Bursa Özün Evden Eve Nakliyat

Bursa / Gürsu

Evden Eve Nakliye

4Yorum
9.8Puan

Bursa Özün Evden Eve Nakliyat - Volkan Şenoğlu

Ev ve ofis taşımacılığı konusunda deneyimli nakliye personellerimizle eşyalarınızın hassasiyetine uygun paketleme yaparak taşıma esnasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Nakliye araçlarımızın asansörlü oluşu sayesinde taşınma işleminizi kısa sürede ve daha güvenli şartlarda bitirmekte ve ev sahiplerini taşınma stresinden kurtarmaktayız. Marangozlu nakliye hizmetimiz mobilya sökümü, mobilya paketleme ve nakliye sonrası mobilyaların yeniden kurulumu işlemlerini kapsamaktadır. Eşyalarınız nakliye gününe özel yaptırdığımız nakliye sigortası ile hasarlara karşı koruma altına alınmaktadır.Ayrıca asansör kiralama hizmetimiz ile eşya depolama hizmetimiz de bulunmaktadır. Türkiye'nin heryerine götürdüğümüz evden eve nakliye hizmetlerimizle haftanın 7 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi ve fiyat almak için aramanız yada cagrı atmanız yeterlidir

Hizmet Verdiği Kategoriler

İyi günler Volkan Bey, ev ve iş yeri eşyaları mı temiz ve sağlam bir şekilde taşıdığınız için çok teşekkür ediyorum. Dürüst, kaliteli ve güvenilir bir firma olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz ellerinize ve yüreğinize sağlık.

Mustafa Sezgin - 27.02.2018

10Puan

İyi günler Volkan Bey , dürüst ve kaliteli bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ederim. İş yerimi ve evimi sizin gibi değerli bir firmayla taşıdığım için çok memnunum. Eşyalarımı sağlam ve temiz taşıdığınız için tekrardan teşekkür ederim.

Zekeriya Barkun - 27.02.2018

10Puan

Sizin gibi güzel bir ekiple evimi taşıdığım için çok mutluyum .Çok teşekkür ederim, eşyalarımı temiz ve sağlam şekilde taşıdığınız için.

Zeynep Tura - 27.02.2018

9Puan

Her şey için teşekkürler ederim Volkan Bey. Mükemmel bir ekibiniz ve çalışma sisteminiz var. Tüm çevremde sizinle ilgili memnuniyetimi bildireceğim. Eşyalarım tertemiz ve sağlam şekilde taşıdığınız için çok teşekkür ederim.

Emine Onat - 27.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar