Bursa En İyi 10 Yapı İnşaat ve Müteahhitlik Firması

UstasıBurada Bursa'nın en iyi Yapı İnşaat ve Müteahhitlik Firmaları'nı bu sayfada sizler için bir araya getirdi. Temelden inşaat projeleri, anahtar teslim inşaat taahhüt anlaşmaları, kaba inşaat işleri ile yapı anlamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri profesyonel düzeyde veren inşaat şirketleriyle çalışmak istiyorsanız hemen firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat firmaları büyüklüklerine göre konut pojesi, işyeri projesi, fabrika projesi, ofisler, alışveriş merkezleri, hastane binası, otel binası, kamu binaları, toplu konut projeleri, site projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, villa ve müstakil ev projeleri gibi projelerde faaliyet göstermektedir. İnşaat projelerinin çizimi, temelden başlayarak projenin kaba inşaat yapımı, temel atma, temel izolasyonu, temel drenajı, grobeton, hafriyat işleri, demir ve kalıp işleri, korozyon, temel elektrik topraklaması, duvar örme, sıva, alçı, tesisat döşeme, çatı yapımı, mantolama, yalıtım, izolasyon vb. tüm detayları kapsayan uzun soluklu bir çalışma sonucunda lüks projeler hayata geçmektedir.

Proje yüklenicisi firmalar anahtar teslim inşaat projelerinde fayans, seramik, parke, alçı, boya, badana, duşakabin, kapı, pencere, yer döşemesi, mutfak dolabı, banyo dolabı, duvar kağıdı, vitrifiye gibi ince inşaat işlerini kendi bünyelerinde yapabildikleri gibi taahhüt anlaşması yaptıkları yapı dekorasyon firmalarına da yaptırabilmektedir. Ayrıca yetkili inşaat firmaları kentsel dönüşüm projeleri kapsamında eski binaları yıkıp yerlerine sıfır bir proje yapmak konusunda da anlaşmalar yapmaktadır. Bina güçlendirme çalışmaları, karot işleri, bina yıkma, duvar delme, beton delme konusunda da yapı inşaat firmalarından hizmet alınabilmektedir. 

Bursa inşaat sektöründe faaliyet gösteren, her ölçekte inşaat projeleri için hizmet veren onlarca Yapı İnşaat ve Müteahhitlik Firması UstasıBurada'da. Aklınızdaki inşaat işini yaptırmak için güvenilir bir inşaat firması arıyorsanız bu sayfayı incelemelisiniz. Müteahhit firmaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak aklınızdaki soruların cevabını hemen alabilirsiniz. 

Ülkemizin en kalabalık şehirleri arasında dördüncü sırada yer alan ve nüfusu hızla artan Bursa, Güney Marmara bölgesinde bulunmaktadır. Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım en büyük merkez ilçelerdir. Bursa ekonomisinin en önemli kısmını gelişmiş otomotiv sanayisi oluşturmaktadır. Tofaş, Renault, Karsan, Cobra Güleryüz, Bosch gibi önemli sanayi kuruluşları Bursa ilinde faaliyet göstermektedir. Bu yönüyle Türkiye'nin en önemli otomotiv üretim merkezi Bursa olmuştur. Osmanlı Devleti'nin ilk başkenti olması nedeniyle Bursa'da çok sayıda Osmanlı dönemine ait tarihi eser, han, hamam, türbe ve cami bulunmaktadır. 

Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
Bordo İnşaat Ali Yıldırım
Group 360 Profesyonel Yöneticilik Danışmanlık İnşaat Profesyonel Hizmet
Onur Boya Nurettin Göktaş

Onur Boya

Bursa / Yıldırım

İnşaat / Müteahhitlik

Feba Yapı Feyzullah Bahçe
Saraloğlu İnşaat Ltd.şti Osman Saral
Efkan İnşaat Yazgül Boya Dekorasyon Efkan Bana
Evim Dekorasyon
Mahmut Kalkan

Mahmut Kalkan

Bursa / Osmangazi

İnşaat / Müteahhitlik

Mürsel Doğan

Mürsel Doğan

Bursa / Osmangazi

İnşaat / Müteahhitlik

Favori Yapı Dekorasyon
Yılmaz Yapı Dekorasyon
Decormia

Decormia

Bursa / Osmangazi

İnşaat / Müteahhitlik

Mehmet Dilsizoğlu

Mehmet Dilsizoğlu

Bursa / Nilüfer

İnşaat / Müteahhitlik

Hik Yapı Muhammed Kaba

Hik Yapı

Bursa / Osmangazi

İnşaat / Müteahhitlik