Bursa En İyi 10 Oto Kaporta ve Boya Ustası

Bursa'nın neresinde olursanız olun size en yakın Oto Kaporta Tamiricileri ve Boya Ustaları'nı bulmanız artık çok kolay. UstasıBurada bu sayfada Bursa'nın tüm ilçelerindeki kaporta boya ustalarından yüzlercesini sizin için aynı sayfada listeliyor. Yakınlığa göre listeleme yaparak size en yakın kaporta tamircisinin adresini öğrenebilir, ücretsiz çağrı hattından ustayı arayarak bilgi ve randevu alabilir, yol tarifi sayesinde aracınızı servise kolayca götürebilirsiniz.

Kaporta tamiri, tampon tamiri, kaporta göçük düzeltme, kaporta boyama, kaporta çektirme, lokal boya, kaporta cilası, tampon sökme, tampon tamiri, kaporta zift çıkarma, şase tamiri, şase düzeltme, tampon giydirme, hasarlı araç tamiri, sigortalı araç tamiri, kaskolu araç kaporta tamiri ve daha onlarca hizmeti bir arada bulabileceğiniz kaporta boya ustaları kendi alanları ile ilgili mesleki eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Araçların en kolay hasar gören bölümleri metal saclardan oluşan kaporta ve tampon kısımlarıdır. Kaza sonucu oluşan göçük, ezik, boya hasarı gibi sorunlarda hizmet veren kaporta ustaları, kaporta punto çektirme, gerdirme, vakumlama, öpücük çektirme, kaporta şişirme gibi yöntemlerle aracınızın orjinal görünümüne geri dönmesini sağlamakta ve hasarlı bölgeyi aracın orjinal rengine boyayarak tüm kusuru gidermektedir. 

Yapılacak kaporta boya işleminde tonlamaya dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde boyanan bölge ile aracın diğer kısımları arasında gözle görülür şekilde renk farkı oluşabilmektedir. Fırın boyama tekniğini kullananan kaportacılar, pasta, cila, taşlama, seramik kaplama ve kaporta koruyucu hizmetleri de sunmaktadır. Tampon tamircileri ve kaportacılar her marka ve modelde araç için tamir hizmeti sunmakta, pek çoğu sigorta kapsamında hasarlı araç onarımı yapmaktadır. 

Kaporta Boya Ustaları ve Tampon Tamircileri hakkında en fazla içerik UstasıBurada'da. Bursa genelindeki yüzlerce kaporta tamircisi arasından size uygun olanını bulmak için UstasıBurada'nın sizin için hazırladığı bu sayfadan yararlanabilirsiniz. Aracınızı size en yakın kaporta ustasına götürmek için yapmanız gereken tek şey yakınlığa göre listeleme yapmak ve en yakın ustayı ücretsiz çağrı hattından arayarak randevu almak. 

İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra ülkemizin en büyük dördüncü şehri olan Bursa, Güney Marmara bölgesinde bulunmaktadır. Türkiye'de otomobil üretiminin kalbi olan Bursa'da Tofaş, Renault, Bosch, Peugeot, Karsan Otomotiv ve Cobra Güleryüz gibi önemli fabrikalar faaliyet göstermektedir. 2009-2010 sezonunda Süper Lig şampiyonu olan BursaSpor'un stadyumu olan Timsah Arena şehrin Acemler semtinde bulunmaktadır. Bursa'nın en büyük ilçeleri Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gemlik, İnegöl, Mustafakemalpaşa, Gürsu ve Mudanya'dır.

Kuzen Sys Tampon Tamiri
Arslan Oto Emin Arslan
Keskinler Oto Özel Servis Tarık Çelik
Örnek Volkswagen Audi Seat Porsche Özel Servis Özcan Özdemir
Grup Oto Özel Servis Cengiz Tuter
Kızgızlar Otomotiv Harun Kırgız
Classic Otomotiv Buğra Başaran
Oto Perba Nejat Arı

Oto Perba

Bursa / Nilüfer

Oto Kaporta / Boya

Saygın Car Service Aziz Saygınman
Ulus Otomotiv
Oto Sel Ali İhsan Canbazgiller

Oto Sel

Bursa / Nilüfer

Oto Kaporta / Boya

Ulus Oto Recep Ulus

Ulus Oto

Bursa / Nilüfer

Oto Kaporta / Boya

Uzman Oto Behlül Kuzun

Uzman Oto

Bursa / Nilüfer

Oto Kaporta / Boya

Hancılar Oto Deniz Doğan
Atlas Oto İbrahim Atlas

Atlas Oto

Bursa / Nilüfer

Oto Kaporta / Boya

Rk Otomotiv Kenan Şancı

Rk Otomotiv

Bursa / Nilüfer

Oto Kaporta / Boya

Pehlivan Kaporta Dinçer Erdoğan
Aslan Oto Kaporta & Boya Kıyasettin Aslan
Diyar Otomotiv Yavuz Selim Topal