Bursa Yıldırım Kombi Arıza / Montaj

: 13 sonuç
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
29 Yorum10Puan
Erteknik Çağlayan Kekeç
4 Yorum10Puan
Yaprak Beyaz Eşya Servisi Kenan Boztaş
28 Yorum9.8Puan
Hira Teknik Volkan Baykara
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
18 Yorum9.9Puan
Tayır Teknik Süleyman Tayır
16 Yorum10Puan
Efe Beyaz Eşya Servisi Halis Esen
4 Yorum10Puan
Bursa AS Teknik Samet Açıkgöz
6 Yorum10Puan
Hak Soğutma Ve Isıtma Kamuran Sızan
Durgut Teknik Beyaz Eşya Servisi Mehmet Durgut
11 Yorum10Puan
Aksoy Teknik Mehmet Aksoy
8 Yorum9.8Puan
Gökhan Tesisat Gökhan Songül
3 Yorum10Puan
Bursa Servis Hizmetleri Serhan İlhan
3 Yorum10Puan

Filtreler

  • Kombi Arıza / Montaj
  • Bursa
  • Yıldırım

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

Bursa Yıldırım Kombi Bakım Arıza Montaj Servisleri

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde faaliyet gösteren ve Yıldırım ilçesinin tüm semtlerine hizmetlerini götüren en iyi Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri bu sayfada, sizler için birarada. UstasıBurada sayesinde artık kombi arızalarınızı çok kısa sürede çözebilirsiniz. Semtinizde size en yakın kombi tamircisini bulmak için yakınlığa göre listeleme yapmanız yeterli. Kombi tamir ve bakım hizmetlerinin en uygun fiyatlar ile kapınıza kadar gelmesi için hemen kombi servislerini ücretsiz çağrı hatlarından arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Kombi montajı, kombi sökme, kombi yer değişimi, kombi resetleme, kombi ateşleme bobini tamiri, kombi filtre temizliği, kombi fan motoru tamiri gibi hizmetleriyle hayatımızda önemli yer tutan kombilerimizin sağlıklı bir şekilde çalışmalarını sağlayan kombi bakım ve arıza servisleri 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kombi arıza kaydı açtıran müşterilerinin imdadına yetişen kombi tamircileri, kombi tamiri yapmak için yetki belgesi zorunluluğu taşımaktadır. Sıcak su temini ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan en önemli beyaz eşyalarımızdan biri olan kombiler hermetik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi gibi türlere ayrılmaktadır. 

Doğalgaz ile çalışan kombilerde yanma sonucu oluşan atık gazların kapalı ortamda kalmaması, bir baca, havandırma yada fan yardımıyla dışarıya atılması gerekmektedir. Yanlış yapılan kombi montajı gaz zehirlenmelerine neden olabileceğinden kombi ile ilgili tüm detayların bu iş için yetkili kombi servis elemanlarınca yapılması gerekmektedir. Kombinin nereye montajının yapılacağı, havalandırma ve baca bağlantılarının kontrolü, kombinin bulunduğu yerin fiziki şartlarının güvenlik tedbirlerine uygun olması gibi detayları kombi konusunda profesyonel kişilerin kontrol ediyor olması gerekmektedir. 

Bursa / Yıldırım ilçesinin en iyi Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri artık bir telefon kadar yakınınızda. Kombiniz bozulduysa yada kombinizin performansından memnun değilseniz işin uzmanlarından destek almak için yapmanız gereken tek şey UstasıBurada'nın sizin için biraraya getirdiği kombi tamircilerini hemen arayarak servis talebinizi iletmek olmalı.

Bursa'nın Yıldırım ilçesi, doğusunda Kestel ve Gürsu, batısında Osmangazi ilçesi ile komşudur. Uludağ'ın eteklerinde kuru olan Yıldırım ilçesinin Teferrüç mahallesinden Uludağ'a teleferik seferleri düzenlenmektedir. Irgandı Köprüsü, Emirsultan Türbesi ve Yeşil Türbe gibi önemli tarihi mekanlar Yıldırım ilçesindedir. Davutkadı, Esenevler, Kaplıkaya, Kazımkarabekir, Ortabağlar, Setbaşı, Şirinevler semtleri Yıldırım ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Erteknik Çağlayan Kekeç

    Hızlı ve güvenilir servis. Ücret makul. Er Teknik'e teşekkür ederim.

    Biz teşekkür ederiz Yelda Hanım. İyi günler dileriz.