelik
Güven Oto Mahmut Çakır
Tunç Oto İlyas Tunç
1 Yorum10Puan
Gürol Oto Elektronik Gürol Günaydın
Yenilenebilir Enerji Uzmanı C. Halil Özdemir
Power Garage Murat Çultu
Özyüce Oto Elektronik İbrahim Özdemir
Farcı Selim Selim Gürler
2 Yorum10Puan
Odabaşı Egzoz Ve Oto Elektrik Adem Odabaşı
3 Yorum9.7Puan
Gold Garage İlhan Altın

Gold Garage

Bursa / Gemlik

Oto Elektrik / Akü

1 Yorum10Puan

Filtreler

  • Oto Elektrik / Akü
  • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara