Bursa Yıldırım En İyi 10 Elektrikçi ve Elektrik Tesisatı

Bursa / Yıldırım ilçesindeki Elektrik Tesisatı Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yıldırım'da yaşıyorsanız size en yakın elektrikçileri bu sayfada listeleyebilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı seçeneğini hemen bulabilirsiniz. Ücretsiz çağrı hatlarından ustalar ile iletişime geçerek elektrik arızalarınız için servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Gündelik yaşantımızın devamı için en çok kullandığınız enerji kaynağı elektriktir. Evlerde, ofislerde, işletmelerde işlerin yürümesi için kullanılan pek çok makine elektrikle çalışmaktadır. Beyaz eşyalar, bilgisayarlar, küçük ev aletleri, televizyonlar, telefonlar ve daha onlarca cihaz prizler vasıtasıyla elektriğe bağlanarak çalıştırılmakta ve şarj edilmektedir. Öte yandın elektrik akımının hayatımızdaki en büyük önemi aydınlatma amacıyla kullanılıyor olmasıdır. Her alanda bu denli çok kullandığımız elektrik enerjisini güvenli bir şekilde kullanmak için binalara sıva altı elektrik kablolarından oluşan bir elektrik tesisatı döşenmektedir. Bir binaya veya daireye döşenecek elektrik tesisatının enerji tüketimine uygun güçte olmasına, elektrik panolarının, sigortaların ve elektrik kablolarının elektrik sarfiyatını karşılayacak dayanıklılıkta olmasına özen gösterilmelidir.  

Mesleki eğitim almış elektrik teknisyenleri tarafından elektrik tesisatı döşeme, elektrik panosu tamiri, şalter tamiri, priz tamiri, priz montajı, sigorta tamiri, avize montajı, lamba montajı, ışıklandırma sistemlerinin montajı, kompanzasyon tamiri, sensörlü lamba montajı ve tamiri, gizli ışık montajı, apartman diafon montajı ve tamiri, apartman otomat tamiri, elektrikli kapı tamiri, topraklama işleri, elektrik kablosu döşeme, inşaat elektriği, şantiye elektriği, fabrika elektriği işleri, trafo tamiri, trafo bakımı gibi elektrik tesisat hizmetleri verilmektedir. 

Yıldırım'daki Elektrikçiler ve Elektrik Tesisatı Ustaları ile iletişime geçmenin en kolay yolu UstasıBurada'da. Yıldırım ilçesinin tüm semt ve mahallelerinden yüzlerce elektrik tesisatçısı artık bir telefon kadar yakınınızda. Elektrik arızalarınız için 7/24 hizmet alabileceğiniz size en yakın elektrikçiye ücretsiz çağrı hattından hemen ulaşabilirsiniz. 

Bursa'nın Osmangazi'den sonra ikinci en kalabalık ve en yoğun göç alan ilçesi Yıldırım'dır. Uludağ eteklerine konumlanmış ve Bursa'nın doğusunda bulunan Yıldırım ilçesinin içinden Bursa-Ankara yolu geçmektedir. 69 mahalleden oluşan Yıldırım ilçe nüfusu 2016 yılı verilerine göre 649.731 kişidir. İlçede Yeşil Türbe, Emir Sultan, Irgandı Köprüsü, Cumalıkızık Köyü, Yıldırım Medresesi, Setbaşı Köprüsü gibi kültürel ve tarihi öneme sahip yerler bulunmaktadır. Osmanlı padişahlarından Yıldırım Bayezid'in ismini taşıyan Yıldırım ilçesideki Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Bursa'nın önemli sağlık kuruluşları arasındadır. 

Faydalı Yorumlar

 • Özaltınel Elektrik Barış Öztürk

  Kullanılan malzeme ve işçilik çok iyi. Tavsiye ederim. Fiyatları yaptıkları işe göre gayet uygun.

 • Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp

  Gökalp Teknik

  Çok kaliteli ve hızlı servis. Çamaşır makinesinin arızasını bir gün içinde çözdü. Hiç problem yaşamadık. Çok dürüst ve güvenilir bir insan hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Bursa Yıldırım Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 38 sonuç
Özaltınel Elektrik Barış Öztürk
1 Yorum10Puan
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
4 Yorum9.8Puan
Ece Bilgisayar ve Elektronik Anılcan Malçok
1 Yorum9.0Puan
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Güven Soğutma Kemal Özgül
11 Yorum10Puan
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir
9 Yorum9.7Puan
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Fiber Elektirik Sinan Savaş
Yıldırım Elektrik Hakan Şengül
Ceren Elektrik
Demir Elektrik Cihan Demir
İkizler Elektrik Naim Kılıç
Doğan Teknik Hüseyin Giresunlu
Gökhan Batır
Eyze Elektrik Hakan Dogru
Özkar Yapı Dekorasyon Murat Bozkurt
Dropsan Elektrik Erkan Bingöl
Özel Makina Bakım Kadri Özel
Ets Elektronik Bilgisayar Yasin Tutkavul

Filtreler

 • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı
 • Bursa
 • Yıldırım

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara