Bursa Yıldırım Kombi Bakım Arıza Montaj Servisleri

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde faaliyet gösteren ve Yıldırım ilçesinin tüm semtlerine hizmetlerini götüren en iyi Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri bu sayfada, sizler için birarada. UstasıBurada sayesinde artık kombi arızalarınızı çok kısa sürede çözebilirsiniz. Semtinizde size en yakın kombi tamircisini bulmak için yakınlığa göre listeleme yapmanız yeterli. Kombi tamir ve bakım hizmetlerinin en uygun fiyatlar ile kapınıza kadar gelmesi için hemen kombi servislerini ücretsiz çağrı hatlarından arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Kombi montajı, kombi sökme, kombi yer değişimi, kombi resetleme, kombi ateşleme bobini tamiri, kombi filtre temizliği, kombi fan motoru tamiri gibi hizmetleriyle hayatımızda önemli yer tutan kombilerimizin sağlıklı bir şekilde çalışmalarını sağlayan kombi bakım ve arıza servisleri 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kombi arıza kaydı açtıran müşterilerinin imdadına yetişen kombi tamircileri, kombi tamiri yapmak için yetki belgesi zorunluluğu taşımaktadır. Sıcak su temini ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan en önemli beyaz eşyalarımızdan biri olan kombiler hermetik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi gibi türlere ayrılmaktadır. 

Doğalgaz ile çalışan kombilerde yanma sonucu oluşan atık gazların kapalı ortamda kalmaması, bir baca, havandırma yada fan yardımıyla dışarıya atılması gerekmektedir. Yanlış yapılan kombi montajı gaz zehirlenmelerine neden olabileceğinden kombi ile ilgili tüm detayların bu iş için yetkili kombi servis elemanlarınca yapılması gerekmektedir. Kombinin nereye montajının yapılacağı, havalandırma ve baca bağlantılarının kontrolü, kombinin bulunduğu yerin fiziki şartlarının güvenlik tedbirlerine uygun olması gibi detayları kombi konusunda profesyonel kişilerin kontrol ediyor olması gerekmektedir. 

Bursa / Yıldırım ilçesinin en iyi Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri artık bir telefon kadar yakınınızda. Kombiniz bozulduysa yada kombinizin performansından memnun değilseniz işin uzmanlarından destek almak için yapmanız gereken tek şey UstasıBurada'nın sizin için biraraya getirdiği kombi tamircilerini hemen arayarak servis talebinizi iletmek olmalı.

Bursa'nın Yıldırım ilçesi, doğusunda Kestel ve Gürsu, batısında Osmangazi ilçesi ile komşudur. Uludağ'ın eteklerinde kuru olan Yıldırım ilçesinin Teferrüç mahallesinden Uludağ'a teleferik seferleri düzenlenmektedir. Irgandı Köprüsü, Emirsultan Türbesi ve Yeşil Türbe gibi önemli tarihi mekanlar Yıldırım ilçesindedir. Davutkadı, Esenevler, Kaplıkaya, Kazımkarabekir, Ortabağlar, Setbaşı, Şirinevler semtleri Yıldırım ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

 • Kılıçel Isıtma Soğutma Sistemleri Barış Kılıçel

  Bilgili, donanımlı ve işinde başarılı. Tebrikler, titiz ve güzel işçiliğinizi taktir ediyorum.

 • Mert Isıtma Soğutma Salih Mert

  Kendileriyle görüştüm. Hemen keşfe geldiler. Sonra ki gün ihtiyacımız olan petekler komşuma ve bana takıldı. İşçilik ve malzeme kalitesi gayet iyi. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Erteknik Çağlayan Kekeç

  Hızlı ve güvenilir servis. Ücret makul. Er Teknik'e teşekkür ederim.

  Biz teşekkür ederiz Yelda Hanım. İyi günler dileriz.

Bursa Yıldırım Kombi Arıza / Montaj

: 50 sonuç
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
14 Yorum9.9Puan
MK Teknik Mustafa Kaynakcı

MK Teknik

Bursa / Nilüfer

Kombi Arıza / Montaj

9 Yorum9.9Puan
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir
10 Yorum9.7Puan
Tunca Mühendislik Ercan Tunca
Yaprak Beyaz Eşya Servisi Kenan Boztaş
22 Yorum9.8Puan
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
6 Yorum10Puan
Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri Gökhan ÖZ
Erteknik Çağlayan Kekeç
2 Yorum10Puan
Silverline Ankastre Ürünler İsmail Alankaya
Mert Isıtma Soğutma Salih Mert
1 Yorum9.0Puan
Göktürk Teknik Servis Hüseyin Bengi
Makro Teknik Ahmet Ekşiler
Tayır Teknik Süleyman Tayır
13 Yorum10Puan
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan
Via Tesisat Nuri Horoz
Bursa Ariston Servisi Ali Kara
Deha Servis Baran Ferdi Baburhan
Samet Açıkgöz
Doktor Soğutma
Teknik Tesisat Mehmet Kamacı
3 Yorum10Puan