Bursa Vidanjör

Bursa / Osmangazi

Su / Sıhhi Tesisat

1Yorum
9.0Puan
Hemen Ara

Bursa Vidanjör - Faik Erten

Bursa Osmangazi bölgesinde su ve sıhhi tesisat alanında faaliyet gösteren firmamız 30 yılı aşkın tecrübesiyle Afyonkarahisar, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir ve Yalova illerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzman ekibimiz ile kanal açma, kanal görüntüleme, kanal tıkanıklığı, foseptik çekimi, yağmur suları, kimyevi atık taşıma, evsel atık taşıma gibi her türlü alt yapı sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktayız. Su kaçağı tespiti, kanal ve rögar temizliği, kameralı kanal açma, kanal görüntüleme, vidanjör hizmetleri, kanalizasyon kazıları ve tamir işleri ihtiyaçlarınızda nokta atışı tespitler yapmakta ve titizlikle çalışmaktayız. Ayrıca kanalizasyon hattı yenileme ve bağlantı işleri, vidanjörle uzak mesafeden katı madde emişi, vidanjör ile kanal ve kuyu temizliği, arıtma temizliği, yağ tutucu temizliği, su kuyusu temizliği, rögar temizliği, rögar kapağı yükseltme, rögar kapağı ve çekvalf satış, montaj ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Yaşadığınız tüm alt yapı problemlerinde mümkün olan en kısa sürede müdahalede bulunmakta ve işlerimizi ekonomik koşullara yapmaktayız. Coca Cola, Otokoç, Sütaş, Beyçelik, Valeo, Farba, Buski, Özdilek AVM, Sinpaş Evleri, Bauhaus, Rollmech Automotiv referanslarımızdan bazılarıdır.

Haftanın her günü, hizmetlerimizden yararlanmak ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Büyük sıkıntıdan kurtardılar. Teşekkür ederim. Vidanjörleri çok teknolojik. Ve işinin ehli insanlar

Yavuz Egemen - 14.04.2019

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar