BYM Yapı Malzemeleri

Bursa / Yıldırım

Su / Sıhhi Tesisat

2Yorum
10Puan

BYM Yapı Malzemeleri - Bünyamin Özaslan

Bursa / Yıldırım’da su tesisatı ve sıhhi tesisat alanında hizmet vermekte olan firmamız, Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım bölgelerine 2016 yılından bu yana hizmet vermektedir.

BYM Yapı olarak inşaat ve sıhhi tesisat alanında toptan ve parekende satışa odaklı sektörde güvenilir bir marka olma yolunda hedefinin daima müşteri memnuniyeti olmasından yana çalışkan ve güvenilir ekibiyle birlikte siz değerli iş ortaklarımıza en iyi şekilde hizmet vermek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ayrıca çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, su tesisatı arıza, lavabo montajı, vana tamiri ve montajı, su bataryası tamiri, çeşme bataryası tamiri ve değişimi, klozet montajı, vitrifiye ürünleri montajı, rezervuar tamiri ve montajı hizmetleri alanında uzman ustalarımız tarafından verilmektedir.

Tesisat tamiri vitrifiye montajı ile ilgili usta ve ürün ihtiyaçlarınızda, Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Titizlik ile yaptığınız tesisat işi için çok teşekkür ederim, aldığım ürünlerden çok memnun kaldım.

Cüneyt Özkır - 03.03.2018

10Puan

Firmayı kesinlikle tavsiye ederim. Gayet memnun kaldım. Hızlı ve temiz işçilikleri var. Çekinmeden hizmet alabilirsiniz.

Mehmet Aslan - 03.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar