Bursa Yıldırım En İyi 10 Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama

Bursa / Yıldırım ilçesinin en iyi Dış Cephe Yalıtım ve İzolasyon Firmaları'nı bu sayfada listeleyebilir, profilleri ve yorumları okuyarak firmalar hakkında bilgi edinebilir, ücretsiz çağrı hatlarından yalıtım firmalarını hemen arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız telefon aramaları için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Binanızın ısı yalıtımını, su yalıtımını ve ses yalıtımını yaptırmayı düşünüyorsanız doğru izolasyon firmasını bulmak ve işi güvenilir kişilere teslim etmek için sayfamızı incelemenizi öneririz. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde faaliyet gösteren, bina mantolama, izolasyon ve yalıtım konularında profesyonel hizmetler sunan onlarca firma sizler için hazırladığım bu sayfada listelenmektedir. Bina mantolama, villa mantolama, müstakil ev mantolama, apartman mantolama ve site mantolama konusunda tecrübeli firmalardan hizmet almanız izolasyonun avantajlarından maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlayacaktır. 

Bir binaya ısı ve su yalıtımı yapılarak binanın sıcak ve soğuk hava şartlarından olumsuz etkilenmesinin önüne geçilmekte ve binanızın ömrü uzatılmaktadır. Binalara yapılan mantolama işlemi ile binanın dış yüzeyine kaplanan yalıtım malzemeleri, ısı kayıplarını engellemekte ve ısınmaya harcanan enerji tüketiminde %65'lere varan bir tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca su izolasyonu yapılmış bir bina, yağmur ve kar gibi doğa olaylarından olumsuz etkilenmemektedir. İzolasyon sayesinde binanın iç duvarlarında rutubet ve nem gibi sorunlar yaşanmamaktadır. 

Mantolama, yalıtım ve izolasyon işlerini profesyonel düzeyde sunan firmalar bir binanın ihtiyacı olan yalıtım seviyesini binada bazı ölçümler yaparak belirlemekte ve ihtiyaca uygun izolasyon malzemeleri kullanarak uzun ömürlü bir mantolama uygulaması yapmaktadır. İzolasyonu yapılmış binaların ekonomik değeri de diğer binalara göre daha fazladır. Öte yandan bina yalıtımı sayesinde daha az enerji tüketimi olacağından milli servetimiz olan doğal enerji kaynaklarında tasarruf edilmekte, doğaya ve çevreye daha az zarar verilmekte, hava kirliliği azalmaktadır. 

Dış Cephe Yalıtımı, İzolasyon ve Mantolama konusunda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile alabileceğiniz onlarca firma UstasıBurada'da. Binanıza yaptıracağınız mantolama işleminin uzun yıllar kullanılabilir kalitede olması için, paranızı çöpe atmamak için, kayda değer bir bütçe gerektiren izolasyon işleminde kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada sunan firmalar şimdi bir telefon kadar yakınınızda. 

Yıldırım ilçesi, Bursa'nın Osmangazi'den sonra gelen en büyük ilçesi konumundadır. Uludağ'ın eteklerinde kurulmuş olan Yıldırım ilçesi, Kestel, Gürsu ve Osmangazi ilçeleriyle komşudur. İlçenin denizden yüksekliği 150 metrenin üzerindedir. 69 mahalleden oluşan Yıldırım ilçesi yoğun göç almakta ve 2016 yılı rakamlarına göre ilçede 649.731 kişi yaşamaktadır. Otosansit Sanayi Sitesi ve Vişne Ticaret Merkezi ilçe ekonomisinde önemli yer tutan ticaret merkezleridir. 

Faydalı Yorumlar

  • Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin

    Verilen işi tam zamanında teslim etmenizden ve titiz çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek bana borç oldu. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapı ve dekorasyon için kesin ve net adresiniz Uğur Şahin Yapı Dekorasyon olmalı. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

    Bizleri onurlandırdığınız için biz teşekkür ederiz Semra Hanım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle.

  • Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi

    Bugün musluğum damlattığı için internetten numarasını bulduğum ustamı çağırdım. Ustam işinde uzman, ilgili ve kibardı. İşini çok kısa zamanda yaptı. Problemin sebebini ve çözüm önerilerini anlattı. Ve işin sonunda makul bir ücret talep etti. Teşekkürler.

    Teşekkürler :)

Bursa Yıldırım Cephe Yalıtım / İzolasyon

: 26 sonuç
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Mavi Pen Engin Alkan
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
İzobur Çatı Yalıtım İzolasyon Ertan Bilici
Oktay Dekorasyon İbrahim Oktay
Birgül İnşaat Kenan Birgül
Bordo İnşaat Ali Yıldırım

Bordo İnşaat

Bursa / Nilüfer

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Kızılelma İnşaat
Polat Kardeşler Murat polat
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Özer Altıok
9 Yorum9.7Puan
Sahra Yapı Nejdet Salduz
Osman Erdem
Akkaya Yapı Dekorasyon Nihat Akkaya
Onur Boya Nurettin Göktaş

Onur Boya

Bursa / Yıldırım

Cephe Yalıtım / İzolasyon

İzomim İzolasyon Taahhüt Sıtkı Gökbulut
Özşen Ticaret Süleyman Baharlı

Özşen Ticaret

Bursa / Yıldırım

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Doğruöz Yapı Uğur Doğruöz

Doğruöz Yapı

Bursa / Yıldırım

Cephe Yalıtım / İzolasyon