Bursa Yıldırım En İyi 10 Klima Servisi ve Bakım Arıza Montaj

Bursa / Yıldırım ilçesinde bulunuyor ve en yakındaki Klima Bakım ve Arıza Servisi'ne ulaşmak istiyorsanız bu sayfayı incelemelisiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada, sizler için Bursa'nın Yıldırım ilçesinde faaliyet gösteren en iyi klima servis ve bakım firmalarını aynı sayfada bir araya getirdi. Yorumları okuyarak ve firmaların profillerini inceleyerek size en uygun servis firmasını seçebilir, ücretsiz çağrı hatlarından klima servislerini arayıp talebinizi hiç beklemeden iletebilirsiniz. 

Kapalı mekanlar için ısıtma, soğutma, iklimlendirme aracı olarak kullanılan klimalar, ortamda hava sirkülasyonunu sağlayarak nem ayarı yapmakta, ortam ısınını düşürmek yada sağlıklı bir şekilde yükseltmek amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle yaz aylarında sıcak havanın olumsuz etkilerinden korunmak için ev ve işyerlerinde yoğun olarak kullanılan klimalara ve klima servis hizmetlerini veren firmalara yüksek talep gelmektedir. Klima satışlarının kış aylarına göre çok fazla olduğu bu dönemlerde klima montajı, klima arızası ve performans arttırıcı klima bakımları gibi hizmetler veren klima tamircileri ve servislerinin işleri yoğunlaşmaktadır. 

Klima Bakım Arıza ve Servis Firmaları her marka klima cihazı için klima montajı, sökümü ve tamiri, klima temizliği, klima iç ünite bakımı ve temizliği, klima gazı dolumu, filtre temizliği, klima kumandası tamiri gibi hizmetler sunmaktadır. Bir kapalı mekan için klima seçimi yapılırken mekanın büyüklüğüne ve projesine uygun güçte klima cihazının seçilmesi hem yakıt tasarrufu açısından hem de ortamı sağlıklı bir şekilde soğutmak yada ısıtmak açısından son derece önemlidir. Bu nedenle klima alırken iklimlendirme uzmanlarına danışarak uygun cihazı seçmek tavsiye edilmektedir. 

Yıldırım ilçesinin en hızlı ve en iyi klima servis hizmetlerini veren onlarca Klima Bakım ve Arıza Servisi UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Bozulan klimanız için arıza kaydınızı açtırmak üzere ücretsiz çağrı hatlarından firmalara hemen ulaşabilirsiniz. 

Bursa'nın merkez ilçelerinden biri olan Yıldırım ilçesi, Osmangazi'den sonra gelen 2. büyük ilçe konumundadır. Osmangazi, Kestel ve Gürsu ilçeleri ile komşu olan Yıldırım ilçesi 69 mahalleden oluşmaktadır. Yıldırım ilçesi adını Osmanlı padişahlarından olan Yıldırım Bayezid'ten almıştır. Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yıldırım ilçesindedir. Ankara Caddesi üzerinde bulunan Bursaray ile Yıldırım'ın hem doğusuna hem batısına ulaşım sağlanmaktadır. Yıldırım'ın İncirli Caddesi'nde bulunan nostaljik tramvay Cumhuriyet Caddesi'ne gitmektedir. Ayrıca Yıldırım ilçesinin Teferrüç mahallesinden kalkan Teleferik ile Uludağ'a çıkılabilmektedir. Otosansit Sanayi Sitesi ve Vişne Caddesi'nde kurulan Vişne Ticaret Merkezi Yıldırım'ın gelişmiş sanayi sektöründe önemli yer tutmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

 • Reni Soğutma Recep Pazan

  Kombim arızalıydı, gelip baktılar. Filtresi tıkalıymış. Başkası motor arızalı dedi ve 250 TL istedi. Recep beyi bulduk. 50 TL'ye halletti. Kendisine teşekkür ederim.

  Merhaba Dilber hanım. İlk önce bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Cihazınızı daha verimli kullanmak için lütfen en az 2 senede bir kez olsun petek ve kombi bakımı yaptırmayı unutmayın. Güzel yorumlarınız için de teşekkür ederim.

 • İnanç Teknik Mutlu Yiğit

  Verdikleri hizmetler için çok teşekkür ederim. Kendilerine cam balkon yaptırdık ve çok beğendik. Balkonumuz çocuklar için daha güvenli bir hal aldı.

 • Dilek Teknik Servis Şenol Üsküplü

  Arkadaşlar gerçekten kaliteli hizmet veriyorlar. Çamaşır makinem yıkamayı bitiriyor, tam son dakikaya geliyor ve yine süre uzuyordu. Isıtıcının arızalı olduğunu söylediler. Değiştirip servis formu verdiler ve değişen parçanın garantili olduğunu söylediler. Bu hizmetin sadece yetkili servislerde olduğunu düşünüyordum. Arızam giderildi. Yetkili servisin söylediği gibi kart arızası da yokmuş.

 • Hakan Teknik Hakan Çakmak

  Vaillant marka kombimizin çözülemeyen arızasını bulup tamiratını yaptığınız için çok teşekkür ederim. Hem hızlı hem güvenilir. Yaptığınız işçilik ise duayen vari. Hem işiniz temiz hem işçiliğiniz. Şiddetle tavsiye ederim. Çözülemeyecek arızaların profesörü.

 • Güven Soğutma Kemal Özgül

  Ustama her konuda çok teşekkür ederiz. Kişiliğiyle de dürüstlüğüyle de 1 numara. Bu vatana böyle ustalar lazım. İşinin güçünün muvaffak olması dileğimizle.

 • Best Yapı Kenan Gültekinoğlu

  Servis zamanında geldi. Güler yüzlü servis elemanları temiz ve itinalı çalıştı.Teşekkürler.

 • Erteknik Çağlayan Kekeç

  Hızlı ve güvenilir servis. Ücret makul. Er Teknik'e teşekkür ederim.

 • Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp

  Çok kaliteli ve hızlı servis. Çamaşır makinesinin arızasını bir gün içinde çözdü. Hiç problem yaşamadık. Çok dürüst ve güvenilir bir insan hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Bursa Yıldırım Klima Servisi / Montaj

: 32 sonuç
Yıldırım Servis Hizmetleri Cumhur Ballıkaya
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
3 Yorum9.7Puan
Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri Gökhan ÖZ
Makro Teknik Ahmet Ekşiler
Sarbey Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri Turgut Sarsıcı
Samet Teknik Samet Gül
Erteknik Çağlayan Kekeç
1 Yorum10Puan
Reni Soğutma Recep Pazan
2 Yorum10Puan
Best Yapı Kenan Gültekinoğlu
1 Yorum10Puan
SKS Mühendislik Bahadır Erdim
Dilek Teknik Servis Şenol Üsküplü
2 Yorum10Puan
Güven Soğutma Kemal Özgül
11 Yorum10Puan
Hakan Teknik Hakan Çakmak
1 Yorum10Puan
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
1 Yorum10Puan
Isıser Doğalgaz Serkan Tabak
Bursa Ariston Servisi Ali Kara
Deha Servis Baran Ferdi Baburhan
Samet Açıkgöz
Korkmaz İklimlendirme Fatih Korkmaz
Uzmanlar Teknik Servis Cihan Şen