Bursa Yıldırım En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Bursa / Yıldırım ilçesinin Alçı ve Kartonpiyer Ustaları'na ulaşmak, ustaları arayarak detaylı bilgi ve fiyat almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eviniz yada ofisiniz için yaptırmayı düşündüğünüz alçı ve alçıpan işleri, kartonpiyer yapımı, asma tavan yapımı gibi ihtiyaçlarınızda piyasa araştırması yapmak için UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği en iyi ustalar artık bir telefon kadar yakınınızda. 

Ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu denilince olmazsa olmaz dekorasyon ürünleri arasında bulunan alçı, asma tavan, kartonpiyer, alçı panel, alçı duvar uygulamaları iç mekanlara şık ve temiz bir görünüm katmaktadır. Ev dekorasyonunda son derece popüler olan alçı dekorasyonu ve kartonpiyerlerin usta kişiler tarafından yapılması kusursuz bir sonuç elde etmek için önemlidir. Çünkü alçı ve kartonpiyer yapımlarında ustanın el yeteneği, alçı işine yatkınlığı ve mesleki eğitim almış olması alacağınız sonuçtan memnun kalmanız açısından büyük fark yaratmaktadır. 

Alçı kemer yapımı, asma tavan yapımı, alçı panel yapımı, alçı duvar bölme, kartonpiyer yapımı, alçı şömine yapımı, alçıpan tavan yapımı, alçıpan ışık bandı yapımı, alçıpan giyinme odası yapımı, renkli alçı yapımı, stronpiyer yapımı, dekoratif alçı sütun yapımı gibi uygulamalarla iç mekanlara modern ve şık bir görünüm kazandırmak mümkün olup, alçı ve kartonpiyer uygulamaları çok yüksek maliyetler yaratmadığı için de yaygın olarak tercih edilmektedir. Alçı ve kartonpiyerler neme ve ısıya dayanıklı oldukları için de sağlıklı ve güvenli dekorasyon malzemeleridir. 

Alçı ve Kartonpiyer Ustası olarak Bursa'nın Yıldırım ilçesine hizmet veren ve son derece ekonomik fiyatlar ile sundukları alçı dekorasyonu ve kartonpiyer yapım hizmetleriyle evinizi güzelleştirmenize yardımcı olacak onlarca usta UstasıBurada'da. Size en uygun alçı ustasını bulmak için sayfamızı incelemenizi, ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak fiyat teklifi almanızı ve evinizin alçı işlerini kime yaptıracağınıza öyle karar vermenizi öneririz.

Bursa'nın merkez ilçeleri arasında bulunan Yıldırım, şehrin doğusunda bulunup Gürsu, Kestel ve Osmangazi ilçeleri ile komşu konumdadır. Osmanlı padişahlarından Yıldırım Bayezid'in ismini taşıyan ilçede Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmiş çok sayıda tarihi mekan, cami ve türbe bulunmaktadır. Yeşil Türbe, Emir Sultan Camii, Hünkar Köşkü, Yıldırım Bayezid Camii ve Irgandı Köprüsü görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bursa'nın turizm gözdesi olan Uludağ'a teleferik ile ulaşım Yıldırım ilçesindeki Teferrüç semdinden sağlanmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin

    Verilen işi tam zamanında teslim etmenizden ve titiz çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek bana borç oldu. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapı ve dekorasyon için kesin ve net adresiniz Uğur Şahin Yapı Dekorasyon olmalı. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

    Bizleri onurlandırdığınız için biz teşekkür ederiz Semra Hanım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle.

  • Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi

    Bugün musluğum damlattığı için internetten numarasını bulduğum ustamı çağırdım. Ustam işinde uzman, ilgili ve kibardı. İşini çok kısa zamanda yaptı. Problemin sebebini ve çözüm önerilerini anlattı. Ve işin sonunda makul bir ücret talep etti. Teşekkürler.

    Teşekkürler :)

Bursa Yıldırım Alçı / Kartonpiyer

: 23 sonuç
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Oktay Dekorasyon İbrahim Oktay
Özer Altıok
9 Yorum9.7Puan
Furkan Tesisat (Kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
2 Yorum10Puan
Evim Tadilat Fayik Arslan
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
Kızılelma İnşaat
Polat Kardeşler Murat polat
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Osman Erdem
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Ramazan Aydın
Fatih Boya İnşaat Engin Filiz
Onur Boya Nurettin Göktaş

Onur Boya

Bursa / Yıldırım

Alçı / Kartonpiyer

Şanze Yapı Market Süleyman Şanlı
Aziz Kusutoğlu Yapı Dekorasyon Aziz Kusutoğlu
Ar-yapı Market Nejat Arıcı
Güven Yapı Dekorasyon Kerem Zengin
Salih Yapı Soner Salih

Salih Yapı

Bursa / Osmangazi

Alçı / Kartonpiyer