Bursa En İyi 10 Temizlikçi ve Ev İşyeri Temizlik Firması

Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada bu defa da aynı sayfada Bursa'nın en iyi Temizlik Şirketleri'ni sizler için bir araya getirdi. Ev temizliği, ofis temizliği, gündelik temizlikçi ve sürekli temizlik personeli hizmetleriyle temizlik ve hijyen konusunda aklınıza gelebilecek tüm detaylı temizlik hizmetlerini alabileceğiniz onlarca firma bir telefon kadar yakınınızda. 

Neredeyse tüm ev hanımları ve çalışan kadınlar ev temizliği konusunda güvenilir bir gündelikçi bayana ihtiyaç duymaktadır. Temizliğinden memnun kalacağınız bir gündelikçi bulmak için tanıdıklardan referans alınmakta, temizlikçi bayanın müsait olduğu gün beklenmekte, temizlik malzemeleri için market alışverişi yapılmakta ve tüm bunlar için gereksiz bir zaman ve enerji harcanmaktadır. Oysa profesyonel temizlik şirketleri ile anlaşma yaparak bu külfetlerin tamamından kurtulmak mümkün. Temizlik şirketlerinin ev temizliği için sunduğu hizmetler profesyonel bir ekiple ve temizlik için gerekli tüm teknik donanımla yapılmaktadır. Ev sahibi temizlik planlamasıyla ilgili hiçbir detayı düşünmek zorunda kalmadan tertemiz bir evin tadını çıkarabilmektedir. 

Temizlik firmaları aynı zamanda işyeri temizliği, okul temizliği, apartman temizliği, ofis temizliği, merdiven temizliği, plaza cam temizliği, mağaza cam temizliği, fabrika temizliği, depo temizliği, villa temizliği gibi hizmetler sunmakta ve sürekli anlaşmalar yaparak kurumsal müşterilerinin temizlik ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Temizlik personeli temini konusunda güçlü bir insan kaynağına sahip olan temizlik şirketleri kurdukları ekiplerle kişilerin ve kurumların talep ettikleri detaylı temizlik hizmetlerinin tümünü vermektedir. 

Bursa Temizlik Firmaları arasından en iyi referanslara sahip olan onlarcası UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada listeleniyor. Temizlik firmalarının ücretsiz çağrı numaralarını arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Firmalara yapılan yorumlar ve aldıkları puanlar sayesinde hizmet kaliteleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Osmanlı Devleti'nin ilk başkenti olan Bursa, ülkemizin dördüncü en kalabalık şehridir. Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik ve Balıkesir ile komşu olan Bursa'nın en büyük merkez ilçeleri Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer'dir. Bursa, Türkiye'nin gelişmişlik düzeyi en yüksek illeri arasındadır. 2016 yılında Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında ülkemizin 1. ve dünyanın 28. şehri seçilmiştir. Yeşil Bursa ünvanına sahip olan şehre özgü kestane şekeri, iskender kebap, Bursa şeftalisi, Bursa havlusu ve İnegöl mobilyası dünya çapında bilinmektedir.

Alkan Halı Yıkama Seçkin Alkan
Mavy İnşaat Temizlik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Melike Yavuz
İlktem Hizmet Orçun İlkbahar
Piri & Pak Temizlik Sevda Akkoyun
Dört Yıldız Temizlik Hizmetleri Hasan İrfan Yıldız
Güven Pak Hilal Güven
Ayba Halı Yıkama Ve Temizlik Ayba Halı Yıkama Ve Temizlik
Bursa Temizlik Ve İlaçlama Hizmetleri Yener Polat